PENTATONIX. The acapella group is gearing up for their upcoming Manila concert on February 8. Photo courtesy of Wilbros Live

PENTATONIX. این acapella گروه در حال آماده سازی خود برای آینده خود مانیل کنسرت در تاریخ 8 فوریه. عکس حسن نیت ارائه میدهد از Wilbros زنده

مانیل فیلیپین — هیچ کس شک است که فیلیپینی متولد و خوانندگان – اما در حال حاضر به ما داده شده است نهایی مهر تایید از هیچ کمتر از گرمی برنده جایزه acapella گروه Pentatonix.

است و سفر در جهان به انجام و در حالی که آنها تا به حال بسیاری از فوق العاده فن تجربیات آنها می دانند که از قبلی خود را نشان می دهد در کشور وجود دارد که مخاطبان مانند فیلیپینی مخاطبان – اگر تنها برای خود آواز مهارت.

“فیلیپینی مخاطبان من هرگز ملاقات مخاطبان است که فقط آنها بخوان به طرز باور نکردنی به خوبی گفت:” گروه beatboxer کوین Olusola در یک مصاحبه تلفنی با Rappler.

“فیلیپینی مخاطبان آنها می دانند که هماهنگی آنها می تواند تمام ریف واقعا خوبی نیز به طوری که آن را واقعا سرگرم کننده است زیرا هر زمان که ما بخواهید به خواندن چیزی است که آنها آن را می خوانم تا کاملا” او گفت:. “این فوق العاده باور نکردنی برای شنیدن. من کاملا آن را دوست دارم آن را بسیار سرگرم کننده است.”

Pentatonix رهبری به مانیل به انجام برای اولین بار در کشور پس از سال 2016 و گروهی است که به دنبال به جلو به ملاقات با طرفداران فیلیپینی دوباره.

“من فکر می کنم خاص ترین چیز این واقعیت است که ما برای ارتباط با طرفداران فیلیپینی. ما شده اند وجود دارد من می خواهم بگویم شاید پس از سال 2016 من حدس می زنم. این فقط واقعیت است که ما با یک نام تجاری جدید نشان می دهد که من فکر می کنم مردم تو واقعا عشق,” او گفت:, و اضافه کرد با هیجان که او امیدوار است به خوردن برخی از هاله و هاله پشت صحنه.

نشان می دهد که بخشی از Pentatonix: تور جهانییک ست لیست خود را که شامل برخی از واقعی earworms و کلاسیک: “هاوانا” توسط Camila Cabello, “کم عمق” توسط لیدی گاگا و بردلی کوپر “Bohemian Rhapsody” توسط ملکه و “صدای سکوت” توسط Simon and Garfunkel.

کوین به اشتراک گذاشته شده است که انتخاب خود را از آهنگ ها را پایین می آید به قطعات است که آنها هیجان زده در مورد و که ایجاد حتی یک سرعت برای شنوندگان.

“ما فقط از نوع ایجاد یک قوس به نشان می دهد که makese حس” کوین گفت. “من نمی دانم اگر وجود دارد لزوما یک داستان به توالی اما ما در یک قوس به طوری که شما می دانید وجود دارد نه بیش از حد بسیاری از آهسته آهنگ ها در یک قسمت از نشان می دهد. آن را حتی ء به طوری که مردم هنوز هم احساس می کنم آنها در سفر است.”

خود را ست لیست خود همچنین شامل مقدار زیادی از موسیقی اصلی.

پیدا کردن صدای خود را

کوین به اشتراک گذاشته شده است که این گروه نوشته شده است حدود 35 یا 36 آهنگ اصلی در حال حاضر آنها در حال تلاش برای کشف کردن آهنگ است که آنها دوست دارند و چگونه آنها در حال رفتن به آنها را آزاد کند.

“ما نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن به انتشار آن اگر آن را به یک آلبوم و یا یک در اینجا وجود دارد. ما نمی دانیم اما همه ما می دانیم این است که ما واقعا هیجان زده در مورد آهنگ اصلی,” او گفت:.

که آنها نوتبوک یک تکه از آهنگ اصلی قابل توجه است با توجه به آنها شناخته شده و دوست داشتنی طرفداران خود را برای آنها را پوشش می دهد از آهنگ های محبوب. به عنوان کوین مشترک نوشتن اصل نیست که خیلی متفاوت از خود را انجام می دهند را پوشش می دهد.

