سریلانکا سر و انتخابات به عنوان Rajapaksa تدابیر گرفتن

SNAP. Sri Lanka President Gotabaya Rajapaksa (C) is set to announce a snap election. File photo by Lakruwan Wanniarachchi/AFP

ضربه محکم و ناگهانی. سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa (C) تنظیم شده است به اعلام یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات. فایل عکس Lakruwan Wanniarachchi/AFP

کلمبو – سریلانکا جدید رئیس جمهور تنظیم شده است به انحلال پارلمان و در مدت کوتاهی تماس را ضربه محکم و ناگهانی یک انتخابات مجلس 6 ماه جلوتر از برنامه دولت-اجرا روزنامه گفت: پنج شنبه, آوریل 1.

Gotabaya Rajapaksa است که انتظار می رود به ورزش خود قانون اساسی قدرت به کیسه مجمع هنگامی که آن را کامل چهار و نیم از آن دوره پنج ساله پنج شنبه شب, پنج شنبه آبزرور گفت.

Rajapaksa 70 برنده لغزش در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری منصوب کرد و برادر بزرگتر خود و رئیس جمهور سابق ماهیندا به عنوان نخست وزیر در یک حرکت است که شاهد تحکیم خانواده خود را نگه دارید و بر روی قدرت.

“روزنامه فوق العاده ای صادر خواهد شد اعلام انحلال اين مجلس در پایان از اتمام چهار و نیم سال از نظر مفاد 19 متمم قانون اساسی” آبزرور گفت: به نقل از منابع خود در Rajapaksa ،

منابع رسمی گفت: Agence France-Presse که یک انتخابات عمومی شد و به احتمال زیاد در هفته پایانی آوریل اگر 225-عضو مجمع ملی حل شده است در روز دوشنبه به عنوان به طور گسترده ای انتظار می رود.

ماهیندا بود که رئیس جمهور و نخست وزیر سه بار انتظار می رود منجر به سریلانکا Podujana Peramuna (SLPP یا جلو مردم) به یک پیروزی راحت.

سیاسی مفسران گفته اند این امر می تواند یک چالش بزرگ برای مخالفان برای جلوگیری از Rajapaksa تامین دو سوم اکثریت است که اجازه خواهد داد که او را جارو قدرت به حکومت این کشور به 21 میلیون نفر است.

ایالات حزب ملی (UNP) نخست وزیر سابق Ranil Wickremesinghe شده است گرفتار یک بیماری ناتوان کننده داخلی قدرت مبارزه است.

این Rajapaksas در حال ستایش توسط Sinhala-اکثریت بودایی – اما منفور در میان اقلیت تاميل – برای رهبری شکست شبه نظامیان جدایی طلب در سال 2009 برای پایان دادن به این جزیره 37-سال قومی جنگ.

نخست وزیر Rajapaksa اعلام کرد در ماه گذشته که کشور چین از قطعنامه سازمان ملل متحد در حال بررسی اتهام جنایات جنگی در سال 2009 یک حرکت که به عنوان افزایش محبوبیت خود را با اکثریت سینهالی.

ماهیندا بود زمانی که رئیس جمهور سریلانکا نیروهای شکست خورده تامیل تایگر چریک در سال 2009 اما گروه های حقوق متهم ارتش از کشته شدن حداقل 40,000 غیرنظامیان تامیل در ماه های آخر جنگ شارژ کلمبو را رد کرده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im