اسپانیا ویروس عوارض عبور 2,000 با 47 و میر

مادرید بدترین ضربه منطقه با نیمی از موارد تایید شده و 31 از مرگ

منتشر شده 1:37 AM, مارس 12 سال 2020

به روز شده در 1:37 AM, مارس 12 سال 2020

CORONAVIRUS IN SPAIN. A staff member closes the gate of a school in Madrid on March 11, 2020, after Spain banned all air traffic from Italy, closed schools and blocked fans from football matches after being caught off-guard by a near tripling of coronavirus infections in less than 48 hours. Photo by Gabriel Bouys/AFP

کروناویروس در اسپانیا. یک عضو هیات بسته گیت از یک مدرسه در مادرید در تاریخ 11 مارس سال 2020 پس از اسپانیا ممنوع تمام ترافیک هوایی از ایتالیا, مدارس بسته و مسدود طرفداران از مسابقات فوتبال پس از گرفتار کردن گارد توسط نزدیک به سه برابر از coronavirus عفونت در کمتر از 48 ساعت. عکس گابریل Bouys/AFP

مادرید, اسپانیا – عفونت کروناویروس در اسپانیا گذشت از 2000 علامت گذاری با 47, مرگ و میر, وزارت بهداشت اعلام کرد در چهار شنبه, مارس 11 ساخت آن در اروپا دوم بیشترین شیوع شدید پس از ایتالیا.

“این صبح ما تا به حال 2,002 موارد” گفت: وزارت بهداشت و درمان اضطراری هماهنگ کننده فرناندو سیمون از 1,639 در سهشنبه, مارس 10 و تقریبا چهار برابر این تعداد در روز یکشنبه 8 مارس.

مادرید بدترین ضربه منطقه با نیمی از موارد تایید شده و 31 از مرگ و میر.

مقامات به سرعت پرده برداری از یک باتری از اقدامات برای جلوگیری از شیوع بسته شدن مدارس در مادرید برای دو هفته ضد عفونی حمل و نقل عمومی روزانه در پایتخت و ممنوعیت تمام پروازهای ورودی از ایتالیا.

اما سیمون گفت: تاثیر چنین اقداماتی می شود شناخته شده “پس از 9 یا 10 روز است.”

او گفت: آن را به “بین یک تا دو ماه” برای پایان دادن به این بیماری همه گیر است که در بدترین سناریو می تواند تا “4 ماه.”

دولت نیز وعده داده شده برای کمک به بخش گردشگری در جهان شماره دو مقصد توریستی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im