South by Southwest کنفرانس لغو بیش از Coronavirus نگرانی

مقامات در Austin, تگزاس, دستور لغو South by Southwest کنفرانس با استناد جدید کروناویروس.

Austin شهردار استیو آدلر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی جمعه که شد بر اساس توصیه شهر سلامت عمومی افسر و مدیر بهداشت عمومی.

“من جلوتر رفته و اعلام محلی فاجعه در این شهر و در ارتباط با آن صادر کرده اند که به طور موثر لغو South by Southwest,” او گفت:.

وجود دارد هیچ تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس جدید در آستین و یا شهرستان را واقع در شهرستان تراویس.

“این تلاش به دقت در نظر گرفته و وزن خطر ابتلا به معرفی یک گسترش COVID-19” دکتر مارک Escott موقت اقتدار بهداشت در آستین به خبرنگاران گفت:.

شواهد نشان می دهد تجمع جرم می تواند سرعت بخشیدن به گسترش ویروس Escott گفت. وی با ذکر این اندازه از این رویداد و عدم وجود واکسن برای ویروس جدید که همچنین هیچ اثبات شده درمان است.

Epoch Times Photo
خیابان ششم در جنوب غرب, در Austin, تگزاس, در مارس 12, 2016. (غنی خشم/تالار گفتگو/AP)

تحت آدلر را فاجعه اعلام هر گونه حوادث می رود به بیش از 2500 شرکت کنندگان لغو خواهد شد مگر اینکه سازمان نشان می دهد مقامات شهر “که برنامه ای برای کاهش بیماری های عفونی در محل هستند” مقامات در بیانیه ای گفت.

عوامل کلیدی مورد بررسی قرار توسط یک پانل از مقامات بهداشتی شامل احتمال تمدید شخصی تماس تراکم جمعیت و اینکه آیا حوادث شامل تعداد قابل توجهی از مردم سفر از مناطق تجربه فرد-به-فرد گسترش جدید بیماری از جمله در داخل و خارج از ایالات متحده است.

Facebook, Intel, توییتر و Infinite در میان شرکت های خروج از جنوب غرب کنفرانس در روزهای منتهی به لغو.

سازمان در بیانیه ای گفت که این شهر لغو مارس خرما برای کنفرانس و آنها را “صادقانه دنبال این شهرستان جهت است.”

“ما در حال ویران برای به اشتراک گذاشتن این خبر با شما. ‘نشان می دهد باید روی” است که در DNA ما و این اولین بار است که در 34 سال است که این رویداد مارس برگزار خواهد شد. ما در حال حاضر از طریق انشعابات از این وضعیت بی سابقه ای” آنها نوشت.

سازمان دهندگان گفت: آنها بررسی گزینه هایی برای برنامه ریزی مجدد این رویداد و می تواند به ارائه یک تجربه مجازی.

Epoch Times Photo
David Byrne طول می کشد بخشی در “دلایل شاد” جلسه ویژه در جنوب غربی جشنواره موسیقی در Austin, تگزاس, در مارس 13, 2019. (جک Plunkett/تالار گفتگو/AP فایل)

نیک Barbaro از بنیانگذاران این کنفرانس که او نیز منتشر Austin Chronicle گفت: در بیانیه منتشر شده توسط این مقاله که لغو نمی شود تحت پوشش بیمه است.

“ما بسیاری از بیمه (تروریسم آسیب, اموال, تخریب, آب و هوا). اما عفونت باکتریایی مسری بیماری ها و ویروس ها و بیماری های همه گیر پوشش داده نمی شوند” رولاند Swenson, یکی دیگر از بنیانگذاران مقاله گفت.

برخی از 73,716 مردم با حضور در کنفرانس سال گذشته بیش از 19,000 از آنها به سفر خارج از کشور است. سازمان دهندگان گفت که این کنفرانس تا به حال یک برآورد اقتصادی در این شهرستان از $355.9 میلیون. کنفرانس امسال بود که میله میله برای شروع در مارس 13 و اجرا از طریق مارس 22.

تعدادی از دیگر رویدادهای مهم لغو شده است بیش از این ویروس جدید از جمله کنگره جهانی موبایل و ژنو بین المللی موتور نمایش. برخی بر این باورند که بازی های المپیک 2020 خواهد بود به تعویق افتاده و یا لغو هر چند دهندگان گفته اند که همه چیز در حال حرکت رو به جلو در حال حاضر.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان به قتل هزاران نفر. ایالات متحده دیده است تعداد فزاینده ای از موارد از جمله خوشه در واشنگتن و نیویورک و بوستون.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im