Snubbing مرکل درخواست ایالات آلمان بیشتر سهولت ویروس محدودیت

MEETING. Overall view shows the Bavarian cabinet members sitting with distance in the dome hall of the Bavarian State chancellery during a Bavarian cabinet meeting on May 5, 2020 in Munich amid the novel coronavirus pandemic. Photo by Sven Hoppe/Pool/AFP

نشست. نمای کلی را نشان می دهد باواریا اعضای کابینه نشسته و با فاصله در گنبد سالن دولتی باواریا معاونت در طول یک باواریا جلسه کابینه در روز 5 مه سال 2020 در مونیخ در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. عکس سون Hoppe/استخر/AFP

برلین, آلمان – آلمان شتاب و بازگشت آن به حالت عادی از یک فلج مستند با رهبران منطقه ای عقب هل دادن در برابر آنگلا مرکل صدر اعظم را درخواست برای احتیاط در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

در آستانه یک کلید جلسه بین مرکل و premiers آلمان 16 متحده به بحث دور جدیدی از کاهش stay-در-خانه اقدامات این کشور را بزرگترین دولت preempted مذاکرات گفت: این امر بازگشایی آن رستوران ها و هتل های این ماه است.

تحت این طرح به تدریج راه اندازی مجدد سلیقه در غذا و مهمان نوازی بخش بایرن گفت: رستوران خواهد بود و مجاز به ارائه فضای باز ناهار خوری از مارس 18 قبل از گسترش باز به داخل سالن ناهار خوری یک هفته بعد.

هتل ها نیز مجاز به استقبال مهمانان دوباره از 30 ماه مه در زمان پنطیکاست تعطیلات آخر هفته طولانی.

“زمان آن رسیده است که برای یک محتاط بازگشایی” گفت: دولتی باواریا برتر مارکوس Soeder با اشاره به “موفقیت” در شامل گسترش ویروس.

فشار در حال رشد بوده است مرکل در آلمان به سهولت محدودیت هایی در زندگی عمومی است که سقوط اقتصاد به یک رکود عمیق است.

در حالی که مغازه ها را بازگشایی بیش از آخر هفته منتقدان شکایت کرده اند که با سرعت از کاهش بیش از حد آهسته با بسیاری از بخش ها هنوز هم برگزار می شود.

به عنوان مناطق به طور فزاینده ای اقدام فراتر رفتن از آن موافقت قبلی مذاکرات بین دولت فدرال و دولت رهبران مرکل را با عصبانیت شکایت کرده است که برخی از آنها جلوتر هل دادن “بیش از حد به شدت.”

اقتصادی تلفات

اما صنایع هشدار داده اند که تلفات اقتصادی از مستند در حال حاضر devastatingly بالا با خروجی رود کوچک 6.3% برای سال کامل.

به عنوان عفونت اعداد سقوط مرکل منتقدان استدلال می کنند که وقت آن است که به حرکت سریع تر به دفع بیشتر اقتصادی میدانند.

ایالت های شرقی به ویژه در جایی که سرایت نرخ شده اند بسیار پایین تر از کسانی که در غرب بوده و با سرعت در خروج از خاموش کردن.

مکلنبورگ-فورپومن اجازه خواهد داد که رستوران ها به بازگشایی از شنبه, مارس 9 و هتل ها به دنبال از مارس 18.

دولت در ساحل دریای بالتیک است اضطراب به استقبال مهمانان دوباره به خصوص که تابستان نزدیک – یک تاسیسات اقتصادی برای منطقه در بخش مهمان نوازی.

یکی دیگر از شرق ایالت زاکسن-آنهالت در کشور است در همین حال کاسته محدودیت در محدود کردن تجمعات عمومی به دو نفر مگر اینکه آنها از همان خانواده است.

روز شنبه در منطقه ای دولت تصمیم به اجازه می دهد تا به 5 نفر به جمع خارج است.

فشار بیشتر با آن آرامش طرح دولت اعلام کرد روز شنبه, مارس 5, آن را نیز اجازه می دهد خانه های تعطیلات برای بازگشایی برای مهمانان از مارس 15 در حالی که رستوران ها ارائه می دهند داخل سالن ناهار خوری دوباره از مارس 22.

آلمان که ثبت 163,860 مورد تایید عفونت از جمله 6,831 مرگ و میر شده است مورد ستایش قرار داد برای موفقیت آن تا کنون در جلوگیری از آن خدمات بهداشتی و درمانی از غرق.

مقامات شروع آرامش محدودیت پس از عفونت نرخ کاهش یافت و تحت 1.0 – به این معنی که هر فرد آلوده کمتر از یک دیگر – به عنوان مخالف به هر آلوده تا 5 یا 6 نفر در ماه مارس است.

با وجود موفقیت اولیه این بیماری کنترل آژانس موسسه کخ رابرت بارها هشدار داده بود که ممکن است در دوم و یا حتی سوم امواج از این ویروس به هدف قرار دادن کشور است.

با مقاومت رو به رشد در برابر نگه داشتن مردم در خانه مرکل است که انتظار می رود به تماس با رهبران منطقه ای به توافق در آستانه که ماشه جدید مستند در صورت لزوم با توجه به بیلد روزانه. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de