برخی از شرکت ها در حال استخدام در صورت همه گیر ضربه به اقتصاد

به عنوان کسب و کار در سراسر کشور شاتر برای جلوگیری از گسترش این بیماری ناشی از CCP virus برخی از شرکت ها در حال استخدام در میان COVID-19 مستند بحران.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

کسب و کار دیده می شود به عنوان “ضروری” مانند فروشگاه های مواد غذایی و داروخانه ها به دنبال پردازنده بیشتر کارکنان در صورت افزایش تقاضا است.

Walmart, بزرگترین خصوصی کارفرما در ایالات متحده در آزادی گفت: این طرح به استخدام 150,000 کارگران موقت تا پایان ماه مه.

آن است که به دنبال مردم به فروشگاه ها و باشگاه ها و مراکز توزیع و تحقق مراکز.

Walmart store
کارکنان کار در شمارنده وارسی از فروشگاه وال مارت در سیکوکس, N. J., on Nov. 11, 2015. (لوکاس جکسون/فردا نیوز)

“این نقش خواهد بود به طور موقت در ابتدا, اما بسیاری از را تبدیل به دائم نقش ها در طول زمان” خارج شده و افزود: در این طرح به سرعت در مسیر برنامه زمان از دو هفته به 24 ساعت.

“ما می دانیم که میلیون ها نفر از آمریکایی ها که معمولا در این زمان به طور موقت از کار و در همان زمان ما در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا در فروشگاه های ما” گفت: Doug McMillon, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت خارج شده است. “ما به دنبال افرادی که خارج شده و به عنوان یک فرصت برای کسب درآمد برخی از پول اضافی و انجام یک سرویس حیاتی برای جامعه خود.”

خارج شده و به یک نیروی کار ایالات متحده از حدود 1.5 میلیون نفر است. این شرکت گفت: این امر نیز دست از پاداش نقدی و زود پرداخت به کارکنان در مجموع حدود 550 میلیون.

آمازون اعلام کرد که روز سه شنبه آن را برنامه ای برای افزایش حقوق و دستمزد خود را اعداد توسط یکی دیگر از 100,000 کارکنان در ایالات متحده است. این شرکت گفت: همچنین برنامه ای برای افزایش پرداخت برای کارگران در ایالات متحده و کانادا و اروپا.

Amazon
یک زن با این نسخهها کار در یک بسته بندی ایستگاه در 855,000 فوت مربع مرکز پاسخگویی آمازون در استاتن آیلند یکی از پنج منطقه از شهر نیویورک در فوریه. 5, 2019. (یوهانس EISELE/خبرگزاری گتی ایماژ)

مردم در سراسر کشور به طور فزاینده ای به کار از خانه به عنوان کسب و کار به طور داوطلبانه یا مجبور به بستن در تلاش برای متوقف کردن گسترش CCP ویروس. تحویل خدمات مواد غذایی شاهد افزایش تقاضا برای خدمات خود را.

“این بحران است که واقعا یک برک آوت حاضر برای فرفره شرکت و تحویل شرکت های خاص گفت:” جولیا Pollak یک اقتصاددان در ZipRecruiter در سخنان کوارتز. “است که به تغییر تجارت الکترونیکی که در حال حاضر اتفاق می افتد بسیار سریع است و فقط رفتن برای سرعت بخشیدن به.”

پیتزا زنجیره دومینو است که به دنبال استخدام 10,000 کارگران با توجه به واشنگتن پست به عنوان مردم تغییر عادات خود را به بایگانی اطلاعات و یا تحویل در میان شیوع.

Epoch Times Photo
Elio بلانکو (L) و Yenelis گارسیا تهیه پیتزا در پیتزا دومینو در میامی فلوریدا., در مارس 14, 2004. (جو Raedle/گتی ایماژ)

“در حالی که بسیاری از محلی و ایالتی و فدرال قوانین در حال بسته شدن ناهار خوردن در رستوران ها این فرصت را به نگه داشتن تغذیه همسایگان ما از طریق تحویل و carryout بدان معنی است که یک حس عادی است که هنوز هم در دسترس برای همه” گفت: Richard آلیسون دومینو, مدیر اجرایی, با توجه به WXYZ دیترویت. “ما شرکت های بزرگ و فروشگاه حق رای دادن می خواهم به مطمئن شوید که آنها نه تنها تغذیه, مردم, اما همچنین ارائه فرصت برای کسانی که به دنبال کار در این زمان به خصوص کسانی که در به شدت تحت تاثیر رستوران میباشد.”

در ضمن برآورد توسط گلدمن ساکس ادعا می کند بیش از نیمی از ایالات متحده کسب و کارهای کوچک خواهد شد در ظرف سه ماه اگر COVID-19 بحران است و نه حل و فصل شود.

پس از بررسی بیش از 1500 کسب و کار کوچک صاحبان بیش مارس 16-17 گلدمن یافت 51 درصد گفتند که تعطیل عملیات اگر همه گیر نیست و تا حد زیادی حل شد ظرف سه ماه با توجه به Axios. آن اضافه شده است که 96 درصد گفت: کسب و کار خود را در حال حاضر آمار گرفته میان شیوع.

Epoch Times Photo
ادوارد Wilks صاحب تجار اسلحه فروشگاه و رهنی کمک می کند تا مشتری با یک اسلحه گرم در مغازه اش در تفنگ کلرادو در آوریل 24, 2018. (امیلی KASK/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در ضمن آریزونا تفنگ صاحب فروشگاه گفت Breitbart که همه گیر است منجر به یک افزایش اسلحه و مهمات فروش.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این” آریزونا تفنگ صاحب فروشگاه Kyle اولسن گفت: این نشریه در حالی که اوکلاهما تفنگ صاحب فروشگاه دیوید سنگ گفت: کسب و کار است “پررونق است.”

“وقتی که من می گویند فروش شده اند و پررونق آن را کتمان گفت:” لس آنجلس تایمز.

“شما محافظت می شود برای تمام انواع چیزهای کوچک,” او گفت:. “به نظر می رسد مانند جهان دیوانه شده است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net