متحده به فوریت نیاز مردم که می دانند نیم قرن زبان کامپیوتر به روند نرخ بیکاری

در بالای هواکش ماسک صورت و مراقبت های بهداشتی کارگران, شما هم اکنون می توانید اضافه کردن COBOL برنامه نویسان به لیست از آنچه در چندین ایالت به فوریت نیاز به عنوان آنها مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نیوجرسی رژیم صهیونیستی است. Phil مورفی است قرار دادن یک تماس برای داوطلبان که می دانند چگونه به کد نهم کامپیوتر زبان برنامه نویسی به نام COBOL چرا که بسیاری از دولت سیستم هنوز هم اجرا بر روی رایانه های بزرگ.

در کانزاس رژیم صهیونیستی. لورا کلی گفت: دولت بخش از نیروی کار در فرایند نوسازی از COBOL اما پس از آن این ویروس دخالت. “بنابراین آنها عامل واقعا چیزهای قدیمی” او گفت:.

کنتیکت نیز اعتراف کرد که این مبارزه برای پردازش حجم زیادی از مدعیان بیکاری با آن “40 ساله سیستم متشکل از یک COBOL پردازنده مرکزی و چهار دیگر سیستم جداگانه.” دولت در حال کار برای توسعه های جدید مزایای سیستم با مین, رود آیلند, می سی سی پی و اوکلاهما. اما سیستم نمی تواند به پایان رسید قبل از اینکه در سال آینده.

“به معنای واقعی کلمه داریم که سیستم های 40-plus-سال-قدیمی” فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، مورفی گفت: بیش از آخر هفته. “وجود خواهد داشت مقدار زیادی از postmortems و یکی از آنها در لیست ما خواهد بود که چگونه ما در اینجا که در آن ما به معنای واقعی کلمه نیاز COBOL برنامه نویسان?”

کدگذار باید نقل مکان کرد و دور از پیری زبان

COBOL که مخفف رایج در کسب و کار گرا زبان کامپیوتر زبان برنامه نویسی است که توسعه داده شد و در سال 1959 با توجه به موزه ملی تاریخ آمریکا است.

“این یک زبان برنامه نویسی که استفاده می شود برای ایجاد یک درصد قابل توجهی از سیستم های کسب و کار در طول دوره از 60s, 70s و حتی به 80s” جوزف استاینبرگ یک کارشناس امنیت سایبر با سی ان ان گفت.

اما در طول زمان نویسان نقل مکان کرد به دور از پیری زبان.

“کلی جمعیت از COBOL برنامه نویسان است که به طور کلی بسیار مسن تر از سن متوسط یک رمز گذار” استاینبرگ گفت. “بسیاری از آمریکایی دانشگاه ها تدریس نمی شود COBOL در برنامه های علوم کامپیوتر از سال 1980s.”

در عین حال این برنامه همچنان ادامه دارد, در, سیستم

با وجود کاهش تعداد COBOL برنامه نویسان یک سال 2017 گزارش رویترز در بر داشت که هنوز هم وجود دارد 220 میلیارد خطوط COBOL در استفاده از امروز. 43 درصد از سیستم بانکی هستند ساخته شده است در COBOL و 95 درصد دستگاه های خودپرداز ابجو بد و کم مایه تکیه بر COBOL کد.

حتی در دولت فدرال, COBOL در حال استفاده در سازمان ها مانند وزارت امور سربازان سابق وزارت دادگستری و اداره امنیت اجتماعی با توجه به یک سال 2016 گزارش دفتر پاسخگویی دولت.

یک 2018 گزارش بازرس کل اداره تامین اجتماعی یافت می شود که دولت نگهداری می شود بیش از 60 میلیون خط COBOL” با “میلیون ها نفر بیشتر خطوط میراث سایر زبان های برنامه نویسی.” بازرس کل خواست دولت برای نوسازی سیستم های آن است.

با بیش از 44,000 COVID-19 موارد در نیوجرسی آخرین چیزی که فرماندار باید به نگرانی در مورد سیستم های کامپیوتری, Steinberg, این, امنیت, کارشناس گفت.

“فرمانداران باید به فکر می کنم در مورد سیستم های کامپیوتری در طول یک بیماری همه گیر” او گفت: “ما باید سیستم است که اگر وجود دارد شرایط اضطراری را ندارد باید شرایط اضطراری بدتر است.”

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de