بنابراین اگر شما می توانید ببینید هیمالیا از Jalandhar, شما می توانید نوشیدنی Cauvery آب شسته و رفته?

بنگلور: اگر Jalandhar می توانید ببینید هیمالیا مطمئنا شما می توانید نوشیدن آب مقدس Cauvery و کریشنا? خوب هنوز رتبهدهی نشده است, اما کیفیت آب در رودخانه های اصلی در کارناتاکا است شروع به نشان دادن بهبود پارامتر های مختلف.

زمان واقعی نظارت بر داده های نشان می دهد که پارامترهای مانند اکسیژن محلول و pH بهبود یافته در کریشنا و Cauvery و غلظت آمونیاک, کلرید و باکتری های کليفرم در حال حاضر در محدوده تعیین شده توسط مرکز کنترل آلودگی هیئت مدیره (CPCB).

تجویز pH محدوده رودخانه آب 6.5-8.5. برای این پارامتر های کریشنا با سطح pH 7.4 باعث می شود آن را Cauvery در 4.7 است برخی از راه.

همانطور که برای اکسیژن محلول به سطح مطلوبی است 6 mg/l و یا بیشتر و هر دو رودخانه ها را برش Cauvery در 7.9 میلی گرم/L و کریشنا در 7.4 میلی گرم/L.

در کارناتاکا دولت کنترل آلودگی هیئت مدیره (KSPCB) است و در عین حال پریدن در شادی است. آن نیاز به نمونه آب در چند جهانی محیط زیست سیستم های مانیتورینگ (سنگهای قیمتی-5) مکان.

مقامات می گویند دلایل این بهبود در کیفیت آب سخت به حدس می زنم: با توجه به کروناویروس مستند شده است وجود دارد هیچ شستن لباس و آزادسازی گل, لباس, مواد غذایی, برگ و پلاستیکی در رودخانه ها.

“تفاوت عمده این است که کاهش در مقدار فاضلاب خام و پساب صنعتی بودن اجازه دهید به رودخانه” یک مقام ارشد اعلام کرد.

اما از نظر کدورت شده و به بهبود بزرگ. این Cauvery را کدورت سطح 191 NTU (nephelometric کدورت واحد) و کریشنا 700 NTU است که راه بالاتر از حد تجویز 1-5 NTU.

 سطح نویز پایین

آمدن به سطح سر و صدا در بنگلور KSPCB مقامات می گویند که در مناطق مانند BTM ابریشم هیئت مدیره و JC جاده که ترافیک بالا در ساعات اداری آلودگی صوتی می آیند. پس از فعالیت های ساخت و ساز بیش از حد متوقف سطح سر و صدا در حال کمتر از 45 دسی بل حتی در طول روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im