شش نشانه های جدید اضافه شده به تشخیص عفونت کرونا ويروسی

دهلی نو: حتی به عنوان هند گزارش 1,463 دفاع تازه موارد و 60 جدید مرگ و میر در ایالات متحده ” مرکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) اضافه شده شش جدید علائم موجود سه نشانه از رمان coronavirus از جمله شدید و لرز و درد عضلانی و سردرد و چشم درد گلو و از دست دادن بو یا طعم. این آن گفت: ممکن است نشان می دهد تا بین 2-14 روز پس از قرار گرفتن در معرض ویروس.

کارشناسان همچنین با اشاره مشکل در تنفس مداوم درد یا فشار در قفسه سینه و سردرگمی مایل به آبی از لب و یا به عنوان نشانه هایی که ممکن است به این معنی نیست که فوری و بستری شدن در بیمارستان مورد نیاز است.

قبلا CDC را سه نشانه از این ویروس شد و تب و سرفه و تنگی نفس.

CDC حرکت ممکن است به معنی مردم بیشتر خواهد شد و در حال حاضر به آزمایش می شود بر اساس این علائم است. هند در حال حاضر به نظر برخی از این — تب و سرفه خشک و تنفس مشکل — به عنوان علائم و همچنین آزمایش همه افراد مبتلا به آنفولانزا مانند علائم و یا با مسائل تنفسی (ساری).

دولت گفت که پس از جداسازی مراکز و بیمارستان ها در حال لود شدن با Covid-19 موارد بسیار خفیف و بدون علامت در بیماران می تواند به ماندن در انزوا در خانه های خود را زیر توصیه یک پزشک.

اما همه مخاطبین از این موارد را به هیدروکسی کلروکین (HCQ) پروفیلاکسی تجویز شده توسط درمان های پزشکی افسر. آنها همچنین باید به Arogya Setu برنامه بر روی تلفن همراه خود را و آن را فعال باقی می ماند باید در همه زمان ها به طوری که آنها باید به طور منظم توسط منطقه نظارت افسر. بيماران تحت خانه انزوا می تواند گام تنها پس از علائم بالینی حل شود و نظارت پزشکی افسر گواهی او را/او را به رایگان از عفونت های زیر تست آزمایشگاهی.

وزارت بهداشت مقامات همچنین گفته است که هیچ خطر انتقال از بهبود بیماران. “آنها (بهبود بیماران) در واقع می تواند یک منبع بالقوه درمانی برای آنتی بادی با استفاده از پلاسما درمانی” مقامات گفت.

با کلیک بر روی دکن کرونیکل تکنولوژی و علم برای آخرین اخبار و بررسی است. ما را دنبال کنید Facebook Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de