Smithfield غذاهای بسته ما گوشت خوک گیاه با توجه به CCP ویروس

شیکاگو—Smithfield غذاهای Inc, بزرگترین خوک processor گفت: آن است که به طور موقت بسته شدن یک کارخانه در Sioux Falls, داکوتای جنوبی به دلیل CCP ویروس, آخرین اختلال در ایالات متحده عرضه مواد غذایی و زنجیره ای از شیوع بیماری است.

این شرکت را تعلیق عملیات در بخش بزرگی از گوشت خوک گیاه در آوریل 11 و به طور کامل شاتر آن در مارس 12 و 13 آوریل کارکنان پس از آزمایش مثبت برای CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus با توجه به بیانیه ای.

Hams and other memorabilia are displayed at a restaurant in Smithfield, Va. on May 29, 2013. Chinese company Shanghui has offered $7.1 billion to take over pork producer Smithfield in the largest sino-american transaction.Bit by bit, the Chinese are buying up strategic Chinese assets, something U.S. citizens are concerned about. (AP Photo/The Virginian-Pilot, Amanda Lucier)
پای و دیگر یادگاری های نمایش داده شده در یک رستوران در Smithfield, Va. در مه 29, 2013. (آماندا Lucier/The Virginian-خلبان از طریق AP)

این کارخانه در مجموع 3700 کارگران Smithfield گفت. این منابع نزدیک به 130 میلیون وعده غذایی در هر روز یا در حدود 18 میلیون نفر در هر روز در ایالات متحده با توجه به این که شرکت متعلق به چین WH گروه Ltd می باشد.

Tyson Foods Inc روز دوشنبه گفت: این بسته یک گیاه گوشت خوک در کلمبوس اتصال آیووا پس از بیش از 24 نفر از COVID-19 مربوط به کارکنان در تاسیسات. آمریکا گاو گیاهان اجرا شده توسط JBS ایالات متحده آمریکا و ملی گوشت گاو بسته بندی شرکت نیز بسته است.

توسط تام Polansek

عصر بار ستاد کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im