بازار سهام در نوسانات جهش بیش از 40 درصد در گسترش ویروس: ‘این یک اقتصادی همه گیر’

همه از این باعث ایجاد یک باطل حلقه بازخورد’ می گوید: گر کوین Muir که بیشتر Selloffs هستند باعث کوتاه گاما’ گزینه های نمایندگی

به عنوان عمده در وال استریت شاخص سقوط تجدید سرمایه گذار اضطراب در اطراف coronavirus موارد خارج از گسترش آسیا کمتر شناخته شده بازار سهام نوسان سنج مشخصی بیش از 40 درصد در دوشنبه هدف قرار دادن یک سطح دیده نمی شود پس این بازار وحشت از دسامبر سال 2018 است که تغذیه به بانک فدرال پس از آن محوری از سیاست افزایش نرخ بهره به کاهش است.

VIX در یک شاخص است که اقدامات نوسانات شاخص S&P500 آمار 26.4 در دوشنبه مسواک زدن در برابر red-line آستانه 30 که مربوط به outsized سطح عدم اطمینان و خطر و ترس سرمایه گذار.

“پس از پایین بودن 3 درصد به صورت یک روز پس از 2018, سهام هستند در واکنش به ضمنی تاثیر تقریبا 80,000 تایید موارد COVID-19. قرنطينه. بسته مرزها و بنادر. به حالت تعلیق پروازها و حمل و نقل. به بالا همه چیز را از 30 سال به خزانه رسید که پایین ترین عملکرد در تاریخ گفت:” آلن Sukholitsky رئیس ماکرو استراتژیست در Xallarap مشورتی در یک ایمیل به بار عصر.

اما امروز نوسانات پویا نشان می دهد سهام ایالات متحده ممکن است در بیش از یک روال پچ خشن. برخی از گزینه های عجیب و غریب استراتژی های معاملاتی شده اند تحت تاثیر نوسانات سنبله با توجه به کهنه مشتقات گر کوین Muir رانندگی در بازارهای اره دو سر بریدن و حتی بیشتر شدید با توجه به نزدیکی-خودکار انبار selloffs در آنچه که او گفت می تواند مارپیچی به “باطل حلقه بازخورد.”

“با کاهش در بازار سهام ما بدبختانه به نقطه که در آن نمایندگی های کوتاه گاما,” Muir گفت: عصر فردا در ایمیل. “هنگامی که کوتاه گاما نمایندگی نیاز به کوتاه تر سهام آنها به عنوان سر پایین که منجر به reflexive مارپیچ رو به پایین. در بالا از آن به عنوان بازار سهام کاهش و افزایش در شدت نمایندگی علامت نوسانات کتاب خود را بالاتر است. این عمل نتایج در آنها نیاز به پرچین و حتی بیشتر با فروش بیشتر,” او گفت:.

“همه از این باعث ایجاد یک باطل حلقه بازخورد” او گفت:. “سوال واقعی این است که کجا متوقف خواهد شد؟”

Epoch Times Photo
شاخص S&P500 نوسان سنج یا VIX در فوریه. 24, 2020. (حسن نیت ارائه میدهد از TradingView)

‘این یک اقتصادی همه گیر’

آخرین باری که VIX اندازه گیری سهام نوسانات بازار ضربه سطوح قابل مقایسه بود در دسامبر سال 2018 با فدرال رزرو در تکاپوی تنظیم آن پیام در مورد آینده سیاست های پولی حرکت به آرامش دست پاچه بازار پس از چند هفته از بحران از بین برود تریلیون ها دلار از ثروت خانواده.

در آنچه شناخته شده به عنوان “پاول محوری” فدرال رزرو برای اولین بار قول داد به “بیمار” مورد بیشتر در افزایش نرخ بهره قرار دادن a 3-year-old روند سیاست انقباضی در انتظار نگه داشته بود که به دنبال چند ماه بعد با سه رای به کاهش است.

روز دوشنبه بازار gyrations را موجب تجدید خواستار فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره برای کوسن ویروس-مرتبط اقتصادی ،

Epoch Times Photo
شاخص S&P500 نوسان سنج یا VIX در فوریه. 24, 2020. (حسن نیت ارائه میدهد از TradingView)

“ما ترجیح می دهند که یک واکسن از کاهش نرخ بهره و به طور کامل تشخیص دهد که سیاست های پولی است بهینه سازی شده برای پرداختن به این نوع از شوک. اما نمیتوان از این که مسیر مناسب از سیاست تحت شوک بدون تغییر است” گفت: کریشنا گوآ و موبایل Tedeschi از Evercore ISI در یک توجه داشته باشید به مشتریان به عنوان ذکر شده توسط MarketWatch.

کلیولند فدرال رزرو جمهور Loretta مستار گفت: در یک کنفرانس که روز شنبه coronavirus اثرات ناشی از یک “خطر حرکت نزولی” به اقتصاد و این که “این منبع جدید از عدم قطعیت چیزی است که [او] به دقت نظارت است.” هنوز, او گفت که او مخالف برش نرخ.

“من نمی خواهد به نفع است که در این زمان,” او گفت:, و اضافه کرد که “یک بیمار رویکرد به تغییر سیاست مناسب است مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر مواد به چشم انداز.”

دایان Bg اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون و مشاور تغذیه گفت: در توییتر نوشته است که یک “اجماع رو به رشد در میان اقتصاددانان” بود که فدرال رزرو را مجبور به کاهش نرخ بهره در ماه مارس برای جلوگیری از شیوع بیماری های مرتبط با خرید اینترنتی.

“این ممکن است به نام سلامتی همه گیر نشده است اما آن را یک [اقتصادی] pandemic,” او نوشت.

در ضمن بازار پیش بینی کاهش دو بعدی دسامبر فدرال رزرو نرخ-تنظیم جلسه Sukholitsky گفت.

“ما در مورد پایه است که برای دو کاهش در سال جاری با احتمال بالاتر از سه کاهش, از کاهش,” او اضافه شده است.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im