سنگاپور می بیند یک افزایش شدید در محلی منتقل, موارد, در این ماه, باعث, دولت برای تحمیل سختی محدودیت آن را قبلا مقاومت از جمله بسته شدن بسیاری از محل های کار

منتشر شده 12:00 AM, مارس 11 سال 2020

به روز شده در 12:00 AM, مارس 11 سال 2020

IN SINGAPORE. Medical staff wearing personal protective equipment (PPE) wait for patients to be transferred to a temporary hospital as a preventive measure against the spread of the COVID-19 in Singapore on April 10, 2020. Photo by Roslan Rahman/AFP

در سنگاپور است. کارکنان پزشکی با پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) صبر کنید برای بیماران منتقل شده به طور موقت بیمارستان به عنوان یک اقدام پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19 در سنگاپور در 10 آوریل سال 2020 است. عکس Roslan رحمان/AFP

سنگاپور – سنگاپور گزارش داد تقریبا 200 جدید کروناویروس مورد و یک مورد مرگ در جمعه 10 آوریل به عنوان یک کشور که قبلا دیده می شود به عنوان یک مدل برای مقابله با این بیماری جنگ یک حرکت سریع موج دوم از عفونت.

دولت شهر در میان اولین مکان برای گزارش COVID-19 موارد پس از ویروس پدید آمده در چین نگهداری می شوند اما شیوع این بیماری تحت کنترل با یک رژیم سفت و سخت از تست و تماس با ما-ردیابی.

آن را تا به حال دیده می شود افزایش در محلی منتقل, موارد, در این ماه, باعث, دولت برای تحمیل سختی محدودیت آن را قبلا مقاومت از جمله بسته شدن بسیاری از محل های کار است.

روز جمعه مقامات بهداشتی گزارش 198 موارد جدید و اضافی مرگ گرفتن شهر-دولت تعداد کل عفونت به 2,108 از جمله 7 و میر.

این رقم کم است با استانداردهای جهانی – در سراسر جهان مرگ و میر نزدیک به 100,000 – اما ناظران می گویند سنگاپور تجربه ارائه می دهد یک هشدار به کشورهای دیگر برای نگه داشتن گارد خود را حتی زمانی که به نظر می رسد و آنها را هم در بالای این بحران است.

چندین مکان در آسیا که نگه داشته و موارد را در مراحل اولیه شیوع بیماری در حال حاضر در مواجهه با موج دوم به عنوان آلوده شهروندان بازگشت از خارج از کشور و محلی انتقال را افزایش دهد.

عظیم خوابگاه مجتمع های مسکن عمدتا جنوب آسیا کارگران پدید آمده است به عنوان عفونت نقاط در سنگاپور با بیش از 500 نفر تا کنون گزارش شده در این سایت.

مقامات قرنطینه چندین خوابگاه مسکن ده ها هزار نفر از کارگران و در حال حرکت تعداد زیادی به دیگر محله های زندگی در تلاش برای کاهش احتمال عفونت است.

صحبت های جمعه نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: “ما توجه نزدیک به رفاه کارگران خارجی.

“آنها به سنگاپور به کار سخت برای زندگی و برای خانواده خود فراهم بازگشت به خانه.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im