#StarMagicStandsWithABSCBN به عنوان رسانه ای غول پیکر چهره تهدیدات علیه آن قانونی حق رای دادن

منتشر شده 11:04 PM 18 فوریه سال 2020

به روز شده در 11:20 PM 18 فوریه سال 2020

STAND WITH ABS-CBN. Janella Salvador, Jameson Blake, and Joshua Garcia are 3 of Star Magic's artists who express support by wearing the ribbons to support the network Screenshots from Instagram/@starmagicphils

ایستاده با ABS-CBN. Janella سالوادور, جیمسون بلیک و جاشوا گارسیا 3 ستاره سحر و جادو را هنرمندانی که حمایت اکسپرس با پوشیدن روبان برای حمایت از این شبکه تصاویری از Instagram/@starmagicphils

مانیل فیلیپین – در همان روز وکیل عمومی ثبت فوری حرکت درخواست دیوان برای جلوگیری از ABS-CBN از بحث در مورد حق رای دادن خود گلایه های خود را مدیریت استعداد بازوی منتشر پرتره از آن ستاره به تجمع خود را در پشت شبکه خانگی.

خوزه Calida فیلیپین’ وکیل طور کلی زودتر ثبت یک موجود warranto طومار درخواست از دادگاه عالی برای خنثی ABS-CBN حق رای دادن. این می آید به عنوان ABS-CBN حق رای دادن است به پایان می رسد در اواخر ماه مارس سال 2020 با هیچ نشانه ای از کنگره در حال حرکت رو به جلو خود را به تجدید قانونی حق رای دادن.

ستاره سحر و جادو که مدیریت ABS-CBN فهرستی از هنرمندان منتشر شد, عکس از چند استعدادهای پوشیدن قرمز و آبی و سبز روبان – 3 رنگ تلویزیون ایستگاه. (جدول: Duterte در برابر ABS-CBN حق رای دادن تجدید)

پرتره که منتشر شد از فوریه 18 شامل کسانی که از Janella سالوادور, Nyoy Volante, جاشوا گارسیا جیمسون بلیک و ست Fedelin.

شبکه بزرگترین ستاره مانند Bea Alonzo فرشتگان و Coco مارتین زودتر حمایت خود را در رسانه های اجتماعی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de