کارولینای جنوبی با استفاده از قوی نیمه اول به بالا Texas A&M 74-54

کلمبیا, S. C. (AP) — Jermaine Couisnard به ثمر رساند 19 امتیاز و امیرحسین Lawson 18 به عنوان کارولینای جنوبی با استفاده از یک نیمه اول اجرا به دور قرار داده Texas A&M 74-54 در روز شنبه.

Couisnard و لاوسون ترکیب شش Gamecocks’ هشت 3-اشاره گر را به نفع خود چهارم مستقیما بر Aggies (11-11, 5-5 Southeastern Conference).

کارولینای جنوبی (14-9, 6-4) موفق به کسب شش از آن گذشته هشت بازی لیگ ثانیه پس از شروع بازی در 0-2. و این زمان Gamecocks آن را با یک نیمه اول شارژ که در آن آنها رفت و از عقبی با نه امتیاز به 41-23 در نیمه.

Couisnard و لاوسون منجر به افزایش خود را در خارج از تیراندازی. لاوسون آمار 3-اشاره گر پس از کارولینای جنوبی افتاده بود پشت 9-0 سه دقیقه.

Couisnard یک دانشجوی سال اول قرار داده Gamecocks برای خوب 19-18 با نه دقیقه در سمت چپ باز نیم.

او دربسته در محیط نیمه با یک buzzer-ضرب و شتم 3-اشاره گر است که جمعیت را به پای خود قرار داده و کارولینای جنوبی پیش با 18 امتیاز در شکستن.

تبلیغات

این Gamecocks ساخته شده منجر به 61-30 در اوایل نیمه دوم اگر چه Aggies هرگز نزدیک تر از 22 امتیاز بقیه راه است.

آن را قوی گزاف گویی برای Gamecocks که تا به حال آمده ناامید کننده از دست دادن در جاده ها آخرین بار به Ole Miss بستن برای 11th در لیگ.

Couisnard بود دوباره جلو و مرکز با 12 امتیاز در نیمی از جمله زنگ ها-ضرب و شتم 3-اشاره گر است که یادآور بازی خود را برنده در یک 71-68 پیروزی بر کنتاکی در ماه گذشته.

Texas A&M از دست رفته 10 از آن گذشته 11 عکس نیم به سقوط به سوراخ بزرگ آن را نمی تواند صعود از.

Quenton Jackson 16 امتیاز به رهبری Aggies.

تصویر بزرگ

Texas A&M: Aggies ندارد و به اندازه کافی قابل اعتماد گلزنان وقتی اوضاع سخت در ثانیه بازی. آنها outscored 24-5 بیش نهایی 8:38 از باز کردن به عنوان نیمی از Texas A&M رفت و از یک نقطه به آینده به 18 امتیاز توسط halftime. این Aggies به پایان رسید تیراندازی 27.3% خود را بدترین نمایش در ثانیه در این فصل است.

کارولینای جنوبی: این Gamecocks نگاه جامد در اولین بازی بدون مصدوم استارت جاستین Minaya. او به طور متوسط نزدیک به نه امتیاز و هفت ریباند بود اما رهبر تیم در دقیقه در هر بازی به عهد خود پایدار و هوشمند بازی. Minaya تا به حال عمل جراحی در سمت چپ خود را شست و می تواند در بازگشت مدتی در ماه آینده.

بعدی

Texas A&M به خانه برگشت به بازی فلوریدا در شب چهارشنبه.

کارولینای جنوبی می رود به گرجستان در شب چهارشنبه.

___

بیشتر AP college basketball: https://apnews.com/Collegebasketball و https://twitter.com/AP_Top25

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im