بازارهای سهام رفتن درهم و برهم به عنوان روغن جهش آمریکا داده استوک ترس

WALL STREET. A person walks down Wall Street in New York City on April 2, 2020. Photo by Spencer Platt/Getty Images/AFP

وال استریت. یک فرد پیاده کردن وال استریت در شهر نیویورک در تاریخ 2 آوریل سال 2020 است. Photo by Spencer Platt/گتی ایماژ/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – بازارهای جهانی سهام در رفت و سوار rollercoaster در روز پنج شنبه, آوریل 2 به عنوان سرمایه گذاران بین تازه لرزش در جبهه اقتصادی و افزایش ناگهانی قیمت نفت گفته تحلیلگران.

آزمایشی دوباره بجای اول برگشتن در بازارهای سهام اروپا دیده می شود در اوایل روز آمد به پایان ناگهانی هنگامی که ایالات متحده بیکاری داده های سوخت ترس است که هیچ مقدار از تلاش های دولت می تواند سپر اقتصاد از coronavirus.

خبری که دیگر 6.65 میلیون ما کارگران ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته اکثر تا کنون ثبت آوردن دو هفته در مجموع به 10 میلیون در ابتدا افسرده وال استریت اما سهام ایالات متحده در روز با صابون ملایم و سود در خبری که قیمت نفت به جنگ بین روسیه و عربستان سعودی ممکن است پیچ در پیچ پایین.

اقتصاد است با این وجود “در شکل بد” OANDA تحلیلگر ادوارد ملا هشدار داده خواستار نرخ بیکاری “سیاه.”

“این مایه تاسف است چگونه بد این اعداد در حال گرفتن و هیچ کس را شگفت زده خواهد شد اگر ما دیدن چند وحشتناک خوانش بیش از چند هفته آینده” او گفت:.

‘خنثی’

ترس در حال رشد بودند “که اخیر مالی بسته نجات برای کمک به کسب و کار ممکن است به اندازه کافی برای نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد خود” ملا گفت.

اما فقط به عنوان بازار سهام سرمایه گذاران به نظر می رسید به پرتاب در حوله برای روز رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مهندسی گیج کننده بهبود قیمت نفت است که با افزایش بیش از 20 درصد پس از او گفت که او انتظار می رود روسیه و عربستان سعودی برای پایان دادن به یک جنگ قیمت با کاهش خام خروجی.

برخی از سردرگمی وجود دارد که تا به حال شده است صحبت کردن با آنها – به خصوص پس از کرملین را تکذیب کرد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور صحبت کرده و به عربستان شاهزاده محمد بن سلمان – اما بازار نفت هنوز هم شور و شوق ریخته به سهام.

S&P 500 با افزایش 2.3% پس از آن در زمان ضرب و جرح روز قبل از.

“سهام در حال نشان دادن برخی از تابآوری به عنوان بخش انرژی محوری است میان افزایش قیمت نفت خام کردن نزدیک به دو دهه کم” تحلیلگران در چارلز شواب کارگزاری گفت:, و اضافه کرد که معاملات سهام باقی مانده “اندکی متلاطم.”

مرگبار کرونا ويروسی است که معامله گران را در لبه آن را به عنوان نوردد این سیاره با عفونت های نزدیک شدن به یک میلیون و کشورها مجبور به سفت شدن در حال حاضر سخت مستند اقدامات است.

‘بسته نرم افزاری از اعصاب’

بازار سهام بازیابی دنبال جهانی تار و مار در روز چهارشنبه 1 آوریل به عنوان انسانی و اقتصادی تلفات از coronavirus افزایش یافت.

پس از دو هفته از مقدار مورد نیاز دستاوردهای سوخت تریلیون دلار در محرک و گسترده پولی کاهش تمرکز بازگشت به ویرانی جمعیت و تاثیر دراز مدت این بیماری همه گیر.

آسیا زودتر دیدم مخلوط جلسه با توکیو پایین 1.4% در حالی که سیدنی و کوالالامپور ریختن 2 ٪ در هر کدام و سنگاپور کاهش یافته است 0.2%. وجود دارد همچنین ضرر و زیان در ولینگتون و مانیل.

اما هنگ کنگ افزایش یافت 0.8 درصد و شانگهای بسیج 1.7% با سئول و بانکوک تا بیش از 2٪. جاکارتا قرار داده و بر روی بیش از 1٪.

سرمایه گذاران در حال حاضر یک “بسته نرم افزاری از اعصاب گفت: AxiCorp را استفان Innes. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net