پتنا: جوانان را بازداشت گرفته شد روز دوشنبه و پس از او ساخته شده تلاش برای پرتاب دمپایی در سابق JNUSU جمهور Kanhaiya کومار.

جوانان بود کوبید توسط کارگران و حامیان Kanhaiya کومار قبل از اینکه به زندان گرفته شده توسط پلیس. این حادثه رخ داده است در حالی که او در پرداختن به یک جلسه عمومی در بیهار را Lakhisarai.

تماس Kanhaiya کومار “خائن” این جوانان که پرتاب یک دمپایی در او گفت که او تا به شده است ناراحت با ادامه تحریک علیه کا, NPR و NRC. او همچنین نام خود را Godse حامی و گفت که “حملات علیه Kanhaiya کومار ادامه خواهد داد”.

جوانان به عنوان Chandan کومار گور بردند به محلی در یک بیمارستان دولتی برای درمان. در گفتگو با خبرنگاران گفت: “Kanhaiya کومار شده است تلاش برای ایجاد یک فضای نفرت خود را از طریق سخنرانی و اما در سمت چپ ایدئولوژی را نمی خواهد کار در کشور ما است. میهن پرستان مثل من نگران بودن و شتم”.

Kanhaiya مطرح سیاسی دما در بیهار منجر عظیم Jan گن مرد Yatra به اعتراض علیه کا, NPR و NRC.

برگزارکنندگان این برنامه گفت: این روزنامه که او مواجه شده است مستمر حملات خشونت آمیز خود را در طول دولت گسترده ای در تور. فعالان همراه او گفت که این نهمین حمله در دو هفته و شعارهای مطرح شده توسط افرادی که در تلاش برای مختل کردن تور خود را نشان می دهد که آنها متعلق به یک ایدئولوژی خاص.

“من ناراحت نیست چنین حملاتی. بیهار امروز نیازهای اشتغال و نه NPR. من می خواهم به اصرار دولت برای تصویب قطعنامه ای در مجلس برای جلوگیری از اجرای کا, NPR و NRC”. Kanhaiya به خبرنگاران گفت: در Lakhisarai. زودتر خود را به کاروان مورد حمله قرار گرفت در گایا آرا, نواده, کاتیهار, سوپول, بگوسری, سیتمرهی و باگلپور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im