وضعیت بازی: چگونه ایالات متحده در لیگ در حال برنامه ریزی بازگشت

NO CHEERING. If the NBA decides to return, fans will likely be barred from watching live. Photo by Christian Petersen/Getty Images/AFP

هیچ تشویق می کند. اگر NBA تصمیم به بازگشت طرفداران به احتمال زیاد خواهد شد محروم از تماشای زندگی می کنند. عکس کریستین پترسون/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – آزمایشی بازگشایی ورزشی در آمریکای شمالی جمع آوری سرعت در این آخر هفته با PGA تور حمایت رویداد گلف در فلوریدا و بازگشت نسکار در کارولینای شمالی.

حوادث به عنوان ورزش حرفه ای لیگ در سراسر منطقه در حال تلاش برای چکش کردن راه حل های است که اجازه خواهد داد که آنها را به سر و یا ذخیره فصل را در خود نگه دارد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اینجا یک به روز رسانی که در آن عمده دیگر لیگ های ورزشی پایه آنها به عنوان نقشه راه خود را به بازگشت.

بسکتبال

انجمن ملی بسکتبال گزارش eyeing بازگشت آن را ببینید تمام 30 تیم مستقر در یک یا دو محل با اورلاندو و لاس وگاس اعتقاد به جلو دونده.

اما جزئیات دقیق از آنچه احتمالی بازگشت به رقابت خواهد شبیه باقی می ماند کفن را در عدم قطعیت است.

در حالی که هر گونه بازگشت است انتظار می رود به جای خالی در عرصه معلوم نیست که آیا از سر گیری را انتخاب کنید که در آن فصل به طور منظم به سمت چپ خاموش در ماه مارس و یا اینکه آیا لیگ را به پرش مستقیم به یک گسترش برگشتی با یک بازی برای تعیین تیم فراتر از حد معمول 16 لکه های.

کمیسر NBA آدم نقره است گفت: بازیکنان که در غیاب یک COVID-19 واکسن فن-کمتر عرصه ممکن است یکی از ویژگی های این لیگ به 2021.

نقره گفت: این هفته لیگ انتظار به مطالعه شیوع و تست تحولات برای یکی دیگر از 2 تا 4 هفته قبل از تصمیم گیری در مورد بازگشت به رقابت.

بیس بال

لیگ اصلی بیس بال صاحبان تصویب طرح آن را به شدت کوتاه شروع فصل در اوایل ماه جولای در ballparks خواهد شد که بسته به تماشاگران.

بیس بال فصل بود که با توجه به شروع در ماه مارس 26 اما در انتظار قرار داده شد به عنوان COVID-19 بحران آغاز شده است. به این معنی تیم اکنون با چشم انداز یک 82-بازی مبارزات انتخاباتی به جای آن از حد معمول 162-بازی مسابقه دو ماراتون.

ساختار خلاصه شده فصل نیز خواهد بود کاملا متفاوت با تیم بیشتر به بازی در برابر مخالفان از بخش های خود را به عنوان به خوبی به عنوان همان بخش در مقابل لیگ. این حرکت را کاهش سفر و هزینه های.

هر گونه بازگشت اما نیاز به حمایت از بازیکنان MLB انجمن که ابراز سوء ظن در مورد صاحبان طرح ها به بازسازی بازیکن قرارداد برای سال 2020 برای کمک به جذب ضرر و زیان مالی برآورد شده در حدود 100 میلیون دلار در هر تیم.

فوتبال

لیگ برتر فوتبال تعطیل در ماه مارس پس از تنها دو هفته از فصل و مسلما بیشتر به از دست دادن بیش از بسیاری دیگر از ورزش های حرفه ای از یک تعلیق طولانی از رقابت.

لیگ باشگاه های مشتق بخش عمده ای از درآمد خود را از بازی روز درآمد به این معنی که لیگ را با یک ضربه مالی تا طرفداران مجاز در استادیوم.

گزارش این هفته پیشنهاد کرده اند که MLS ستاد با هدف پایان دادن به خاموش کردن ارسال 26 تیم به فلوریدا برای شرکت در یک stand-alone مسابقات بازی های برگزار شده در داخل یک امن “حباب” در دیزنی جهان ESPN جهان گسترده ای از ورزش پیچیده است.

با توجه به MLS پیشنهاد تیم خواهد سر به فلوریدا در ماه ژوئن برای یک ماه از آموزش قبل از مسابقات آغاز و حدود 3 تا 4 هفته بعد.

این بازی خواهد بود بخشی از فصل به طور منظم و هنوز معلوم نیست زمانی که و یا اگر رسمی 2020 کمپین خواهد بود به پایان رسید.

هاکی روی یخ

با کروناویروس بستن لیگ ملی هاکی تنها چند روز قبل از فصل به طور منظم قرار بود برای پایان دادن به در مارس 4, لیگ می تواند پرش مستقیم به پلی آف اگر و هنگامی که آن را باز می گرداند.

NHL کمیسر گری Bettman این هفته ابراز عزم خود را برای پایان فصل اما تاکید کرد که هر گونه تغییر فرمت را به حفظ یکپارچگی این رقابت ها است.

“این رو به عادلانه باشد آن را رو به صداقت و اگر ما را مجبور به انجام آن در طول تابستان در برخی از اصلاح صورت و سپس ما آن را انجام دهد بر این اساس” Bettman گفت.

NHL گزارش شده است که برنامه ریزی برای ساختار یک بازگشت حدود چهار “hub” شهرستانها با تیم تقریبا به طور قطع بازی در عرصه خالی.

نیویورک پست در همین حال گزارش شده است که یکی از بازگشایی طرح در دست بررسی است مسابقات 24 تیم که شامل بهترین از سه بازی در دور. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de