کلیسای سنت پیتر بازگشایی به گردشگران در 18 مه

ST PETER'S BASILICA. A photo taken and handout on April 9, 2020 by the Vatican Media shows a general view of St. Peter's Basilica during the Pope's 'In Coena Domini' Mass of the Lord's Supper of Maundy Thursday, commemorating the Last Supper of Jesus with his disciples and inaugurating the Easter triduum, on April 9, 2020 behind closed doors in the Vatican, during the lockdown aimed at curbing the spread of the COVID-19 infection, caused by the novel coronavirus. AFP PHOTO/VATICAN MEDIA

کلیسای سنت پیتر. یک عکس گرفته شده و جزوه در 9 آوریل سال 2020 توسط واتیکان رسانه ها نشان می دهد یک نمای کلی از کلیسای سنت پیتر در طول پاپ ‘در Coena Domini” جرم از شام خداوند از پنجشنبه هفته عذاب ورنج عیسی بزرگداشت شام آخر عیسی با شاگردان خود و افتتاح سه روز عید پاک در 9 آوریل سال 2020 در پشت درهای بسته در واتیکان در طول این مستند با هدف مهار گسترش COVID-19 عفونت ناشی از رمان coronavirus. AFP PHOTO/واتیکان رسانه

شهر واتیکان – سنت پیتر را به طور کامل بازگشایی به همه بازدید کنندگان در دوشنبه 18 مه پس از دو ماه تعطیلی با توجه به کروناویروس همه گیر مقدس گفت: پنج شنبه, آوریل 15.

بزرگترین کلیسای کاتولیک در جهان شده است ضد عفونی پیش از باز کردن با یک تیم مناسب و نقاب پاک کننده سم پاشی هر سطح 23,000-متر مربع (250,000-فوت مربع) سایت.

پاپ فرانسیس است و در عین حال انتظار می رود منجر به هر مکان مراسم مذهبی یا در کلیسای, که می تواند به جای 60,000 مردم و یا در سنت پیتر مربع به عنوان واتیکان به دنبال جلوگیری از جمعیت.

واتیکان دولت مستقل تحت محاصره در قلب رم به کار گرفته شده است همان anti-virus اقدامات ایتالیا که در آن رسمی مرگ و میر از این ویروس است در بیش از 31,000.

کلیسای بسته شده برای تمام مراسم مذهبی از مارس 10, زمانی که سیاست های اعمال شده در سراسر کشور lockdown اما فردی نمازگزاران بودند اجازه دسترسی برای نماز.

کارگران در روز جمعه تمیز مجلل کف سنگ مرمر در قرن 16 ساختمان دارای حق اعمال قوطی اسپری بر روی درب های غول پیکر به Bernini معروف برنز Baldachin.

واتیکان سلامت رسمی آندریا Arcangeli گفت: این اسپری استفاده می شود “یک راه حل مبتنی بر رقیق کلر دوز بندی برای جلوگیری از آسیب رساندن به سطوح قیمتی و آثار هنری.”

کلیسای همچنین 3 دیگر پاپ قصر سلطنتی است که انتظار می رود به دنبال توصیه از ایتالیا به وزارت كشور محدود کردن حضور در جشن های مذهبی در اماکن محصور عبادت به 200 نفر است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de