اسپانیا گزارش کمترین میزان مرگ و میر روزانه در یک ماه به عنوان کشور رمپ تا تست

مادریداسپانیا گفت: 399 نفر از COVID-19 بیش از 24 ساعت گذشته در چه بود کمترین روزانه تعداد مرگ و میر در چهار هفته دولت روز دوشنبه گفت:.

آخرین آمار و ارقام که نشان داد یک قطره از روز شنبه هنگامی که 410 نفر کشته آورده کمک های بیشتر به کشور است که دچار سومین شماره از ویروس مرگ و میر در جهان پس از ایالات متحده و ایتالیا.

“امروز برای اولین بار ما افتاده زیر 400, مرگ و میر, اگر چه آن را فقط کمی پایین تر (نسبت یکشنبه) این آمار و ارقام به ما امید گفت:” فرناندو سیمون, وزارت بهداشت, اورژانس هماهنگ کننده.

“این بسیار دلگرم کننده, آمار و ارقام,” او گفت:.

داده ها همچنین نشان داد موارد افزایش به 200,210 در اسپانیا است که در رتبه دوم در جهان را از نظر عفونت های پس از پیشی ایتالیا در آغاز ماه آوریل است.

اما آن باقی مانده است به خوبی از ایالات متحده است که تا کنون شمارش بیش از 750,000 موارد و همچنین بیش از 40 ، 000 مرگ و میر.

در هفته های اخیر اسپانیا ramped تا آن روش های تست و در حال حاضر انجام حدود 40,000 هر روز وزیر بهداشت سالوادور Illa گفته است.

تعداد افرادی که بهبود یافته اند از این ویروس در حال حاضر افزایش یافته است به 80,587.

اسپانیا روسای سلامت بر این باورند که بیماری به اوج خود رسید و در مارس 2 زمانی که 950 نفر بیش از 24 ساعت نزدیک به سه هفته پس از دولت تحمیل سخت مستند به طور موثر محدود آن نزدیک به 47 میلیون نفر از شهروندان در خانه در یک پیشنهاد به سرعت گسترش ویروس.

روز شنبه دولت گفت: این امر گسترش مستند توسط یکی دیگر از دو هفته تا مارس 9, اگر چه از مارس 27 شرایط خواهد بود کمی کاسته اجازه می دهد تا کودکان به صرف برخی از زمان در خارج.

تا به حال آنها محدود شده است به خانه های خود را تحت یکی از ونرخ مستندات در اروپا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im