سهام بازارهای بزرگ اقتصادی و حمایت از طرح های

WALL STREET. A woman walks past the New York Stock Exchange on March 19, 2020. Photo by Johannes Eisele/AFP

وال استریت. یک زن پیاده روی گذشته بازار بورس نیویورک در 19 مارس سال 2020 است. عکس توسط یوهانس Eisele/AFP

LONDON, United Kingdom – بازارهای جهانی سهام تحت فشار قرار دادند بالاتر جمعه, مارس 20 در پایان یکی دیگر از فرار در هفته به عنوان خسته استقبال سرمایه گذاران در سراسر جهان fightback در برابر coronavirus خرید اینترنتی توسط دولت و بانک مرکزی.

در منطقه یورو بازارهای شروع به پریدن کرد و پس از بانک مرکزی اروپا (ECB) راه اندازی گسترده محرک این هفته با فرانکفورت, پاریس, میلان و اتلتیکو مادرید به ثمر رساند دستاوردهای بین 2% و 4%.

لندن بازار سهام برنده در حدود 2% یک روز پس از بانک مرکزی انگلیس (BoE) کاهش نرخ بهره به پایین ترین رکورد 0.1% و جلوتر از جدید انگلستان دولت محرک برنامه های بعد جمعه است.

دلار کاسته تا حدودی پس از یک رالی طولانی سوخت توسط معامله گران تجاری از سرمایه گذاری های خود را در حالی که بحرانزده نفت در بازار افزایش یافته سود از شنبه, مارس 19.

ایالات متحده شاخص در زنگ افتتاحیه با داو اضافه کردن 0.5% در چند دقیقه از معاملات به عنوان مقامات ایالات متحده حرکت به جلو با برنامه های محرک.

‘بزرگ bazookas’

“سهام بازارهای صعودی در نتیجه تعدادی از کالج اخراج توسط بانک مرکزی,” محدوده تحلیلگر بازارهای جیمز هیوز گفت: خبرگزاری فرانسه (AFP) قبل از صدایی توجه داشته باشید از گریم احتیاط.

“بازار نفرت قطعیت و ما نمی تواند در یک نامشخص زمان,” او اضافه شده در اشاره به COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر جهان است.

“بنابراین به طور کلی احساس می کنم بازار ممکن است بهبود می یابند از اینجا در کوتاه مدت اما ما باید به یاد داشته باشید این یک هفته که این بحران تشدید در بی اندازه و بی سابقه در راه است. چه کسی می داند آنچه در هفته آینده در فروشگاه.”

Coronavirus را تهدید به غرق تمام اروپا پس از آن پدید آمده پنج شنبه که عضو منطقه یورو ایتالیا پیشی چین مرگ کل – و در حال حاضر آماده برای تمدید مستند.

بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در این هفته سوار بر یک 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد) بسته محرک اقتصادی طراحی شده برای کمک ویروس-موجب ویرانی اقتصاد با خرید اضافی دولت و شرکت های بزرگ اوراق قرضه.

در روز پنج شنبه, ما, رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل ارائه شده $1 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته به مبارزه با آشفتگی با $1,200 یارانه نقدی برای افراد است.

این همچنین شامل $208 میلیارد وام برای شرکت های ضربه از بحران – 58 میلیارد دلار از آن را برای کتک هواپیمایی بخش و 300 میلیارد دلار در وام کسب و کار کوچک.

این طرح آخرین در یک سری از اقدامات را به جلو توسط واشنگتن و می آید در بالای فدرال رزرو نرخ بهره کاهش و تعهد به ارزش صدها میلیارد دلار برای ارائه نقدینگی به creaking بازارهای مالی است.

قبل از هفته رالی

بازارهای سهام اروپا در حال تنظیم تا پایان هفته بالاتر از آنها به عنوان سهام به سرعت در حال حرکت بحران با توجه به Spreadex تحلیلگر کانر کمپبل.

“اگر بازار را به حال متناقض اگر نه منفی-اریب رابطه با اعمال مختلف از بانک مرکزی و محرک اقتصادی دولت پس از coronavirus بحران در زمان برگزاری آن به نظر می رسد که پایین ترین نرخ های اخیر – همراه با آخرین اطلاعیه ها توسط بانک مرکزی انگلیس و بانک مرکزی اروپا – دارای نوک فلس” کمپبل گفته است.

دلار بود در ضمن پایین در برابر اکثر ارزهای دیگر پس از افزایش در طول هفته گذشته با توجه به تقاضای گسترده برای واحد از نمایندگی های تجاری از دیگر ریسک سرمایه گذاری است.

پوند بود و تا حدود 3% هر چند که هنوز نشسته حدود 35 سال دلار پایین در حالی که ین و یورو نیز لذت می برد قوی خرید.

بازار نفت موفق به گسترش ارتجاعی زیر یک بخشنامه از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به بالا در ذخیره نفت استراتژیک به حداکثر ظرفیت خود از طریق خرید در مجموع 77 میلیون بشکه از ما تولید کنندگان.

نفت برنت کاهش یافت و به زیر 30 دلار در هر بشکه و قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت به کمتر از 25 دلار در هر بشکه رسید.

قیمت نفت در حال کاهش بیش از 50 درصد در این سال را لرزاند توسط ویروس مرتبط تقاضا گلایه و مداوم جنگ قیمت بین تولیدکنندگان عربستان سعودی و روسیه است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im