اسپانیا و ایتالیا رکورد بالاترین coronavirus مرگ و میر

لندن: ایتالیا روز جمعه ثبت بیشترین مرگ و میر روزانه در هر کشور از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و اسپانیا به حال خود مرگبارترین روز به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون شد اولین بار عمده ای رهبر جهان برای تست مثبت است.

ایتالیا گزارش 969 جدید مرگ و میر در کشور اسپانیا 769 و فرانسه 299 اروپا reeled از یک بحران است که قرار است میلیون ها نفر در معرض خطر در سراسر جهان و تهدید اقتصادی جهانی بحران.

در دیگر گریم نقاط عطف AFP برگه نشان داد در مجموع 300,000 موارد در حال حاضر ثبت شده در اروپا با بیش از 26,000 مرگ و میر در سراسر جهان و ایالات متحده پیشی گرفت و چین به عنوان کشوری با بیشترین عفونت.

ایتالیا نشان داد نرخ ابتلا به عفونت در ادامه روند رو به پایین و اسپانیا گفت: نرخ آن از عفونت های جدید به نظر می رسد به کاهش باشد اما کشورهای دیگر بودند فرح به احساس کامل تاثیر این ویروس را گسترش.

سازمان بهداشت جهانی مدیر منطقه ای آفریقا هشدار داد این قاره مواجه “چشمگیر تکامل” این بیماری همه گیر مانند آفریقای جنوبی شد, آخرین ملت برای شروع زندگی تحت مستند و گزارش اول خود را COVID-19 مرگ و میر.

جانسون که در کشور دیده می شود بیش از 14,000 اعلام coronavirus موارد و 759 مرگ و میر گفت: او تا به حال توسعه یافته خفیف علائم بیش قبلی 24 ساعت بود و خود منزوی پس از تست مثبت است.

بریتانیا وزیر بهداشت مت Hancock همچنین آزمایش مثبت با علائم خفیف.

اروپا دچار فشار از coronavirus بحران در هفته های اخیر با میلیون ها نفر در سراسر این قاره روی زمین افتاده و خیابان های پاریس و رم و مادرید به طرز مرموزی خالی است.

در فرانسه — که در آن نزدیک به 2000 نفر کشته شده اند — دولت اعلام کرد آن را گسترش اقامت در خانه سفارش حداقل تا 15 آوریل است. در حالی که شدید 299 جدید مرگ و میر در آن ثبت شده روز جمعه به کمتر از 365 گزارش روز قبل.

مرگ 16 سال از این ویروس در خصوص متزلزل فرانسه و خرد باور بسیاری از مردم جوان که در آنها سیستم ایمنی هستند.

مادر دختر سابین به خبرگزاری فرانسه گفت که جولی “فقط به حال یک سرفه” اما به سرعت رو به وخامت گذاشته. او روز چهارشنبه در کمتر از یک هفته پس از نمایش اولین علائم است.

“این غیر قابل تحمل” سابین گفت. “ما قرار بود به یک زندگی عادی است.”

تمرکز نیز تبدیل به ایالات متحده که در آن تعدادی از شناخته شده عفونت شروع به پریدن کرد 18,000 روز جمعه به بیش از 97,000 — بالاتر از چین و ایتالیا است. آمریکا همچنین از ثبت 345 مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته با مجموع تلفات از 1,478.

در شهر نیویورک بهداشت کارگران در حال مبارزه با یک افزایش تلفات و مرده و آلوده در ایالات متحده در کانون بحران از جمله افزایش تعداد بیماران جوانتر.

“در حال حاضر آن را تا 50 ساله, 40 ساله, 30-ساله” گفت: یکی تنفسی درمانگر در یهودی مرکز پزشکی در کوئینز.

آنها “گوش نمی در مورد بیرون رفتن و یا حفاظت از خود و شستن دست خود را در” او گفت:.

– ‘ترس و از دست رفته’ –

Coronavirus دولتی در چین در اواخر سال گذشته و قبل از گسترش در سراسر جهان با بیش از نیم میلیون نفر اعلام کرد موارد در 183 کشور و مناطق.

