سخنران نانسی پلوسی تایید می کند که فاز 3 امداد لایحه است که نزدیک شدن به خط پایان

مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) گفت: صبح روز چهارشنبه که تجدید نظر در فاز 3 بسته امداد برای مبارزه با اقتصادی اثر این بیماری همه گیر است که بسیار نزدیک به آنچه که دموکرات ها می خواهند و به احتمال زیاد نهایی پس از بررسی.

پلوسی گفت که هر دو حزب قانون است که بسیار نزدیک به “رفع نیازهای مردم آمریکا.”

او ستایش آمریکا خود را برای وحدت و سرسختی در رسیدن به یک مصالحه. او گفت: در حالی که این لایحه نمی تواند به عنوان دور به عنوان دموکرات را مسئولیت برای کارگران و خانواده های عمل آن می شود بسیار نزدیک به دموکرات ها از اهداف اصلی فاز 3 لایحه.

“امریکا رو به قبر بحران بهداشتی با تاثیر جدی بر اقتصاد ما. من درود می فرستم رهبری قوی از چاک شومر و حزب دموکرات. من به خصوص با تشکر از خانه ما دموکرات کمیته رؤسای که سخت کار می کرد به حرکت جمهوریخواه پیشنهاد از شرکت های متمرکز به کارگران-اولین و خواهد شد که در حال حاضر از نظر قانونی متن این قرارداد با ما حزبی.”

در ضمن جمهوریخواه رهبر نیز فرستاده امیدوار پیام اواخر شب گذشته در مورد CCP ویروس امداد فاز 3 لایحه در حال نزدیک شدن به خط پایان.

“در گذشته ما یک معامله است. پس از چند روز بحث شدید سنا رسیده است یک توافق دو حزبی در یک تاریخی بسته امداد برای این بیماری همه گیر. ما قصد داریم با تصویب این قانون بعد از امروز” سناتور میچ مک کانل (R-Ky.) گفت: در یک صدای جیر جیر در اوایل شب چهارشنبه.

این بسته جدید را مستقیم پرداخت تا $3000 تا بیشتر ایالات متحده در خانواده ها و ارائه برخی از $367 میلیارد به یک برنامه برای کسب و کار کوچک وام برای کمک به آنها را نگه داشتن حقوق و دستمزد به کارگران مجبور به ماندن در خانه با توجه به سفارشات در چندین ایالت در سراسر کشور است.

این بسته همچنین شامل 500 میلیارد دلار از صندوق برای تضمین وام های یارانه برای کمک به بزرگتر صنایع 250 میلیارد دلار برای گسترش بیکاری کمک و 75 میلیارد دلار برای بیمارستان است.

دموکرات ها دو بار مسدود 2 تریلیون دلار بسته قبل از توافق. آنها استدلال می کنند که بسته نیست به اندازه کافی برای کسب و کارهای کوچک و یا کارگران آمریکایی داد و بیش از حد به شرکت های بزرگ.

“آنچه ما باید انجام دهیم این است که با تمرکز بر روی افرادی که واقعا تحت تاثیر قرار شده است. که مردم در کسب و کارهای کوچک مقابل خطوط که به خانه فرستاد با هیچ امیدی ندارند و هیچ غرامت بیکاری. من نه فقط به نفع نجات به خاطر نجات مردم است که بزرگترین معافیت های مالیاتی در جهان است.” سناتور Joe Manchin (D-W. Va.) گفت: پنجشنبه گذشته.

سخنران برجسته پنج اصلاحات به آخرین فاز 3 لایحه او با خوشحالی با; از سرمایه گذاری های بزرگ در بیمارستان تامین افزایش مزایای بیمه بیکاری برای هر دو گذاشته و furloughed کارگران زیادی برای کمک به کسب و کارهای کوچک اضطراری آموزش و پرورش و بازپرداخت وام و کمک های مالی و حسابدهی و نظارت برای کمک مالی.

“خانه دموکرات ها را در حال حاضر بررسی نهایی مقررات و قانونگذاری متن توافقنامه به تعیین یک دوره عمل” پلوسی گفت.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی

این بیماری همه گیر است و کشته شدن بیش از 800 نفر در ایالات متحده و آلوده بیش از 55 ، 000 تا به امروز با توجه به آمار و ارقام از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de