CITY-STATE. Visitors walk along a walkway at Marina Bay in Singapore on February 18, 2020. Photo by Roslan Rahman / AFP

شهرستان دولت. بازدید کنندگان راه رفتن در امتداد یک راهرو در خلیج مارینا در سنگاپور در فوریه 18 سال 2020 است. عکس Roslan رحمان / AFP

سنگاپور – در سنگاپوری دولت هشدار داد اتباع خود در جمعه 13 مارس در برابر سفر به فیلیپین و کشورهای دیگر است که باید صادر موارد از رمان coronavirus به سنگاپور.

حداقل 4 فیلیپینی که تست مثبت برای COVID-19 در سنگاپور به تازگی از سفر به فیلیپین. یکی از آنها که مربوط به یکی دیگر از coronavirus بیمار طبقه بندی شده است سنگاپور به عنوان یک وارداتی مورد.

حداقل 7 از سنگاپور 187 coronavirus موارد دیگر. (بخوانید: Coronavirus sa سنگاپور: راهنمایی para sa mga Pilipino)

این احتیاط در برابر سفر به فیلیپین است که به عنوان قوی به عنوان دولت شهر مشورتی به تاخیر غیر ضروری سفر به ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و آلمان اما نشان دهنده نگرانی رو به رشد در مورد وارد coronavirus موارد از سنگاپور ،

سازمان بهداشت جهانی روز چهارشنبه 11 مارس اعلام کرد رمان coronavirus بیماری به نام COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر.

سنگاپوری نخست وزیر Lee Hsien Loong اعلام کرد در شب پنج شنبه, مارس 12 که او حاکم کردن یک مستند از شهرستان دولت حتی به عنوان سنگاپور را سفت اقدامات پیشگیرانه در برابر COVID-19.

“با توجه به گسترش سریع این ویروس در سراسر اروپا و وزارت بهداشت (MOH) توصیه سنگاپور به تاخیر غیر ضروری سفر به ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و آلمان” وزارت گفت: در آزادی مطبوعات جمعه.

این وزارت افزود که آن را حفظ زودتر مشورتی برای تسلیم تمام سفر به چین هوبئی که از جدید کروناویروس گفت: به سرچشمه گرفته و به تاخیر غیر ضروری سفر به بقیه سرزمین اصلی چین, ایران, ژاپن و کره جنوبی.

“سنگاپور نیز توصیه به احتیاط در هنگام سفر به تمام کشورهای آسیب دیده COVID-19 به خصوص کسانی که باید صادر موارد است. این شامل ما کشورهای همسایه مانند اندونزی و فیلیپین و کسانی که بیشتر در صحرا مانند انگلستان. جهانی تصویر در حال تحول است و ممکن است کشورهای دیگر که ممکن است تحت تاثیر” گفت: MOH.

وزارت بهداشت گفت که از روز جمعه این کشور را صادر coronavirus موارد به سنگاپور: چین, فرانسه, آلمان, ایتالیا, اندونزی, ژاپن, مالزی, فیلیپین, پادشاهی متحده و ایالات متحده است.

از دیگر اقدامات اجرا شده توسط سنگاپور شامل ممنوعیت تمام بازدید کننده های جدید با تاریخ سفر به ایتالیا و فرانسه و اسپانیا و آلمان در 14 روز گذشته. ممنوعیت آغاز می شود در 11:59 ب. ظ روز یکشنبه 15 مارس را پوشش می دهد و بازدید کنندگان به دنبال ورود و یا حمل و نقل از طریق سنگاپور.

اجتماعی فاصله

این سنگاپوری دولت نیز مورد نیاز تعویق یا لغو همه ticketed ورزشی, فرهنگی و حوادث سرگرمی که 250 یا بیشتر شرکت کنندگان است.

اگر بلیط در حال حاضر فروخته شده “سازمان باید نشان دهد که رضایت بخش اقدامات پیشگیرانه قرار داده شده است در محل قبل از آنها می توانید ادامه دهید.”

برای خدمات مذهبی و دیگر توابع خصوصی سنگاپور توصیه کرده است, سازمان, در میان چیزهای دیگر به “کاهش مقیاس رویدادهای زیر 250 شرکت کنندگان که در آن ممکن است.”

سنگاپور همچنین توصیه می شود که شرکت کنندگان در این تجمع جمعی نشسته یک متر از هم جدا.

در خط با دولت اقدامات پیشگیرانه کاتولیک اسقف اعظم سنگاپور ویلیام Goh روز پنج شنبه انصراف خود را زودتر برنامه را به سر توده ها در سنگاپور است. او اشاره کرد که اعلام COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر.

مقامات مسلمان در سنگاپور نیز تصمیم به بستن تمام مساجد در شهرستان دولت برای ضد عفونی به مدت 5 روز شروع جمعه. این بود که پس از سنگاپور با حضور جمعی رویداد در کوالالامپور که در آن تعدادی از شرکت کنندگان در آزمایش مثبت برای COVID-19. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de