وزارت امور خارجه به نام 5, چینی, رسانه های خارجی به عنوان ماموریت اما دوربین مدار بسته

وزارت امور خارجه ایالات متحده به تازگی مورد نیاز, پنج, چینی, دولتی, رسانه ها در ایالات متحده به ثبت نام به عنوان ماموریت خارجی. اما در آن نیاز به تلویزیون مرکزی چین (CCTV) ،

دوربین مدار بسته چینی دولتی خروجی رسانه ها و تبلیغات رسمی سخنگوی حزب کمونیست چین (CCP). دوربین مدار بسته دارای 50 کانال و آن کانال 9 (دوربین مدار بسته-9) بود rebranded به عنوان CGTN (چین جهانی شبکه تلویزیونی) در سال 2015. CGTN است و متعلق به اداره شده توسط دوربین های مدار بسته.

در حالی که وزارت امور خارجه ایالات متحده مورد نیاز CGTN به ثبت نام به عنوان یک ماموریت خارجی, دوربین مدار بسته خود را تا به حال به انجام این ثبت نام.

دوربین مدار بسته کانال 4 (دوربین مدار بسته-4) عامل شده است در ایالات متحده و ارائه به زبان چینی پخش به طور مستقیم به چینی-آمریکایی جوامع است. دیگر دوربین مدار بسته کانال های حضور آنلاین برای چینی زبان جوامع در ایالات متحده است.

چینی رژیم کمونیستی شده است شناخته شده برای اعمال سانسور رسانه ها. گزارشگران بدون مرز (RSF) در سال 2019 چین رتبه 177 از 180 در RSF جهان در فهرست آزادی مطبوعات.

CCP شده است ساخت دقیق تلاش برای گسترش تبلیغات خود را به جامعه بین المللی در سال های اخیر است.

در مارس 2019, RSF منتشر شده یک گزارش با عنوان “چین پیگیری یک دنیای جدید رسانه ها شود.” در این گزارش آمده: “چین شده است برای رفتن به طول های بزرگ برای دهه گذشته برای ایجاد یک دنیای جدید رسانه نظم” را تحت کنترل خود با هدف جلوگیری و پیشگیری از هر گونه انتقاد از خود است.”

این گزارش می افزاید که این گسترش “تهدیدی برای آزادی مطبوعات در سراسر جهان است.”

“چینی تلویزیون دولتی, کانال های پخش حداقل 83 اعترافات اجباری پس از 2013-19 از آنها مربوط به روزنامه نگاران و وبلاگ نویسان” در این گزارش آمده.

RSF پیشرو بین المللی غیر انتفاعی و غیر دولتی سازمان با ماموریت برای حفاظت از حق آزادی اطلاعات است.

در ژانویه سال 2020 خانه آزادی (FH) منتشر شده یک گزارش با عنوان “پکن جهانی با بلند گو حرف زدن: گسترش چینی حزب کمونیست در رسانههای پس از 2017.” در این گزارش که به عنوان چینی رژیم گسترش نفوذ خود در خارج از کشور, رسانه های رژیم انجام “فعالیت های است که تضعیف هنجارهای دموکراتیک کاهش حاکمیت ملی تضعیف پایداری مالی رسانه های مستقل و نقض قوانین برخی از کشورها.”

تاسیس در سال 1941 FH یک دولت ایالات متحده-بودجه سازمان غیر دولتی است که طرفداران حقوق بشر و دموکراسی و آزادی های سیاسی.

این FH گزارش به تشریح سه گل از CCP جهانی رسانه ها تاثیر: “1) به ترویج یک دیدگاه مثبت از چین و CCP را با رژیم استبدادی; 2) به منظور تشویق سرمایه گذاری خارجی در چین و باز بودن به سرمایه گذاری چین و استراتژیک نامزدی در خارج از کشور; و 3) برای به حاشیه راندن, اهریمن جلوه دادن و یا به طور کامل سرکوب anti-CCP صدای نافذ تفسیر سیاسی و exposés که در حال حاضر دولت چین و رهبران آن در نور منفی.”

نمونه هایی از گزارش دوربین مدار بسته

از طریق مختصری آنلاین جستجو Epoch Times یافت می شود چند نمونه از دوربین های مدار بسته را در رادیو و تلویزیون کار می کنند.

در Jan. 1 دوربین مدار بسته گزارش داد که ووهان اداره پلیس شد و اقدام به متوقف کردن شایعات در مورد یک تشخیص ذات الریه و هشت “gossipers” که به گسترش این شایعه رو به رو شد عواقب قانونی.

یکی از این هشت خبرچین بود دکتر لی Wenlian که بعدها معروف شد به عنوان یک قهرمان است زیرا او سعی به دادن هشدار به مردم در مورد گسترش ویروس است که باعث COVID-19.

