ایالت های جنوبی عجله به شناسایی و جداسازی Tablighi Jamaat شرکت کنندگان در دهلی

چنای: با Tablighi Jamaat جماعت در دهلی نو محل تبدیل شدن به یک کانون برای COVID-19 سراسر هند و ایالت های جنوبی در حال عجله برای شناسایی و احتمالا منزوی کردن کسانی که در جلسه حضور داشتند با تامیل نادو و Telangana به تنهایی حسابداری برای بیش از 2000 نفر است.

در حالی که Telangana دیدم شش تلفات همه آنها حضور داشتند جماعت در Nizamuddin غرب در دهلی نو در ماه گذشته, Tamil Nadu شاهد شدیدترین افزایش روزانه تعداد COVID-19 موارد مثبت روز سه شنبه در 57 نظر گرفتن مجموع به 124.

از 57 موارد مثبت و 50 تا به حال این رویداد حضور داشتند.

کشورهای دیگر نیز نگه داشتن چشم در کسانی که نیاز به خانه بازگشت و پس از دهلی نو دیدار حتی به عنوان تامیل نادو به دادگاه تجدید نظر به untraceable افراد به طور داوطلبانه به نوبه خود تا قبل از این مقامات نگران برای پزشکی بیشتر عمل.

Nizamuddin غرب جنوب دهلی نو محل پدید آمده است به عنوان یک کانون برای گسترش coronavirus در نقاط مختلف کشور پس از هزاران نفر از مردم در زمان Tablighi Jamaat جماعت از مارس 1-15.

در دهلی به تنهایی 24 نفر تست مثبت برای این بیماری در حالی که 441 نفر دیگر در بیمارستان بستری و پس از آنها نشان داد علائم.

اتفاقا Telangana و تامیل نادو را دریافت گفتن ضربات به عنوان یک خرید اینترنتی با سابق ضبط شش COVID-19 مرگ و میر در یک روز و در روز دوشنبه.

این Telangana دولت تخمین زده است که بیش از 1000 نفر از دولت ممکن است با حضور Nizamuddin جماعت در سرمایه های ملی.

دو نفر از این شش کشته شده بود در بیمارستان گاندی در حیدرآباد یکی در هر دو بیمارستان های خصوصی و هر یک در نیزمبد و گدول شهرها.

تیم های ویژه تحت منطقه جمع شده اند شناسایی کسانی که در تماس با مرحوم و آنها منتقل شده به بیمارستان با توجه به دولت است.

تامیل نادو شاهد شدیدترین تک-بعد سنبله در تعداد مثبت coronavirus موارد در دولت در روز سه شنبه.

به عنوان بسیاری از 50 از 57 موارد مثبت بود با حضور Nizamuddin جماعت حتی به عنوان دولت scampered برای شناسایی بقیه برخی از آنها untraceable تا کنون.

وزیر K Palaniswami گفت: 1,131 مردان بازگشته اند از حدود 1500 نفر است که رفت و برای این رویداد.

“در مورد 515 نفر شناسایی شده اند…دیگران که در این دیدار باید به طور داوطلبانه در تماس با مقامات…ما رو از آدرس دیگران به طور کامل به او گفت:” ظاهرا نشان می دهد که محل نگهداری آنها را نمی تواند مسلم تا کنون.

او گفت: در حالی که یک بخش نمی تواند تماس گرفته شود و در عین حال دیگران شده اند قرنطینه در دهلی نو.

با توجه به شدت COVID-19 و بالقوه آن به تاثیر منفی جامعه در بزرگ عودت باید رویکرد مقامات به طوری که آنها می تواند آزمایش می شود و اگر درمان مورد نیاز است.

دولت در حال حاضر گفت که چندین دولت های منطقه نمی تواند برقراری تماس با بسیاری از عودت حتی به اداره پلیس نیز در کار بود برای ردیابی آنها.

ملی بهداشت ماموریت تامیل نادو است به دادگاه تجدید نظر به ‘Tablighi Jamaat برادران برای تماس با مقامات بهداشتی بلافاصله در شماره تلفن خاص به عنوان شرکت کنندگان در این کنفرانس ممکن است در خطر ابتلا به کوروناویروس.

آندرا پرادش گزارش 43 موارد جدیدی از کروناویروس در روز چهارشنبه که بیشتر آن مربوط به Tablighi Jamaat جماعت, مقامات گفت.

در حالی که کارناتاکا دولت تا کنون شناسایی 78 مردم “همراه” با Nizmauddin رویداد کرالا نیز zeroed در تمام کسانی که سفر به دهلی نو برای این رویداد.

با توجه به کارناتاکا اضافی رئیس اداره بهداشت و رفاه خانواده بخش Jawaid اختر کسی که با حضور در این رویداد باید در تماس با مقامات.

او گفت: 78 نفر از دولت در ارتباط با Tablighi Jamaat شده اند شناسایی و قرنطینه.

“ما مطمئن نیستیم که آیا همه آنها با حضور در جماعت برگزار شد در اوایل این ماه اما به عنوان آنها را در تماس با کسانی که با حضور در یک یا دیگر از آنها قرار داده شده است دولت تحت قرنطینه” او گفت:.

با بسیاری از آنها ادعا کرده اند در حال حاضر به اتمام 14 روز از قرنطینه دولت تصمیم گرفته است برای قرار دادن آنها را برای COVID-19 آزمون, او گفت:, و اضافه کرد که 78 شامل برخی از اتباع خارجی است.

Meanwhike کرالا وزیر Pinarayi Vijayan گفت: دولت با جمع آوری اطلاعات از افرادی که از دولت در اخیر جماعت مذهبی در Nizamuddin و مالزی و آن نیاز به بررسی در صورتی که هر گونه مسائل مربوط به سلامت.

“پلیس در حال حاضر بررسی دقیق در این زمینه است. لیست شرکت کنندگان داده شده است از طریق منطقه مربوطه جمع آوری شده است. اقدامات احتیاطی لازم را در ساخته شده نگران مناطق در این راستا” او گفت:.

دولت تعداد دقیق شرکت کنندگان و جزئیات از مناطق آنها نقطه از, او اضافه شده است.

تامیل نادو یک قلمرو اتحادیه نزدیکی تامیل نادو نیز گزارش داد دو تایید COVID-19 موارد در روز چهارشنبه با دو نفر پس از حضور در جماعت در Nizamuddin در ماه مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de