جهان شماره 6 Stefanos Tsitsipas قدرت یونان برای مدتها در انتظار دیویس جام جهانی گروه دوم توسعه

منتشر شده 4:27 PM, مارس 07, 2020

به روز شده در 4:27 PM, مارس 07, 2020

TIE VICTORY. Stefanos Tsitsipas plays his second match in the Philippines. Photo by Josh Albelda/Rappler

کراوات پیروزی. Stefanos Tsitsipas نقش خود را بازی دوم در فیلیپین. عکس از جاش آلبلدا/Rappler

مانیل فیلیپین – Stefanos Tsitispas بود سمت راست وجود دارد که یونان مورد نیاز او را به عنوان او به رهبری کشور خود را به یک جام دیویس جهان گروه دوم اسکله در شنبه 7 مارس در فیلیپین کلمبیایی انجمن.

Tsitsipas تحویل یکی دیگر از عملکرد جهانی بیش فیلیپینی Jeson Patrombon, 6-2, 6-1, در اولین معکوس مجرد به یونان در زمان کراوات پیروزی 3-1.

“بهتر است که [در گروه II]. ما نمی توانیم صبر کنید برای بعدی ما مخالفان اعلام می شود, بنابراین ما می تواند به خوبی آماده شده برای بعدی ما کراوات” گفت: Tsitsipas.

“من بسیار هیجان زده هستم. من امیدوارم که آن را به خوبی متناسب با, برنامه, پس از ما نوسان و من آماده هستم به نمایندگی از یونان یک بار و آن را بهترین من.”

جهان شماره 6 بازیکن مجبور شد به کت و شلوار برای مطابقت به عنوان فیلیپین اواز یا موسیقی دو نفری از فرانسیس کیسی Alcantara و روبن گونزالس تمدید کراوات با یک رفت و برگشت از یونانی جفت Petros Tsitsipas و مارکوس Kalovelenis. (بخوانید: PH duo Alcantara Gonzalez بی حس کردن Tsitsipas’ یونان در جام دیویس کراوات)

با از دست دادن هر چند فیلیپین سقوط خواهد کرد بازگشت به آسیا و اقیانوسیه منطقه ای گروه سوم که در آن آنها خود را برای فرصت دیگری به آن را به عقب به جهان گروه دوم پلی آف در ماه سپتامبر.

Patrombon که با آن مواجه Tsitsipas برای اولین بار در آنجا ماند در دسترس از 21 سال standout که او موفق به کراوات باز در مجموعه 2-2.

اما یونانی ستاره مقابله با عشق بازی به دست آورد و به کنترل بازی را به نفع خود کراوات برای یونان. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im