Li درگذشت در ماه فوریه پس از آلوده شدن توسط ویروس. قبل از او درگذشت او پست شده در رسانه های اجتماعی یک عکس از خودش را در بستر مرگ برگزاری این مقاله که پلیس تا به حال او را مجبور به امضای اعتراف به پخش شایعات.

دوربین مدار بسته دارای نقش عمده ای در پوشش جدیت COVID-19 اپیدمی در شهر ووهان و بقیه از چین است. برای جلوگیری از واقعی گزارش در مورد ویروس را از تبدیل شدن به در دسترس به جامعه بین المللی این رژیم استفاده کرده است تعدادی از تاکتیک از جمله به تازگی اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران.

در مثال دیگر در دسامبر. 30 دوربین مدار بسته پخش برنامه ای است که نشان داد چگونه یک اردوگاه بازآموزی در چین سین کیانگ استان تبدیل اویغور “مسلمان افراطی.” این برنامه به نام بازآموزی کمپ یک “آموزش فنی و حرفه ای مرکز.”

این Uyghurs هستند که عمدتا مسلمان گروه قومی زندگی می کنند به طور عمده در سین کیانگ. بازآموزی اردوگاه در سین کیانگ گزارش عملکرد خارج از سیستم قانونی پس از سال 2017 به منظور indoctrinating Uyghurs.

مقامات محلی شده است برگزاری صدها نفر از هزاران نفر از Uyghurs اسیر با هدف “مقابله با افراط گرایی و تروریسم و ترویج sinicization.”

در اوت. 9 دوربین مدار بسته منتشر شده یک گزارش خبری که متهم به ایالات متحده CIA عوامل ارائه آموزش برای هنگ کنگ به معترضان برای شرکت در خشونت علیه مقامات محلی.

در آوریل 15, دوربین مدار بسته, آپلود به یوتیوب و دو قسمت مستند برنامه ای به نام “تبت جدید زندگی در رفاه” (ترجمه از زبان چینی). این برنامه در اصل تولید شده توسط پکن تلویزیون (BTV) چگونه توصیف دالایی لاما “دروغ” به مقامات نظامی به منظور فرار از چین و “آشکارا خیانت خود را در سرزمین مادری” در سال 1959.

دالایی لاما دریافت کننده جایزه صلح نوبل در سال 1989 و کنگره آمریکا مدال طلا در سال 2006. او یکی از رهبران معنوی از بودیسم تبتی و او فرار به هند در سال 1959 برای فرار از CCP سیاسی و مذهبی آزار و اذیت.

در جولای 15, دوربین مدار بسته, پخش اخبار دفاع این رژیم را به تلاش برای ساخت جزایر جدید در دریای چین جنوبی است. گزارش خبری اعلام کرد که وزیر دفاع ایالات متحده امریکا انتقاد از چین جزیره-ساختمان تلاش شد اسمیر حمله به چین است.

دوربین مدار بسته نیز پخش شش قسمت مستند با عنوان “دریای چین جنوبی” در ماه جولای سال 2019 با هدف اثبات چین حاکمیت در منطقه است.

چین تا به حال ساخته شده است حداقل هفت جزایر مصنوعی با پر کردن صخره های دریایی در دریای جنوب چین تا اواسط 2015. کل اندازه این جزیره ساخته است حدود 2000 هکتار است. یکی از جزایر دارای یک باند فرودگاه امکان استفاده از هواپیماهای نظامی است.

در سال 2016 یک دادگاه بین المللی در لاهه در برابر حکومت چین ادعای ارضی در دریای چین جنوبی است.

در نوامبر. 22 دوربین مدار بسته گزارش شده است که نیروی دریایی تا به حال اخراج آمریکا کشتی های نیروی دریایی از چین به آبهای سرزمینی در دریای چین جنوبی است.

پس از اکتبر 2015 دریایی آمریکا کشتی های جنگی انجام داده اند آزادی ناوبری عملیات در دریای چین جنوبی است. دولت ایالات متحده اعلام کرده است که این عملیات تنها چالش بیش از حد دریایی حق ادعا و ادعاهای ارضی.

بار عصر ایمیل و تلفن به وزارت امور خارجه ایالات متحده پرسیدن چرا دوربین مدار بسته مورد نیاز نمی باشد برای ثبت نام به عنوان یک ماموریت خارجی بود اما هیچ پاسخی دریافت نکرده مطبوعات زمان.

دوربین مدار بسته-4 انتخاب شده توسط اداره آمار ایالات متحده به عنوان یکی از همکاران رسانه ای و دریافت کرده است ایالات متحده پول مالیات دهندگان را از سال 2020 آمار برنامه توسعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de