Smithfield غذاهای دارای بازگشایی آن گراز کشتارگاه در منموته, ایلینوی, پس از تعطیلی یک هفته ای با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس.

نمایندگان شرکت گفت: در بیانیه ذکر شده توسط منموته نقد و بررسی اطلس که این تاسیسات که حساب برای برخی از 3 درصد از آمریکایی گوشت خوک محصولات خواهد سرگیری عملیات کشتن طبقه, تعمیر و نگهداری, گیاه, خدمات و غذاهای حیوانی در روز شنبه, مه 2. کارکنان از سمت سرد شد با توجه به عقب در محل کار در روز دوشنبه.

حدود یک دوجین از منموته تسهیلات 1,700 اعتراض کارگران این کارخانه را بازگشایی در روز شنبه با برگزاری برخی از نشانه هایی گفت: “ما می خواهیم غربالگری برای بازگشت به کار” با توجه به یک گزارش جداگانه توسط نقد و بررسی اطلس.

Smithfield کارکنان زودتر اعتراض در گیاهان دیگر خواستار امنیت بیشتری را در میان همه گیر.

Epoch Times Photo
کارکنان و اعضای خانواده و تجمع Smithfield غذاهای پردازش گیاه در Sioux Falls, داکوتای جنوبی در 9 آوریل سال 2020 است. (AP Photo/Stephen نخلستان فایل)

Smithfield, در بیانیه ای گفت: رسانه ها به باد قرار تعارض بین شرکت و کارکنان بیش از COVID-19 حمایت از نسبت. این تاکید “مداوم مثبت و سازنده مشارکت” با کارکنان.

“رسانه ها و گزارش های دیگر خوردگی شرکت در برابر کارکنان خود را در حال صاف کردن اشتباه است. وجود چنین بدست آورد. این شرکت و اعضای این تیم همه می خواهم یعنی همان چیزی که برای محافظت از سلامت کارکنان و ایمنی در حالی که همچنین حفظ مواد غذایی در امریکا عرضه” Smithfield اعلام کرد.

در اوایل بیانیه ای اعلام منموته بسته شدن کارخانه, Smithfield آن گفت: اقداماتی برای حفاظت از کارکنان خود را از ویروس ها از جمله غربالگری برای COVID-19 علائم ارائه تجهیزات حفاظت شخصی و تشویق استفاده از آن نصب پلکسی گلاس موانع و درخواست علامتی کارگران به ماندن در خانه.

“این شرکت شده است به صراحت آموزش کارکنان به ارائه گزارش کار اگر آنها بیمار هستند و که آنها پرداخت خواهد” Smithfield در بیانیه ای گفت:.

Tyson Foods are workers wearing protective masks
کارکنان تایسون مواد غذایی دیده می شود پوشیدن ماسک محافظ و ایستاده بین پلاستیکی تقسیم در شرکت طیور کارخانه فرآوری در Camilla, گرجستان در یک فایل عکس. (Tyson Foods از طریق AP)

گوشت پردازش کارگران به خصوص مستعد ابتلا به CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus زیرا آنها به طور معمول ایستاده شانه به شانه در خط و در جمع شلوغ رختکن و سالن های غذاخوری.

“گوشت پردازش تجهیزات که توسط فشرده کار مونتاژ خط تولید هستند طراحی شده است برای اجتماعی فاصله,” Smithfield در بیانیه ای گفت. “کارکنان اغلب در مجاورت نزدیک در خطوط تولید. به طور مشابه, محدودیت فضا وجود دارد در زمینه های مشترک مانند سالن های غذاخوری استراحت و رختکن و دستشویی و حمام.”

رییس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا استناد به دفاع تولید عمل برای اطمینان از عرضه فراوان از پروتئین برای آمریکایی ها به عنوان گیاه خاموش شدن ناگهانی باید موجب نگرانی از کمبود.

“این تعطیلی را تهدید می کند ادامه داد: عملکرد ملی گوشت و مرغ زنجیره تامین تضعیف زیرساخت های حیاتی در دوران ملی اضطراری” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در سفارش و اشاره کرد که تاثیر زیادی کلیدی تعطیلی کارخانه ها می تواند در تامین مواد غذایی و زنجیره ای.

“بسته شدن یک واحد بزرگ گوشت پردازش تسهیلات می تواند در نتیجه از دست دادن بیش از 10 میلیون فرد وعده گوشت گاو در یک روز” مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره کرد. “به طور مشابه تحت تاسیس زنجیره تامین بسته شدن یک واحد گوشت یا مرغ پردازش تسهیلات می تواند به شدت مختل تامین پروتئین به کل فروشگاه زنجیره ای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن و پس از گرفتن تماس با بسته بندی گوشت می آمد مدیران در چهارشنبه گفت که به لطف فرمان اجرایی “ما رفع انسداد برخی از تنگناها.”

Epoch Times Photo
این Smithfield, مواد غذایی, گوشت خوک, کارخانه فرآوری در Sioux Falls, داکوتای جنوبی, در تاریخ 8 آوریل سال 2020 است. (استفان نخلستان/عکس از آسوشیتدپرس)

Smithfield مواد غذایی در بیانیه ای گفت: استقبال از مغلوب ساختن پیشی جستن جهت است که باید آن را برای دسترسی آسان تر به تجهیزات حفاظتی و تست.

با توجه به CDC گزارش منتشر شده در جمعه, بیش از 4,900 کارگران در پردازش گوشت و مرغ و امکانات تشخیص داده شده اند با کروناویروس از جمله 20 که درگذشت.

این بیماری رخ داده است در میان 130,000 کارگران در 115 امکانات در 19 متحده با توجه به CDC. برخی از ایالت ها نمی ارائه اطلاعات واقعی تعداد می تواند بالاتر باشد.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de