سونیا می بیند توطئه در دهلی خشونت به دنبال شاه ایران

دهلی نو: بیش از 72 ساعت پس از شورش شکست در قطعات دهلی نو مخالفت با آن اولین واکنش روز چهارشنبه به کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی خطاب نادر ساختار کنفرانس مطبوعاتی به دنبال استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah برای خشونت است. شاخص تورم مصرف کننده(M) و NCP نیز خواسته او را به استعفا گرفتن مسئولیت برای خشونت است.

کنگره خواهد مارس به خانه رئیس جمهور در روز پنج شنبه و به جلو قرار داده و خواسته های خود را در مورد وضعیت در دهلی نو. رهبران اپوزیسیون از جمله Samajwadi حزب Akhil-esh Yadav شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yech-ury و کسانی که از DMK و NCP نیز به دنبال زمان از رئیس جمهور رام نات Kovind.

روز چهارشنبه کنگره دهلی واحد سازماندهی یک راهپیمایی صلح از AICC ستاد. ارشد رهبران حزب پیوست مارس. آن را متوقف و در Janpath جایی که آنها نشسته در dharna.

پیش از این کنگره کار کمیته (CWC) ملاقات کرد و آن را از مشاهده یک دقیقه سکوت برای قربانیان در دهلی نو پس از آن خانم گاندی خطاب به مطبوعات ادعا وجود دارد “به خوبی برنامه ریزی شده” توطئه در پشت خشونت است.

“پس از بررسی وضعیت CWC است از شرکت عقیده است که آنچه اتفاق افتاده است در دهلی نو عظیم شکست وظیفه که تمام مسئولیت بايد توسط دولت مرکزی و به ویژه خانه وزیر و تماس بر روی صفحه اصلی وزیر مناقصه استعفای خود را بلافاصله,” او گفت: خواندن CWC قطعنامه.

او همچنین با حمله به Aam Aadmi Party (AAP) تصریح می کند که وزیر Arvind Kejriwal و دولت او هستند “به همان اندازه مسئول فعال نیست دولت” برای رسیدن به مردم برای حفظ صلح و آرامش.

“این است که جمعی از شکست دو دولت که منجر به یک تراژدی بزرگ در پایتخت را تهدید می کند که به بدتر شدن روز به روز” او خواندن خارج از CWC قطعنامه.

خانم گاندی نیز به نام BJP رهبر Kapil Mishra برای بیانیه خود که او ادعا تحریک خشونت در این شهر است.

“توطئه شاهد بود در دهلی نو سنجی و BJP رهبران به نفرت سخنرانی ایجاد یک فضای ترس و نفرت است. روز یکشنبه یک رهبر بی جی پی داده التهابی سخنرانی با دادن سه روز اولتیماتوم به پلیس دهلی,” او گفت:.

بی جی پی ضربه به عقب. آن را متهم به کنگره رئیس جمهور از “سیاست کثیف” با هدف قرار دادن دولت مودی بیش از خشونت در دهلی نو.

اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: خانم گاندی politicising خشونت.

او همچنین یک ضربه تند وشدید زدن در کنگره گفت: کسانی که دست “آلوده با خون بی گناه سیک ها” در حال حاضر صحبت کردن در مورد چک کردن خشونت اشاره به سال 1984 ضد سیک شورش.

پرداختن به کنگره کارگران در حالی که او نشسته در dharna, Priyanka گاندی Vadra متهم مرکز با داشتن موفق به حفظ صلح در سرمایه های ملی.

او همچنین دولت را متهم به داشتن “نابود” دهلی نو که در آن مردم از سراسر کشور می آیند به دنبال اشتغال است.

شاخص تورم مصرف کننده (M) خواستار آن شدند که ارتش بود بلافاصله نامیده می شود شامل این وضعیت است.

“وجود دارد هیچ چیز خود به خود در مورد خشونت. روز یکشنبه محلی BJP رهبر, Kapil میشرا ساخته شده و تحریک آمیز سخنرانی در حضور یک افسر ارشد پلیس در Jaffarabad تهدید به حذف anti-کا معترضان. در عین حال پلیس بود که آمادگی برای پاسخگویی به وضعیت” شاخص تورم مصرف کننده(M) Polit اداره در بیانیه ای گفت.

شاخص بهای مصرف کننده دبیر D رجا گفت: “خط “راج دارما” است که تجاوز در دهلی نو در حال حاضر”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de