“من فکر نمی کنم آن را می سازد آن را بیشتر به چالش کشیدن [به نوشتن موسیقی اصلی]. منظورم این است که راه ما فکر می کنم در مورد انجام اصلی موسیقی است که مانند ما در حال پوشش آهنگ هایی که ما در رادیو شنیده می شود پس ما در, و تولید آهنگ به طور منظم. مثل ما در نوشتن این آهنگ با تولید کنندگان و نوشتن آن را به عنوان اگر ما از شنیدن آن در Spotify در یا در رادیو و پس از آن ما فقط فراموش عادی ما روند مصرف است که آهنگ و تنظیم آن را برای آنچه که ما انجام بهترین, بنابراین من فکر می کنم آن را واقعا بزرگ روند و من فکر می کنم آن را سرگرم کننده برای انجام و یا آواز خواندن آهنگ اصلی که برای ما مهم برای طرفداران” او گفت:.

او همچنین به اشتراک گذاشته شده است که به عنوان یک acapella, گروه, آنها بدانند آنچه که آنها بهترین در – است که خواننده.

“ما واقعا شبیه سازهای دیگر چون ما متوجه است که شما می دانید که ما یک گروه آوازی و سعی کنید به تقلید برخی از مرتب کردن بر اساس الکترونیکی صدا واقعا حس را به دلیل یک صدای واقعا نمی تواند با تقلید از هر یک از کسانی که برای تلفن های موبایل در یک شیوه ای قانع کننده به ما گفت: شما می دانید آنچه که ما میخوایم انجام آنچه ما انجام می دهند بهترین و تمرکز بر ما خواننده را واقعا زیبا امیدوارم مردم برای لذت بردن از,” او گفت:.

تور زندگی

Pentatonix شده است در تور از ماه مه 2019, لگد زدن با نشان می دهد در کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا قبل از رفتن به امریکا.

کوین گفت که تا کنون بهترین قسمت در مورد این تور به عنوان یکی می توانید تصور کنید که “فقط ملاقات با طرفداران و رفتن به مکان های که ما شده اند را در مدت زمان طولانی و تمام جاهایی که ما هرگز به قبل بوده است.”

او به اشتراک گذاشته شده است که این گروه رو برای رفتن به آمریکای جنوبی برای اولین بار.

“این فوق العاده سرگرم کننده برای ما گفته شده است. “آن سرد بود در نهایت با تمام این طرفداران از برزیل و آرژانتین و مکزیک که ما در مورد شنیده بودم از طریق رسانه های اجتماعی و آنها به طور مداوم صدای جیر جیر ما Instagram ما که ما هرگز بدست, برای دیدار با, بنابراین من فکر می کنم که فوق العاده بود فوق العاده ویژه برای ما است.”

او به یک لحظه خاص در طول نمایش خود را در آرژانتین, زمانی که او و همکار عضو مت mlm ignite led مخاطبان در شعار “اوله اوله اوله,” توصیف آن به عنوان “یکی از بزرگ آواز خواندن همراه.”

“پس ما که با آنها بود و آن را احمقانه ترین تجربه من آنها شروع به پریدن کرد تا مانند آنها در یکی از کنسرت جهت,” او گفت:. “این دیوانه ترین فن و تجربه است که ما تا کنون به حال من مثل این دیوانه است, این ممکن نیست.”

بدیهی است که رفتن بر روی تور و بیدار شدن از خواب در مناطق مختلف هفته به هفته می تواند مالیات – اما اعضای مطمئن شوید که آنها مراقبت از خود را از طریق آن.

با هاله و هاله به عنوان یک قطعی استثنا کوین گفت که بسیاری از آنها را به خوردن و کار کردن به ماندن در بالای بازی خود را.

“من می گویند ما نوشیدن یک تن از آب منظورم تن و تن و تن از آب است. و شما می دانید هر یک از ما سعی کنید به خواب حدود 8 تا 10 ساعت در هر روز beause شما بدن ساز خود را بنابراین اگر شما لازم نیست به اندازه کافی خواب بدن شما صدای خود را نمی تواند تابع به عنوان موثر به عنوان آن را می خواهم” او گفت:.

این گروه مجموعه ای است برای رسیدن به در مانیل به زودی در زمان برای کنسرت خود را در هوشمند Araneta سالن بزرگ در روز شنبه, فوریه 8, و آن خواهید بود یک شب از صدای شگفت انگیز – هر دو از نوازندگان روی صحنه و از فیلیپینی متولد و خوانندگان این است که آنها در مخاطبان است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im