Shoaib Akhtar پیشنهاد Indo-Pak سری به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با Covid19

دهلی نو: سابق پاکستان pacer شعیب اختر روز چهارشنبه پیشنهاد سه بازی ODI سری در برابر قوس رقبای هند به جمع آوری کمک مالی برای مبارزه با Covid19 همه گیر در هر دو کشور.

این دو کشور ایفا کرده است یک سری از سال 2007 با توجه به حملات تروریستی در هند با پاکستان بر اساس لباس و حاصل تنش دیپلماتیک. آنها تنها به بازی هر یک از دیگر در ICC حوادث و جام ملت های آسیا.

“در این زمان بحران, من می خواهم به پیشنهاد یک سری بازی که در آن برای اولین بار مردم نه کشور ناراحت خواهد شد و در نتیجه بازی ها” اختر گفت PTI از اسلام آباد.

“اگر Virat (Kohli) نمرات صد ما خوشحال خواهد بود اگر Babar اعظم نمرات از صد شما را خوشحال خواهد شد. هر دو تیم خواهد بود برندگان صرف نظر از هر آنچه اتفاق می افتد در این زمینه” او گفت:.

“شما ملزم به دریافت عظیم بینندگان برای بازی. برای اولین بار هر دو کشور را برای هر یک از دیگر. و هر چه بودجه در حال تولید از این طریق می توان اهدا به همان اندازه به دولت هند و پاکستان برای مبارزه با این بیماری همه گیر” افزود: 44 سال.

هیچ ایده ای از تدارکات

با هر دو کشور در یک مستند در میان سریع, پخش كردن, گیر این بازی تنها می تواند سازمان یافته زمانی که همه چیز را بهبود بخشد. اما اختر احساس می کند هر چه زودتر آنها برگزار می شود, بهتر آن خواهد بود اما نمی تواند بگوید چگونه تدارکات این ابتکار خواهد بود کار می کرد.

“هر کس که در خانه در حال حاضر, بنابراین وجود خواهد داشت یک زیر برای بازی. ممکن است در حال حاضر زمانی که همه چیز شروع به بهبود این بازی می تواند سازمان یافته در خنثی محل مانند دبی. چارتر پرواز می تواند مرتب شود و این مسابقات می تواند او برگزار شد.

“تمام جهان خواهد لحن به آن پول زیادی می تواند مطرح شود برای مقابله با این بحران است. در شرایط دشوار شخصیت ملت می آید به جلو.”

شروع یک عصر جدید است ؟

“آن حتی می تواند منجر به از سرگیری دوجانبه cricketing روابط و مناسبات دو کشور بهبود دیپلماتیک است. شما هرگز نمی دانید گفت:” ‘راولپندی اکسپرس’.

در این زمان فوق العاده ای اختر احساس می کند هر دو کشور باید به یکدیگر کمک کنیم. “ما فقط می توانیم پیشنهاد منطبق است. استراحت است تا به مقامات (برای تصمیم گیری).”

هند کریکت Yuvraj Singh و Harbhajan Singh شد به تازگی trolled برای درخواست خود را پیروان رسانه های اجتماعی برای کمک به شهید افریدی را به بنیاد خیریه است که انجام آن بیت در پاکستان در مبارزه با ویروس مرگبار است.

“این غیر انسانی به انتقاد از آنها. آن است که در مورد کشور و یا دین در حال حاضر آن است که در مورد انسانیت” او اشاره کرد.

هند خاطرات

اختر صرف مقدار زیادی از زمان در هند به عنوان یک مفسر است. او از روی علاقه به یاد می آورد روز خود را در بمبئی در جهان T20 در سال 2016 آخرین بار او به هند آمد برای کار.

“من برای همیشه سپاسگزار درباره عشق من دریافت کرده اند از مردم هند است. برای اولین بار من آشکار این هر آنچه که من استفاده می شود به کسب درآمد از هند, من ساخته شده به مقدار قابل توجهی وجود دارد سی درصد از آن من استفاده می شود برای توزیع در میان اقشار کم درآمد کارکنان استفاده می شود که به کار با من در تلویزیون” به یاد او.

اختر استفاده می شود برای بازدید از این شهر زاغه مناطق با چهره خود را پوشانده به دست کردن کمک مالی به زنان سالمند وجود دارد.

“از رانندگان دونده برای امنیت من ، من در زمان مراقبت از بسیاری از مردم است. من اگر هستم, کسب درآمد از این کشور من باید به کمک همکاران من نیز.

“من همچنین به یاد داشته باشید بازدید از محله های فقیرنشین از Dharavi و Sion در ساعت اندکی برای دیدار با مردم من با” اضافه شده اختر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im