اسپانیا به بستن مرزهای زمینی به عنوان ویروس موارد اینچ نسبت 10,000

BITE. A man wearing a face mask and gloves as a preventive measure waits to cross a street in Madrid on March 16, 2020. Photo by Pierre-Philippe Marcou/AFP

نیش می زنند. یک مرد با پوشیدن یک ماسک و دستکش به عنوان یک اقدام پیشگیرانه منتظر برای عبور از یک خیابان در مادرید در تاریخ 16 مارس سال 2020 است. عکس توسط Pierre-Philippe Marcou/AFP

مادرید, اسپانیا – اسپانیا نقل مکان کرد به بستن مرزهای زمینی خود به عنوان تعدادی از رمان coronavirus عفونت inched تا کنون نزدیک به 10 ، 000 با وجود یک مستند در سراسر کشور است که به گفته مقامات احتمال گسترش فراتر از دو هفته است.

این حرکت پس از اسپانیا تحمیل یک رشته بی سابقه ای از محدودیت سفارش آن 46 میلیون جمعیت به ماندن در خانه سازندگان: همه چیز به جز مواد غذایی و مغازه ها و داروخانه ها و پمپ بنزین.

اما در 2:30 pm (1330 به وقت تهران) روز دوشنبه مارس 16, وزارت بهداشت در حال شمارش 9,191 موارد و 309, مرگ و میر, موجب, دولت به اعلام بسته شدن مرزهای زمینی خود. (بخوانید: Coronavirus جهان به روز رسانی)

وزیر کشور فرناندو گراند-Marlaska گفت: بسته به اجرا در خواهد آمد در نیمه شب با تنها اسپانیایی شهروندان ساکنان و یا معتبر دیپلماتیک پرسنل مجاز و هر گونه موارد از نیروی majeure.

این بسته خواهد شد که بر تمام مرزی ترافیک با فرانسه و پرتغال و آندورا و جبل الطارق بود که در محل باقی می ماند تا پایان هشدار آغاز شد که در روز شنبه برای یک دوره اولیه از دو هفته است.

برای لحظه ای هیچ گونه محدودیتی اعمال خواهد شد در ترافیک هوایی, اما چنین اقدامی می تواند در جای خود قرار داده “اگر شرایط تقاضا آن را” Marlaska گفت.

این ویروس مانند آتش سوزی گسترش در سراسر اسپانیا و آن را بدترین دوم-آمار کشور در اروپا پس از ایتالیا.

با وجود روز دوشنبه ارقام افزایش کمتر از آخر هفته شماره هنگامی که 2,000 عفونت تشخیص داده شد بین شنبه و یکشنبه و تعداد مرگ و میر افزایش حدود 100.

از کل تعداد مادرید باقی مانده بدترین آسیب دیده منطقه با 4,165 موارد است.

در بدترین سناریو عفونت شد و به احتمال زیاد به “ادامه افزایش برای حداقل یکی دیگر از 10 روز گفت:” فرناندو سیمون, وزارت بهداشت, اورژانس هماهنگ کننده.

در حالت آماده باش اعلام شده در روز شنبه با هدف مهار تعدادی از عفونت های دولت دستور داد هر خانواده باقی می ماند و در انزوای کامل و به مردم اجازه داده شده تنها برای خرید مواد غذایی و دارو و یا برای رفتن به بیمارستان.

هر چیز دیگری بسته شده به غیر از حمل و نقل عمومی که در حال اجرا بود تا حدودی کاهش می یابد سرویس اجازه می دهد تا کسانی که کار ضروری در شغل به اطراف.

با وجود بی سابقه بسته شدن برخی از خطوط مترو و قطار داخل شهری بودند بسته به ظرفیت صبح دوشنبه با مسافران مجبور به اسکواش در محله های نزدیک رسانه تصاویر نشان داد.

وزیر حمل و نقل Jose Luis bergasillas bajera هشدار داد که دولت از هشدار بود که در ابتدا در محل قرار داده برای یک دوره دو هفته ای را تقریبا به طور قطع می تواند تمدید شود در یک حرکت است که نیاز به تصویب مجلس است.

“روشن است که ما نیاز به گسترش این وضعیت…من فکر می کنم روشن است که 15 روز نخواهد بود به اندازه کافی برای برنده شدن در این نبرد” او گفت RNE اسپانیا به رادیو.

تا کنون نیروهای نظامی مستقر شده اند در 14 شهر برای کمک به تلاش ها برای ضد عفونی کردن خیابان ها و یا اطمینان از انطباق با محدودیت در حرکت است.

اسپانیا معیار Ibex-35 سقوط بیش از 9 درصد در دوشنبه معکوس سقوط در بازارهای سهام در سراسر جهان با محدودیت های کاملا احساس در صنعت خودرو است که نشان دهنده نزدیک به 10 درصد از اسپانیا محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی).

عرضه مشکلات ناشی از بحران را مجبور رنو و نیسان را به حالت تعلیق تمام فعالیت در اسپانیا و اروپا و دومین تولید کننده خودرو پس از آلمان است.

و PSA که صاحب پژو و سیتروئن برندها نیز گفت: این توقف تولید در اسپانیا و سراسر بقیه اروپا.

این مستند نیز مجبور به لغو انتخابات منطقه ای در مناطق شمالی گالیسیا و باسک, محلی, مقامات گفت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im