بویلینگ اسپرینگز N. C. (AP) — JaShaun اسمیت گره خورده است کار خود را با 20 امتیاز و مسدود یک شات در پایان اضافه کاری به عنوان لنگوود لبه Gardner-Webb 84-81 در روز شنبه.

ژوئن Munoz تا به حال 17 امتیاز و شش پاس گل برای لنگوود (8-15, 3-7 بزرگ جنوب کنفرانس). Shabooty فیلیپس اضافه شده 11 امتیاز. لسلی Nkereuwem تا به حال 10 امتیاز.

DeShaun وید 3-اشاره گر با 1:36 چپ به لنگوود سرب در 80-77. از Lancers تمدید منجر به شش قبل از Nate جانسون قطع آن به دو در چهار نقطه بازی با 20 ثانیه باقی مانده است. اما Gardner-Webb خوزه پرز نامیده می شد برای توهین آمیز ناپاک بر روی یک درایو و اردن Cintron ساخته شده 1 از 2 پرتاب آزاد برای لنگوود با 6.9 به سه نقطه منجر شود. پرز حال نهایی 3-نقطه سعی کنید تا حدی مسدود شده توسط اسمیت.

پرز آمار 3-اشاره گر با 14.7 ثانیه های باقی مانده در تنظیم و ارسال بازی به اضافه کاری در 68.

لودویک Dufeal تا به حال 18 امتیاز و هفت ریباند و سه بلوک برای Runnin’ Bulldogs (8-13, 4-5). پرز اضافه شده 13 امتیاز و هشت ریباند و هفت پاس گل. جاستین جنکینز تا به حال 13 امتیاز.

لنگوود نقش چارلستون جنوبی در خانه در روز پنج شنبه. گاردنر وب طول می کشد در پروتستان در جاده ها در روز پنج شنبه.

___

برای اطلاعات بیشتر AP college basketball پوشش: https://apnews.com/Collegebasketball و http://twitter.com/AP_Top25

___

عناصر این داستان بودند تولید شده توسط خودکار بینش http://www.automatedinsights.com/ap با استفاده از داده ها از آمار LLC https://www.stats.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de