جمهوری آفریقای پاک پیوند اتهامات

CLEARED. South African President Cyril Ramaphosa addresses a media conference at the end of the BRICS Summit in Johannesburg on July 27, 2018. File photo by Themba Hadebe/Pool/AFP

پاک. جمهوری آفریقای سیریل Ramaphosa آدرس رسانه های کنفرانس در پایان BRICS اجلاس سران در ژوهانسبورگ در 27 ژوئیه 2018. فایل عکس Themba Hadebe/استخر/AFP

ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی – آفریقای جنوبی دادگاه در روز سه شنبه, مارس 10, حکم به نفع رئیس جمهور سیریل Ramaphosa در یک پروب مشکوک به پول شویی و غنی سازی شخصی مربوط به خود را تا سال 2017 رهبری حزب انتخابات صندوق.

قضات اخراج یک بررسی عمومی و محافظ Busisiwe Mkhwebane که به حال متهم Ramaphosa گمراه کننده مجلس در طول مبارزات انتخاباتی خود را تامین مالی.

در شهادتها گزارش سال گذشته Mkhwebane – آفریقای جنوبی اخلاق ناظر – انتشار یافته های مربوط به یک 500,000 برامدگی لبه طبقات سنگ ($31,460) کمک مالی به Ramaphosa انتخاباتی از یک شرکت است که با آن مواجه است گسترده فساد.

Ramaphosa در ابتدا گفت: نمایندگان مجلس پرداخت شده بود به پسر خود را برای مشاوره در این شرکت در حال حاضر شناخته شده به عنوان آفریقایی عملیات جهانی (پیش).

او بعد از عقب نشینی و گفت: این کمک مالی به سمت مبارزات انتخاباتی خود را برای تبدیل شدن به رهبر حزب ANC – یک سخت مبارزه که در آن او به ضرب و شتم رئیس جمهور سابق جاکوب زوما را انتخاب نامزد در سال 2017.

Mkhwebane متهم Ramaphosa از عمدا گمراه کننده مجلس برای اهداف غیر قانونی.

اما رئیس جمهور را رد کرد و گزارش گرفت و پرونده به دادگاه عالی که در روز سه شنبه اعلام کرد Mkhwebane یافته است به عنوان “غیر قانونی.”

“وجود دارد به سادگی هیچ مدرکی وجود ندارد که رئیس جمهور دریافت مالی شخصی بهره مندی از هر گونه کمک های مبارزات انتخاباتی گفت:” قاضی الیاس Matojane.

“او یافته های در مورد پول شویی موضوع نه تنها غیر منطقی اما در واقع بی پروا,” او گفت:.

Ramaphosa دفتر استقبال از حکم و مجددا آن “تعهد صادقانه و موثر حکومت” در توییتر.

Mkhwebane سخنگوی Oupa Segalwe گفت: Agence France-Presse عمومی Protector خواهد “بررسی حکم” همراه با تیم حقوقی قبل از “نقشه راه رو به جلو است.”

Mkhwebane منصوب شد عمومی Protector در سال 2016 و مدت او به پایان می رسد در سال 2023.

در حالی که موقعیت خود است که به منظور بررسی عمومی فساد و سوء رفتار او انتقاد شده است برای نزدیک شدن به فساد آلوده زوما.

یک تعداد انگشت شماری از Mkhwebane دیگر تحقیقات در حال حاضر شده است را رد کرد و در دادگاه و مجلس در حال حاضر در حال ارزیابی او صلاحیت برای این کار است.

چند ماه پس از پیروزی ANC رهبری Ramaphosa رفت برای رئیس جمهور شدن پس از احمدی بود گرفتار در پیوند رسوایی که او را مجبور به کناره در فوریه 2018.

Ramaphosa رهبری حاکم کنگره ملی آفریقا (ANC) در مارس 2019 ملی انتخابات که در آن حزب برنده با کاهش دهند.

او قول داد برای سرکوب فساد در سطوح بالا که غارت خزانه دولت در طول زوما نه سال دولت.

این ANC باقی می ماند تلخی تقسیم بین زوما و Ramaphosa حامیان. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im