اسپانیایی ویروس مستند طولانی مدت به عنوان تلفات تاپ 20,000

LOCKDOWN. A man dressed in protective gear carries out disinfection works in a street in Vigo, northwestern Spain, on March 31, 2020 during a national lockdown to prevent the spread of the novel coronavirus. Photo by Miguel Riopa/AFP

مستند. یک مرد در لباس پوشیدن دنده محافظ انجام ضد عفونی با این نسخهها کار در یک خیابان در ویگو در شمال غربی اسپانیا, در تاریخ 31 مارس سال 2020 در طول یک ملی مستند برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. عکس میگوئل Riopa/AFP

مادرید, اسپانیا – نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز در شنبه 18 آوریل اعلام کرد که در سراسر کشور coronavirus مستند خواهد بود تمدید دو هفته به مه 9 ساعت پس از رسمی تلفات گذشت 20,000.

“ما انجام داده اند سخت ترین بخش از طریق مسئولیت اجتماعی و نظم و انضباط… ما در حال قرار دادن افراطی ترین لحظات پشت سر ما” سانچز گفت. اما اسپانیایی ها باید به مخاطره نمی اندازد دستاوردهای شکننده ساخته شده تا کنون با تصمیمات شتابزده.

این محدودیت در حال حاضر در محل خواهد اما سست می شود و کمی به کودکان اجازه می دهد تا زمان خارج از آوریل 27, گفت سانچز.

تا به حال تنها بزرگسالان شده اند قادر به ترک خانه به دلایل خاص: برای رفتن به محل کار به خرید مواد غذایی و یا دارو برای قرار ملاقات های پزشکی و یا به پیاده روی سگ.

اما وجود دارد در حال رشد بودند تماس به اجازه دهید کودکان در خارج به عنوان مجاز است در بسیاری از کشورهای دیگر رعایت یک مستند.

اسپانیا منتشر شده که سلول پس از 14 مارس ثبت کرده است 20,043 مرگ و میر ناشی از ویروس, آخرین وزارت بهداشت آمار و ارقام نشان داد – 3 بیشترین رسمی تلفات پس از ایالات متحده و ایتالیا.

مقامات بهداشت با این وجود می گویند اسپانیا گذشت اوج COVID-19 شیوع آن کشته شدند تا به 950 نفر در روز در مارس 2, و فشار به آرامی کاهش در بیمارستان.

افزایش عفونت کند شده است و آخرین روزانه مرگ و میر بود و 565 نفر از این رقم در روز جمعه. تعداد افراد ثبت نام شده به عنوان درمان افزایش یافته است به حدود 75,000.

اما با تقریبا 200,000 موارد گزارش شده از این ویروس سانچز هشدار داد این کشور که پایان دادن به اروپا یکی از سخت ترین سلول خواهد بود “محتاطانه و مترقی است.”

و او هشدار داد: “اگر لازم باشد ما را تقویت اقدامات حفاظتی دوباره.”

اختلاف ارقام

اما رسمی تلفات را پوشش می دهد که تنها افرادی که آزمایش مثبت برای این ویروس در اسپانیا شده است رقابت در برخی از مناطق.

مقامات می گویند بیش از هزار نفر کشته شده اند پس از نشان دادن علائم بیماری در واقع بدون اینکه تست شده چون خدمات بهداشتی و درمانی را به اندازه کافی از آنها. (بخوانید: اسپانیا coronavirus تعداد مرگ “ممکن است هزاران نفر کوتاه’)

کاتالونیا گزارش کرده است که بیش از 7,800 مردم فوت کرده اند در حالی که ملی راهداری برای منطقه اشاره شنبه به بیش از 3,800.

فرناندو سیمون, وزارت بهداشت, اورژانس هماهنگ کننده اشاره کرد در طی یک نشست خبری روزانه شنبه که با توجه به سخت ویروس سلول اقدامات “سطح فعلی انتقال بسیار پایین تر است.”

نزدیک-به دنبال رای در حال حاضر نشان می دهد که هر فرد آلوده با COVID-19 در اسپانیا است که عبور از آن به کمتر از یک نفر دیگر که به معنی بیماری است و دیگر ،

آن را به عنوان بالا به عنوان یکی از 3 هنگامی که اسپانیایی مستند آغاز شد.

دولت با اینحال نشان داد که برخی از بخش های اقتصادی ممکن است دوباره بجای اول برگشتن قبل از پایان سال با گردشگری اصلی علامت سوال در حال حاضر.

مادرید شهردار خوزه لوئیس مارتینز-Almeida گفت رادیویی Onda Cero شنبه که هیچ “تجمع جمعی” مانند کنسرت و یا رویدادهای ورزشی خواهد بود در اسپانیا برگزار شد در این تابستان. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im