کوچک مونتانا مدرسه در میان برای اولین بار در آمریکا برای بازگشایی زیر مرحله به مرحله طرح

“چگونه آنها باز مدارس و چگونه یادگیری صورت می گیرد تا به آنها’ مقامات دولتی گفت:

یک مدرسه در روستایی مونتانا را در میان برای اولین بار در ایالات متحده به سر کلاس درس آموزش در این هفته دولت مرحله به مرحله “بازگشایی آسمان بزرگ” طرح.

ده ها تن از Willow Creek مدرسه 56 دانش آموزان و 18 کارکنان انتظار می رود برای نشان دادن در روز پنجشنبه افتتاح بل.

آغاز مارس 7, تمام مدارس در مونتانا باید گزینه ای را برای بازگشایی تحت دولت رویکرد مرحله به مرحله (pdf) برای بازگرداندن زندگی عادی. رژیم صهیونیستی. استیو بولاک در مارس 22, بخشنامه (پی دی اف) ساخته شده مونتانا اول دولت تحت خاموش شدن به مدارس خاص تقویم روز به صورت اختیاری بازگشایی با تصمیم نهایی چپ به صلاحدید هیئت مدیره مدرسه محلی.

دولت دستورالعمل به نام بازگشایی, مونتانا, روش مرحله به مرحله (pdf) توصیه مدارس در اجتماعی فاصله و دیگر ترتیبات برای اطمینان از ایمنی برای کارکنان و دانش آموزان در میان شیوع CCP (دیروز), ویروس, رمان coronavirus پدید آمده است که از چین و باعث بیماری COVID-19.

“در نظر گرفتن استفاده از پوشش صورت توسط همه کارکنان و دانش آموزان” دستورالعمل می گویند و توصیه لغو فعالیت های فوق برنامه.

آموزش مقامات می گویند با آن دانشجو, اندازه و نسبتا بزرگ دو طبقه مدرسه Willow Creek School معنی به کار گیرند و بدون نقض دولت بخشنامه.

میز خواهد بود با فاصله 6 فوت از هم فاصله درجه حرارت بررسی می شود به محض ورود هر کودک زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل ارسال خواهد شد, صفحه اصلی, مقامات گفت.

سرپرست منطقه بانی پایین تر گفت: 6 پا بلند کف استخر رشته کمک کرده اند کارکنان ترتیب مدرسه فضای اجتماعی فاصله و خدمت خواهد کرد به عنوان نشانه های بصری در نظارت بر انطباق هنگامی که دانش آموزان و کارکنان آمار کلاس های درس.

“این handiest ابزار در این سیاره در حال حاضر” پایین گفت. “من قسم می خورم ما می رویم به زندگی و مرگ توسط noodle.”

Epoch Times Photo
Willow Creek مدرسه در Willow Creek منت., در 4 مه سال 2020 است. (مت Volz/عکس از آسوشیتدپرس)

یک آژانس دولتی—دفتر آموزش عمومی—جمع آوری اطلاعات از 116 از حدود 400 دولت مدارس و گفت که تنها Willow Creek و یک اتاق مستقل مدرسه در جنوب غربی مونتانا طرح به طور کامل بازگشایی شده است.

“ما پیش بینی است که برخی از ما کوچکترین و اکثر مدارس روستایی ممکن است قادر به بازگشایی بدون نقض فرماندار بخشنامه گفت:” دیلن Klapmeier یک سخنگوی آژانس.

Klapmeier اضافه شده وجود دارد ممکن است برخی از مدارس کوچک برنامه ریزی برای بازگشایی که آژانس دولتی است که آگاه نیست.

با وجود این خطر بیشتر والدین بر این باورند که آنها در حال ساخت انتخاب مناسب برای فرزندان خود را.

سه چهارم از پدر و مادر مورد بررسی در Willow Creek, مزرعه و دامداری جامعه با جمعیت 250, آیا می خواهید بچه های خود را به عقب در مطالعات خود و تجربه کمی حالت عادی قبل از تابستان استراحت پایین تر گفت.

“ما سوار است که بالا و پایین رفتن روزمره—آن است که یک ایده خوب است ؟” او گفت:. “ما در حال گرفتن نیست این به آرامی.”

او گفت: اگر تمام 56 دانش آموزان در Willow Creek در حال برنامه ریزی برای بازگشت به مدرسه نمی ممکن بازگشایی شد اما در حدود یک چهارم برنامه به ادامه مطالعات خود را از خانه.

“ما نمی خواهیم مردم را به فکر می کنم ما در حال غیر مسئولانه با ساخت این انتخاب است. ما در حال تلاش برای انجام آنچه که ما احساس می کنیم این است که در بهترین منافع دانش آموزان,” او اضافه شده است.

مونتانا سرپرست آموزش عمومی Elsie Arntzen گفت: آموزش و پرورش هفته در یک مصاحبه در مارس 5 که به او اعتماد محلی و رهبران مدرسه به ایجاد حق انتخاب.

“چگونه آنها باز مدارس و چگونه یادگیری صورت می گیرد این است که به آنها,” او گفت: انتشار.

چهل و هفت متحده چهار از مناطق ایالات متحده منطقه کلمبیا و وزارت دفاع فعالیت های آموزش (DoDEA) دستور داده اند و یا توصیه می شود ساختمان مدرسه تعطیل برای بقیه سال تحصیلی با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط آموزش و پرورش در هفته است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de