بیش از شش روز به عنوان بسیاری از موارد جدید تشخیص داده شده اند در سراسر جهان به عنوان در گذشته 80 روز.

پکن موفق به مهار آن با مستندات و قرنطينه و آن کانون ووهان در روند کاهش شدید جنبش محدودیت در محل به مدت دو ماه.

سه میلیارد نفر در سراسر جهان شده است گفت: به ماندن در خانه.

در یک تاریخی اولین فرانسیس انجام به ندرت خوانده “Urbi et Orbi” برکت برای خالی سنت پیتر مربع است.

“ضخیم تاریکی به جمع آوری بیش از ما, مربع, خیابان های ما و شهرهای ما از آن گرفته شده بیش از زندگی ما پر کردن همه چیز با یک سکوت پر سر و صدا و ناراحت کننده از درجه اعتبار ساقط است که متوقف می شود همه چیز را به عنوان آن می گذرد توسط,” او گفت:.

“ما خودمان را از ترس و از دست داد,” او گفت:, توصیف coronavirus به عنوان یک “طوفان”.

سیستم مراقبت های بهداشتی و حتی در بسیاری از کشورهای توسعه یافته در حال کشیده به نقطه شکستن و پزشکی کارگران شده است به انتخاب های دشوار است.

“اگر من پنج بیماران و تنها یک تخت من باید انتخاب کنید که می شود آن را” سارا Chinchilla یک paediatrician در یک بیمارستان در نزدیکی مادرید گفته است.

که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: فقدان وخیم دنده محافظ برای خط مقدم سلامت کارگران یکی از مشکلات اغلب با فشار دادن در مبارزه برای جلوگیری از مرگ و میر.

“مزمن جهانی کمبود تجهیزات حفاظت فردی است و در حال حاضر یکی از فوری ترین تهدید برای ما جمعی توانایی برای صرفه جویی در زندگی” او گفته مجازی کنفرانس خبری در ژنو است.

مستندات و اقدامات دیگر wreaking ویران در اقتصاد جهانی با ترس از رکود بدتر از رکود بزرگ دهه 1930 ،

“روشن است که ما وارد یک رکود اقتصادی” خواهد شد که بدتر از در سال 2009 پس از بحران مالی جهانی, صندوق بین المللی پول رئیس Kristalina Georgieva روز جمعه گفت.

بی سابقه اقدامات محرک اقتصادی کمک کرده اند بازارهای گزاف گویی پس از یک ماه اما مردم در سراسر جهان در حال نیروبخش برای مشکلات اقتصادی.

ایالات متحده گزارش داد که 3.3 میلیون نفر کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته — تا کنون بیشترین تعداد تا کنون ثبت شده است.

خرده فروشی کارگران به طور خاص رنج می برد که در بسیاری از کشورها شاتر غیر ضروری کسب و کار در حالی که خطوط هوایی و صنعت گردشگری جهانی شده اند برخورد ضربات ویرانگر.

صنعت مد شد آخرین آمار در روز جمعه پاریس مردانه در هفته مد و طراحی لباس ومد بانوان را نشان می دهد لغو همراه با میلان مردانه در هفته مد.

– ارتش داوطلبان –

سازمان جهانی جهانگردی گفت: جمعه این انتظار ورود توریست به سقوط توسط 20-30 درصد در سال جاری با زیان 300 میلیارد-450 میلیارد دلار در گردشگری بین المللی رسید.

اما وجود داشته اند روزنهای از امید در میان بحران است.

گروه های مسلح در کامرون فیلیپین و یمن منتقل کرده اند در روزهای اخیر به منظور کاهش خشونت های پس از دبیرکل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ صادر شده درخواست تجدید نظر برای بس.

و ارتش از داوطلبان پدید آمده در بسیاری از کشورها را به کمک به نیازمندان با مواد غذایی تحویل برای سالمندان رایگان, تاکسی سواری, محل اقامت, برای سلامت کارگران و حتی خانه دوخته شده ماسک صورت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im