اقامت امن و سالم به عنوان دره سیلیکون قفل پایین با توجه به کروناویروس

EMPTY BUSES. An empty shuttle bus pulls into a mostly deserted Facebook campus in the Silicon Valley city of Menlo Park on March 12, 2020, as tech titans asks employees to work from home to fight the spread of novel coronavirus. Photo by Glenn Chapman/AFP

خالی اتوبوس. خالی اتوبوس شاتل می کشد به بیشتر ترک Facebook پردیس در دره سیلیکون در شهرستان منلو پارک در روز 12 مارس سال 2020 به عنوان تکنولوژی تیتان می پرسد کارکنان به محل کار از خانه به مبارزه با گسترش رمان coronavirus. عکس توسط گلن چپمن/AFP

پالو آلتو در ایالات متحده آمریکا – دیوید Tollner می شود پیام های متنی گفتن او زمانی که غذای قرار داده شده در خارج از درب از خانواده مهمان اتاق که در آن او تبعید شد پس از در حال توسعه یک سرفه.

همسر میترا آهنی است که هیچ شانس به عنوان coronavirus همه گیر در ایالات متحده آمریکا – حتی اگر او می داند که شوهرش ممکن است بیش از یک سرماخوردگی.

زمانی که Tollner بازگشت به خانه خود را در نزدیکی سانتا کروز از یک کنفرانس در بالتیمور او هدایت او را به طور مستقیم به حمام ترک درب باز به طوری که او نمی خواهد آنها را لمس و پاک کردن چمدان خود با سفید.

زمانی که او شروع به سرفه Tollner سپرده شد به یک اتاق یدکی.

“من قفل شده است و او را در اتاق مهمان” تایید آهنی یک مدیر اجرایی یک مرکز آموزشی فراهم می کند که برای حمایت از کودکان معلول بود که میلیون ها نفر در این تکنولوژی زرنگ و دانا منطقه منتقل شده به کار از راه دور در واکنش به پخش coronavirus.

“او احتمالا گرفتار کمی سرد وجود دارد. اما این ترس در روشنایی و او را مورد نیاز است.”

در مصاحبه با AFP Tollner wryly اذعان مخمصه.

“من اینجا هستم تا در سیاه چال های در حال انتظار برای مواد غذایی و آب” او گفت:. “من شده اند در اینجا برای چند روز در حال حاضر در تلاش برای آلوده کردن جهان با چیزی است که من نمی دانم من حتی.”

Tollner متکی به خود لپ تاپ و گوشی های هوشمند خود را به اجرا قانون شرکت در دره سیلیکون شهر سن خوزه.

مانند ده ها میلیون نفر در سراسر ایالات متحده – که در آن مناطق در حال بسته شدن یکی پس از دیگری و شرکت های انبوه تشویق telework – خانواده اجتناب از رفتن; با تکیه به زندگی روزمره در بسیاری از فن آوری های اختراع و یا تصفیه شده در این منطقه است.

آهنی سفارشات بیشتر از آنچه آنها نیاز از مواد غذایی آنلاین, خدمات تحویل پوشیدن دستکش و پاک کردن کالا با ضد عفونی کننده زمانی که آنها می رسند.

انعطاف پذیری و انزوا…

مارتا Lackritz-Peltier یک وکیل در گروه غیر انتفاعی TechSoup کار از خانه اش در اوکلند که در آن اصحاب او عبارتند از: دو سگ و hummingbirds flitting در مورد باغ.

“رک و پوست کنده من از نوع لذت بردن از انعطاف پذیری گاهی اوقات دروغ گفتن در تخت با لپ تاپ و کار در دامان من,” او گفت:. “من دوست دارم که قادر به نشستن و گرفتن برخی از نور خورشید است.”

از راه دور همکاری پلت فرم شل شده است صحبت کردن با شرکت های تمام اندازه در مورد ابزارها و تکنیک های برای کارکنان به کار با هم در زمان واقعی در حالی که از لحاظ فیزیکی از هم جدا. (بخوانید: چه برنامه انجام دفاتر نیاز برای کار کارآمد-از-صفحه اصلی سیستم؟)

“انزوا یکی از بزرگترین تهدیدات برای یک تیم تعامل و انگیزه و این می تواند اتفاق می افتد سکوت روز به روز” یک سخنگوی شرکت به خبرگزاری فرانسه گفت.

“حفظ رفاقت تشویق و همکاری می تواند تمام تفاوت در هفته پیش رو است.”

شبح مانند Googleplex

سراسر دره سیلیکون خیابان های خالی به عنوان همه گیر طول می کشد نگه دارید و ادعا بیش از 50 زندگی می کند تا کنون در ایالات متحده است.

مردم بودند و چند دور بین در “Googleplex” در کوه مشاهده ظهر روز پنج شنبه زمانی که جمعیت کثیری به طور معمول به قدم زدن خورشید و یا گرفتن وعده های غذایی در ظرفی شبیه بشاخ یا قیف از کامیون مواد غذایی و یا غذاهای ایستگاه در فن آوری های غول پیکر پردیس.

یک Googler پوشیدن عینک با ببر راه راه قاب ایستاده به تنهایی و در سایه ای از یک درخت در نزدیکی روزانه “بلوک” رویداد ناهار برای کارکنان در محوطه دانشگاه.

“حداقل این بلوک بود خیلی بهتر امروز – وجود دارد هیچ خط,” او گفت:.

در Facebook بسته پردیس در نزدیکی شهرستان منلو پارک valets بیکار ایستاده بود در اغلب خالی پارکینگ معمولا کهنه به overfilling.

خالی اتوبوس آمد و رفت از خالی متوقف می شود. هیچ کس می تواند دیده می شود در شهر-میدان سبک مرکز حیاط در یک هکر از راه و birdsong تنها به tweeting از توجه داشته باشید.

‘هم بزنید دیوانه’

ترافیک پا کمیاب بود در پالو آلتو اجتماعی hub برای دره سیلیکون و همچنین در نزدیکی دانشگاه استنفورد است که به حالت تعلیق در کلاس های حضوری.

“خیابان شده است ساکت تر اما ما مشغول بوده است در تمام طول روز” ZombieRunner barista زک terrones را از دست به خبرگزاری فرانسه گفت در حالی که شلاق تا یک شیر جو اسپرسو.

“من فکر می کنم افراد مشغول به کار در حال گرفتن هم بزنید دیوانه در خانه و در آینده برای پاپ. من شسته ام دست من حدود 200 بار امروز.”

استنفورد دانشجویان عند شن و Yaqing یانگ هر دو 21 ساله juniors از چین مورد مطالعه در یک جدول در پیاده رو.

“ما باید جوامع در دانشگاه و برخی از آنها از نوع سقوط از هم جدا و تنها به دلیل مسائل مربوط به سلامت” گفت: Shen است که از یک شهر در نزدیکی شانگهای.

یانگ تلاش می کند به چوب به یک روال برنامه ریزی زمان برای صرف در آفتاب و مطالعه با همسالان مانند شن.

“من فکر می کنم آن است که واقعا مهم بود در تماس با جهان با وجود تحمل در ذهن اجتماعی فاصله گفت:” یانگ که از پایتخت استان سیچوان.

“من هم طبخ کمی بیشتر در حال حاضر; آن را به من کمک می کند سالم ماندن و احساس من کمتر نیاز به رفتن به فضاهای شلوغ.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im