‘اکثریت خاموش” در خانه نعمت ABS-CBN حق رای تجدید – Atienza

رای گیری در خانه لایحه تمدید شبکه های حق رای دادن است ‘درمان دائمی,’ استدلال Buhay لیست حزب نماینده

منتشر شده 4:13 PM, مارس 01, 2020

به روز شده در 4:13 PM, مارس 01, 2020

PLENARY. Representatives at the House floor on September 10, 2019. File photo by Ben Nabong/Rappler

مجمع عمومی. نمایندگان در خانه طبقه در 10 سپتامبر 2019. فایل عکس از بن Nabong/Rappler

مانیل فیلیپین – Buhay لیست حزب نماینده Lito Atienza ادعا کرد که “اکثریت خاموش” در مجلس نمایندگان است که در واقع به نفع تجدید حق رای دادن از پخش از شبکه ABS-CBN.

در بیانیه ای در روز یکشنبه 1 مارس Atienza گفت که بسیاری از این “اکثریت خاموش” هستند نه عموم آوازی مورد حمایت خود و “تمایلی به صحبت می کنند زیرا آنها از ترس اقدامات تلافی جویانه از خانه رهبری است.”

Atienza همچنین اخراج “کوتاه مدت درمان” اجازه می دهد تا ABS-CBN به کار موقت و استدلال کرد که “درمان دائمی” – رای گیری در مجلس لایحه تمدید شبکه های حق رای دادن است “در حال حاضر بر روی میز است.”

“همه که خانه را به انجام در حال حاضر قرار است این لایحه… به یک رای در کمیته سطح و سپس در طبقه,” او اضافه شده است. (بخوانید: چه مصرف کنگره به مقابله با ABS-CBN حق رای دادن?)

او سپس استدلال کرد که هنگامی که کنگره تصویب ABS-CBN حق رای دادن تجدید رئیس رودریگو Duterte “اجازه خواهد داد که فقط اندازه گیری به مرور به قانون بدون امضا” با استناد به نمونه های مشابه در سال های گذشته.

ABS-CBN را 25 سال حق رای دادن است به پایان می رسد در 4 مه سال 2020 است. علاوه بر این مانع آن مواجه است در کنگره ABS-CBN نیز با چالش مواجه در دیوان عالی کشور با توجه به وضع موجود warranto درخواست ثبت شده توسط وکیل به طور کلی به دنبال انصراف خود را حق رای دادن در دسترس نباشد. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im