آفریقای جنوبی استخراج از معادن گردشگری بریس برای ویروس buffeting

TOURISTS. Passengers wearing face masks arrive from Shenzhen, China, at the OR Tambo International Airport in Johannesburg, South Africa, on March 2, 2020. File photo by Phill Magakoe/AFP

گردشگران. مسافران با پوشیدن ماسک های صورت می رسند از شنژن چین در به یا Tambo فرودگاه بین المللی در ژوهانسبورگ, آفریقای جنوبی, در تاریخ 2 مارس سال 2020 است. فایل عکس Phill Magakoe/AFP

ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی – آفریقای جنوبی هنوز هم ممکن است تعداد نسبتا کمی از تایید coronavirus موارد اما آور, اقتصاد دو عمده ارز خارجی بگیران – معدن و گردشگری – در حال فرح را به ضربه.

چین دارای جایگاه ویژه ای در اقتصاد آفریقا را صنعتی ترین کشور است که تضعیف رکود اقتصادی در سه ماهه آخر سال 2019.

حدود 18.5 درصد از آفریقای جنوبی-صادرات به چین معدن کالاهای ساخت تا اکثریت – در حدود 86 درصد از کل تجارت با این کشور آسیایی است.

“سنگ آهن, منگنز و کروم حساب برای دو سوم از آفریقای جنوبی مجموع صادرات به چین با ارزش” گزارش اخیر استراتژی و یک شرکت تابعه از قیمت واترهاوس کوپر یافت.

با رشد اقتصادی چین انتظار می رود آهسته به عنوان یک نتیجه از COVID-19 تقاضا برای مواد معدنی نیز انتظار می رود به یک دست کشیدن به طور بالقوه موثر بر قیمت کالا و هزینه صنعت میلیون ها نفر.

اقتصاد شکننده

صندوق بین المللی پول پیش بینی شده است 1% کاهش در رشد اقتصاد چین با توجه به کوروناویروس.

“یک اقتصاد چین با یک رشد ضعیف تر سرعت و کندتر فلزات تولید خواهد شد که کمتر از تقاضا برای این مواد معدنی از آفریقای جنوبی. ذکر شده سهام برخی از بزرگترین شرکت های استخراج معدن در حال حاضر آمار شده توسط این چشم انداز ،

به طور متوسط در چین-واردات “در حدود 8.5 میلیارد دلار به 9 میلیارد رند ($522,000 به $553,000) میلیون ماهانه” با توجه به آفریقای جنوبی مواد معدنی شورای اقتصاد Tafadzwa Chibanguza.

آفریقای جنوبی است و اقتصاد در حال حاضر شکننده است.

آن را تضعیف و رکود در فینال 3 ماه از سال 2019 دوم انقباض برای ضربه زدن به اقتصاد به عنوان بسیاری از سال است. که انقباض بود تا حد زیادی مقصر نامنظم لوازم برق.

دومین رکود اقتصادی این قاره را صنعتی ترین اقتصاد رنج می برد پس از رئیس جمهور سیریل Ramaphosa به قدرت رسید در سال 2018 به شمار سردرد بیشتر برای این رهبر اصلاح طلب.

ویروس “را تبدیل به یک بحران ملی” و “آن تاثیر بسیار زیادی…در اقتصاد ما که به عنوان همه ما می دانیم که در یک وضعیت مخاطره آمیز او گفت:” از زمانی که اولین مورد شناسایی شد هفته گذشته است.

رشد در آفریقای جنوبی برای همه 2019 شد فقط 0.2% پایین ترین سطح از زمان بحران مالی جهانی در سال 2009.

2 قویترین اقتصاد در آفریقا پشت نیجریه و آفریقای جنوبی و بالا در جهان است تولید کننده پلاتین و یک تامین کنندگان پیشرو از طلا و الماس و مواد معدنی دیگر است.

این معدن دارای ریختن حدود 300000 شغل ها در سال های اخیر است. نرخ بیکاری خزنده نسبت به 30%.

گزارش تجارت و سیاست صنعتی, استراتژی یک پرتوریا-بر اساس مستقل اقتصادی موسسه تحقیقاتی پیش بینی کرد که “اگر رکود در چین همچنان ادامه دارد و یا عمیق تر آفریقای جنوبی صنعت و معدن در خاص رنج می برند تلفات قابل توجه است.”

در سمت تلنگر از فارکس پول نقد گاو است که صنعت گردشگری است.

با توجه به جهانی سفر و گردشگری شورای بخش کمک 10 درصد از آفریقای جنوبی تولید ناخالص داخلی raking در میلیاردها دلار است.

چین در رتبه 7 بزرگترین منشاء بازدید کنندگان خارجی به آفریقای جنوبی با 97,000 گردشگران تعطیلات در این کشور ذخایر بازی و سایت های دیگر در سال 2018 است.

در حالی که آن را دشوار است برای تعیین کمیت تاثیر بالقوه در صنعت گردشگری و در عین حال به عنوان استراتژی و نگاه در گذشته بیماری های همه گیر مانند آنفولانزای خوکی که شاهد افت 15 ٪ در ورود.

آفریقای جنوبی است که تا کنون اعمال شده هیچ ممنوعیت سفر به چین و بازدید کنندگان اما پکن را مسدود کرده است عازم ناحیه دور دست سفر گروه از چین است.

“با وجود این واقعیت است که ما تا به حال موارد بسیار کمی از ویروس های محلی و صنعت گردشگری در حال حاضر دچار خسارات جدی,” ابراز تاسف وزیر گردشگری Mmamoloko Kubayi-Ngubane هفته گذشته است.

“بدون شک این تلفات هنوز به افزایش است. هر چه اتفاق می افتد در حقیقت این وضعیت ویروس خواهد شد و تاثیر منفی بر بخش گردشگری حداقل در کوتاه مدت و میان مدت.”

آفریقای جنوبی صنعت شیلات یکی از اولین تلفات پس از چین متوقف حیوانات واردات است.

چین به طور سنتی و واردات 95 درصد از آفریقای جنوبی سنگ خرچنگ برداشت. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de