کارکنان ‘کار می کرد در حالی که علامت’ در ما مراقبت از خانه با 35 ویروس مرگ و میر

CARE HOME. A sign stands at the front entrance of the Life Care Center nursing home on March 9, 2020 in Kirkland, Washington. Photo by John Moore/Getty Images/AFP

مراقبت در منزل. نشانه ای می ایستد در مقابل ورودی از زندگی مراقبت مرکز پرستاری در 9 مارس سال 2020 در Kirkland, Washington. عکس توسط جان مور/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – ویرانگر شیوع کروناویروس در یک خانه سالمندان در نزدیکی سیاتل که در آن 35 نفر بود و به احتمال زیاد سوخت آلوده کارکنان در ادامه برای رسیدن به محل کار یک گزارش یافت چهار شنبه, مارس 18.

مراقبت در منزل است که مسئول بیش از نیمی از مرگ و میر در شمال غربی ایالت واشنگتن – خود ما کانون مرگبار بیماری همه گیر.

پس از بازدید از خانه در این منطقه مراکز کنترل بیماری ها (CDC) یافت “کارکنان که کار می کرد در حالی که علامت” و کسی که “مشغول به کار در بیش از یک مرکز” به احتمال زیاد منجر به شیوع بیماری مهلک.

عدم حفاظت فردی و تجهیزات ایمنی و تاخیر در به رسمیت شناختن از رمان coronavirus – که در حال حاضر رایج در آسیا نیز تحت تاثیر سرایت آن یافت می شود.

در اواسط ماه فوریه چندین ساکنان مورد آزمايش قرار آنفلوانزا اما همه منفی است.

زندگی مرکز مراقبت در کرکلند با حدود 130 ساکنان رفتار کسانی که نیاز به مراقبت حاد. بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های زمینه ای مانند فشار خون بالا و بیماری های قلبی و کلیوی و دیابت و چاقی است.

حداقل 35 مرگ و میر تایید مرتبط با Kirkland, صفحه اصلی, شهرستان, مقامات گفت.

برجسته کردن خطر مطرح شده به مراقبت از خانه های این گزارش توصیه می شود “بحرانی” اکشن مانند “شناسایی و به استثنای علامتی کارکنان” و “محدود کردن ملاقات به جز در مراقبت دلسوزانه شرایط است.”

بازدید بان کی مون در حال حاضر در محل در خانه با بستگان کسانی که هنوز در داخل برقراری ارتباط با اعضای خانواده خود را از طریق تلفن و یا حتی از طریق ساختمان شیشه ای ویندوز.

تیم Killian سخنگوی خانه زودتر گفت: واشنگتن پست: “من نمی توانم بگویم همه چیز انجام شد کاملا, اما من می توانم بگویم آن انجام شد در طیف وسیعی از روش کار عادی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im