Sprinklr ردیف: کرالا اشکال کمیته به بررسی حفظ حریم خصوصی داده ها از Covid19 بیماران

تریواندروم: در میان مخالفان اتهامات کرالا دولت در روز سه شنبه تشکیل دو کمیته برای بررسی این که آیا حریم شخصی و اطلاعات حساس از COVID-19 بيمار شده و حفاظت شده تحت این قرارداد وارد شده توسط آن را با ما و بر اساس آن شرکت Sprinklr.

این کمیته به ریاست سابق ویژه آن Sscretary M مزاوان Nambiar و سابق وزیر بهداشت Rajeev Sadanandan نیز معلوم آیا به اندازه کافی روش دنبال شد در حالی که در حال تهیه مقدمات با شرکت های خصوصی.

مخالفت کنگره شده است درست اتهامات عنوان شده است که مجموعه ای از داده ها توسط این شرکت نقض حقوق اساسی بیماران است.

در آن منظور دولت در گفت و گو با آغاز مراحل راه اندازی یک تجزیه و تحلیل داده های پلت فرم برای یکپارچه سازی داده ها از منابع مختلف موجود در دولت برای دیدار با “exigency عظیم و موج بی سابقه ای از بیماری همه گیر”.

این کمیته همچنین بررسی اینکه آیا انحراف اگر هر حال عادلانه و موجه و معقول با توجه به فوق العاده و وضعیت بحرانی مواجه شده و دولت آن را گفت.

در ضمن کرالا دادگاه عالی روز سه شنبه خواسته دولت به فایل پاسخ خود را توسط آوریل 24 در مذاکرات به دنبال سرکوب قرارداد خود را با ما-شرکت مبتنی بر.

با ابراز نگرانی از محرمانه بودن شهروند داده های پردازش شده توسط یک شخص ثالث دادگاه به دنبال دانم چرا تحریم از قانون بخش گرفته شده بود و نه قبل از نهایی توافق.

دادگاه مورد ستایش قرار داد دولت را مبارزه با COVID-19 اما گفته است که نگران اطلاعات محرمانه.

دولت به دادگاه اطلاع داد که توافق با Sprinklr است پادمان برای حفاظت از داده ها “عنوان شیوه های استاندارد از نرم افزار به عنوان یک سرویس ،

این بخش در سطح کمیته های تنظیم شده توسط دولت برای ضد coronavirus مبارزه با جمع آوری اطلاعات از کسانی که در زیر صفحه اصلی جداسازی افراد مسن و کسانی که در خطر ابتلا به این بیماری با استفاده از پرسشنامه و بعد از آپلود آن بر روی سرور خصوصی آژانس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im