“ماندن در خانه’ سفارش کالیفرنیا به عنوان فرماندار می گوید: بیش از 50 درصد می تواند آلوده

فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom در 19 مارس صادر ایالتی “در خانه ماندن” منظور هدایت تمام 40 میلیون نفر باقی می ماند در محل اقامت خود به جز فعالیت های ضروری در میان رشد همه گیر.

اندازه گیری موثر دوشنبه شب اعلام شد که او تخمین زده است که بیش از 50 درصد از جمعیت کالیفرنیا — از 20 میلیون نفر—را با آلوده CCP ویروس در طول هشت هفته. کالیفرنیا پرجمعیت ترین کشور ایالات متحده آمریکا.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

Newsom گفت که مدل سازی نشان می دهد که برخی از 56 درصد از ساکنان کالیفرنیا به شمار می رود آلوده نیاز به تا 20,000 تخت بیمارستان بیش از دولت در حال حاضر می تواند ارائه.

“این یک لحظه ما نیاز به اتخاذ تصمیمات دشوار” Newsom گفت. “این لحظه ای است که در آن ما نیاز به برخی از straight talk و ما باید به مردم حقیقت: ما نیاز به خم شدن منحنی در ایالت کالیفرنیا است.”

تحت نظم ساکنان به جز کلید کارگران توصیه به باقی می ماند خانه در تمام زمانها. مواد غذایی و فروشگاه رفاه داروخانه ها, بانک ها, ایستگاه های گاز و laundromats باقی خواهد ماند باز Newsom گفت. رستوران را به کار گیرند به عنوان تحویل-تنها.

Newsom گفت که او امیدوار است را تشویق خواهد کرد “اجتماعی, فاصله,” نخواهد بود ای اداره با اجرای قانون اما دیگر تکیه خواهد شد تا شهروندان رعایت یک “قرارداد اجتماعی.”

“مردم من فکر می کنم تشخیص نیاز به انجام بیشتر و برای پاسخگویی به این لحظه” Newsom گفت.

فرماندار نمی دهد یک جدول زمانی خاص برای “ماندن در خانه” سفارش با بیان اینکه هدف اصلی این است که به “خم منحنی.”

“ما می خواهیم به این منحنی پایین” Newsom گفت. “همین دلیل است که آن را سفارش داده شده را بدون مهلت خاص.”

Newsom گفت: به روز رسانی به سرعت در حال تغییر وضعیت خواهد بود اعلام کرد در روزهای آینده.

“این یک پویا وضعیت,” او گفت:.

Newsom روز پنج شنبه در نامه ای خطاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که تخمین زده است که تا به 25.5 میلیون کالیفرنیا خواهد بود شما با COVID-19 بیش از هشت هفته دوره است.

در یک نامه جداگانه ارسال به آمریکا و رهبران کنگره فرماندار خواسته های اضافی برای بودجه فدرال برای بیمه بیکاری و شبکه امنیت اجتماعی برنامه ها و کمک به کسب و کارهای کوچک, مدارس و دانشگاه ها.

ایالت کالیفرنیا یکی از ایالتهای سخت ترین آمار رشد بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده پس از واشنگتن و نیویورک است. به عنوان روز پنج 910 CCP ویروس موارد گزارش شده در دولت با 19 مرگ و میر.

در همین حال وجود داشته است 5,298 موارد گزارش شده در نیویورک و حداقل 1,376 COVID-19 نفر در واشنگتن است.

“ماندن در خانه” سفارش قبلا تنها صادر شده برای سان فرانسیسکو و شهرستانهای اطراف به عنوان یک اندازه گیری برای توقف انتقال ویروس مرگبار است.

او از رئیس جمهور برای استقرار USNS Mercy hospital کشتی به لس آنجلس پورت تا سپتامبر “برای کمک به از حالت فشرده خارج کنید حال حاضر ما سیستم تحویل مراقبت های بهداشتی در لس آنجلس منطقه در پاسخ به COVID-19 شیوع.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه نشان می دهد که چینی رژیم کمونیستی است به سرزنش برای CCP ویروس است که به بیش از 160 کشور و منطقه در سراسر جهان به قتل هزاران نفر.

-انسان به انسان انتقال COVID-19 اتفاق می افتد و حداقل از اواسط ماه دسامبر 2019 در ووهان با توجه به مقاله منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند در Jan. 29. این مقاله نشان داد که “شواهدی وجود دارد که انسان به انسان انتقال داده میان تماس نزدیک از اواسط دسامبر 2019.”

مقامات چینی را تایید نمی کند-انسان به انسان انتقال تا Jan. 20—تقریبا سه هفته بعد از بیماری بود, اولین گزارش رسمی در دسامبر. 31, 2019. اولین بیمار گزارش شده با این ویروس به نمایش گذاشته علائم on Dec. 1.

کتی او و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de