ساراسوتا فلوریدا. (AP) — Chris Davis آنقدر محزون در سپتامبر گذشته در مورد طولانی گلایه از افتادن مشت زن در نظر گرفته شده اقدام شدید. او فکر کرد که در مورد راه رفتن به دور از Baltimore Orioles بازی بیس بال و غنی قرارداد.

دو بار لیگ برتر در خانه قهرمان اجرا با $161 میلیون و هفت سال معامله دیویس تلاش کرده است با شدت و قدرت دو فصل است.

در سال 2018 ضربه او فقط .168 — پایین ترین در میان همه واجد شرایط لیگ batters — با 16 اجرا می شود خانه و 49 RBIs همراه با 192 strikeouts در 128 بازی.

در سال گذشته خیلی بهتر است. دیویس آمار تنها .179 با 12 homers و 36 RBIs در 105 بازی. او همچنین شروع فصل hitless در اولین 33 در خفاش تمدید کلی رسیده است که 0 برای 54.

کسانی که غم آمار شد یک راه طولانی از 53 صفحه اصلی اجرا می شود او آمار در سال 2013 و 47 بیشتر او راه اندازی در سال 2015. که آخرین دسته از longballs متقاعد آرام به دست او بزرگترین قرارداد در تیم, تاریخچه هفت سال پیمان در 23 میلیون دلار در هر فصل.

او به طور کلی در مجموع در چهار سال اول قرارداد: یک .192 طور متوسط پنبه حلاجی شده با تنها 92 homers و 230 RBIs و .679 OPS. به علاوه عظیم 745 strikeouts به بیش از یک سوم از بشقاب خود را ظاهر.

تبلیغات

پس از شماره افتاد خیلی سخت دیویس اذعان کرد او فکر بازنشستگی.

“من می خواهم به دروغ گفتن اگر من به شما گفت که نبود حداقل در مورد صحبت کردیم به سمت پایان فصل در سال گذشته و این offseason,” دیویس گفت:. “من می دانم آنچه که من قادر هستم. من می دانم آنچه من انتظار دارم از خودم و من نمی خواهم به ادامه فقط مبارزه می شود و زیر متوسط به خوبی زیر متوسط تولید در بشقاب.”

دیویس خواهد شد که 34 در 17 مارس تصمیم به بازگشت به آرام. او اضافه 25 پوند عضله با امید که آن کمک خواهد کرد که بازگرداندن از دست رفته خود قدرت.

“من واقعا نازک در پایان فصل,” دیویس گفت:. “من فکر می کنم آن را ترکیبی از فقط استرس های جسمی و روحی و من فقط پشت کردم به نوعی از برخی از اصول اولیه. من می خواستم برای به دست آوردن وزن تا من قدرت بازگشت و تمرکز خیلی این offseason در تلاش برای ماندن ناب اما واقعا در تلاش برای به عنوان قوی به عنوان من می توانم. احساس می کنم کمی بیشتر فیزیکی و جسمی قوی از لحاظ جسمی مناسب است. و احساس می کنم آنچه را که من می خواستم به انجام است.”

اما فشار در دیویس. از جمله معوق پول بالتیمور هنوز هم مدیون او و 93 میلیون دلار و او می گوید او می خواهد برای به دست آوردن آن پول است.

“من فکر نمی کنم که به این بچه ها,” دیویس گفت:. “و من فکر نمی کنم آن را عادلانه به طرفداران ما و یا به کسی که در ارتباط با بالتیمور. اما من هنوز هم فکر می کنم که چیزی است که وجود دارد در سمت چپ مخزن و من فکر می کنم که این واقعا یک مکالمه است که ما در حال رفتن به باید در پایان این فصل است.”

تبلیغات

“من سه سال پس از ترک واقعا دو فقط سنگ زنی سال, اما من هنوز هم فکر می کنم که وجود دارد برخی از زمان به نوع راست کشتی. به طوری که یک مکالمه من باید دوباره در پایان فصل است.”

Orioles مدیر براندون هاید می گوید: او دوست دارد آنچه که او دیده می شود از دیویس تا کنون.

“توپ واقعا خود بت” هاید گفت: پس از دیویس’ اولین تمرین پنبه حلاجی شده در روز دوشنبه. “من به او صحبت کرد بسیار کمی در offseason. او مشغول به کار واقعا سخت در ورزشگاه و در اتاق وزن.”

دیویس اعطا با همسرش جیل و او را آماده برای یکی دیگر از تلاش برای برابر کسانی که چشم ظاهر اعداد از گذشته است.

“تنها دلیل من می خواهم راه دور, و یا می خواهم که راه می رفت در پایان فصل در سال گذشته است اگر من از لحاظ جسمی احساس من این کار را انجام نمی, و, که, مورد,” دیویس گفت:.

یادداشت: RHP شکارچی هاروی و INF/از Trey مانچینی که تا به حال شده است در کنار بیماری پاک شد برای بازگشت به میدان هاید گفت.

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de