Shivraj سینگ Chouhan به عنوان Madhya Pradesh سانتی متر برای ثبت چهارمین بار

بوپال: فقط 15 ماه پس از از دست دادن قدرت BJP رهبر Shivraj سینگ Chouhan بود به عنوان Madhya Pradesh رئیس جمهوری دوشنبه شب برای یک رکورد چهارم مدت و بلافاصله چهره وظیفه دلهره آور ناشی از گسترش coronavirus.

61 سال MLA از Budhni در زمان ادای سوگند در یک تابع ساده در راج بهون که در آن او سوگند یاد کرد-در توسط فرماندار Lalji Tandon در 9 pm.

Chouhan بود تنها به سوگند و به احتمال زیاد به نام کابینه خود را اواخر این هفته.

در شب Chouhan انتخاب شد رهبر از دولت بی جی پی مقننه در جلسه خود در اینجا.

او رسیده راج بهون حدود نیم ساعت قبل از مراسم به سهام ادعا می کنند به شکل دولت و تکمیل سایر تشریفات.

خروجی وزیر کمال نات نیز حضور داشتند Chouhan را برگزاری مراسم تحلیف. رئیس سابق وزیر و رهبر بی جی پی Uma Bharti شد همچنین در حال حاضر در این مناسبت است.

تابع نمی شد باز برای رسانه ها.

اما BJP MLAs بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک رسیده راج بهون از BJP در سه اتوبوس در میان coronavirus را بترساند.

برخی از BJP رهبران همراه این MLAs که دیده می شد درخشان پیروزی.

این Madhya Pradesh BJP مقننه حزب به اتفاق آرا انتخاب Chouhan به عنوان رهبر آن هموار کردن راه برای او را به عنوان وزیر, موفقیت Nath که دولت سقوط پس از یک شورش 22 کنگره MLAs.

در این جلسه ارشد بی جی پی MLA و سابق و رهبر اپوزیسیون Gopal Bhargava پیشنهاد نام Chouhan به عنوان قوه مقننه رهبر حزب بود که تایید شده توسط Narottam میشرا, Vijay, شاه, مینا, سینگ, Paras جین و دیگر MLAs.

پس از این فرایند حزب مرکزی ناظر دبیر آرون سینگ بود که شرکت از طریق ویدئو کنفرانس از دهلی نو اعلام کرد Chouhan نام به عنوان رهبر بی جی پی مقننه ،

این خواهد بود Chouhan را جلو اصطلاح به عنوان سانتی متر است. او تبدیل به سانتی متر برای اولین بار در نوامبر 2005.

بعد او برنده دو دوره متوالی مجمع انتخابات در سال 2008 و 2013 و طولانی مدت خود را در دفتر در نهایت تبدیل شدن به طولانی ترین خدمت سانتی متر رکورد قبلی برگزار شده توسط کنگره جانباز Digvijaya سینگ (1993-2003).

محبوب شناخته شده در میان پیروان خود را به عنوان ‘Mamaji’, Chouhan گرفت وزیر سه بار قبل از آن — در سال 2005 پس از Uma Bharti پایین پا بیش از یک شورش مورد و بعد از دو شرایط کامل در سال 2008 و 2013.

پس از ناکامی در به دست آوردن اکثریت در نوامبر 2018 مجمع انتخابات که نزدیک می جنگیدند امر بین BJP و کنگره Chouhan تا به حال به مرحله پایین به عنوان سانتی متر در 12 دسامبر 2019.

بی جی پی (109 کرسی) از دست این انتخابات با وجود گرفتن بیشتر سهم رای از کنگره که به عنوان بزرگترین حزب با 114 صندلی.

در 230-عضو خانه BJP در حال حاضر 107 قانون گذاران. کنگره قدرت رو به کاهش 92 پس از استعفا از 22 از آن MLAs.

متوقف کرد از شورش حزب همکار Jyodiraditya Scindia که پیوست BJP و استعفا از 22 کنگره MLAs نات استعفا داد و به عنوان وزیر در هفته گذشته هموار کردن راه برای Chouhan بازگشت.

Nath پایین پا در 20 مارس بعد از مجمع سخنران پذیرش این استعفا از شورشی کنگره MLAs.

با این قدرت از خانه نیز کاهش می یابد به 222 پیرایش پایین اکثر خوانده شده را علامت به 104.

در این وضعیت BJP است که اکثریت با 107 107 MLAs و آن است که به احتمال زیاد برای به دست آوردن حمایت از مستقل و همچنین BSP و SP MLAs.

پیش از این دیوان عالی کشور در حالی که از شنیدن یک درخواست ثبت شده توسط Chouhan حال کارگردانی Nath برای اثبات اکثریت در کف مجمع 5 ساعت در 20 مارس.

Nath انتخاب کردن به استعفا شد و به جای آن از رو به کف تست.

متولد 5 مارس 1959 به کشاورزی خانواده Prem سینگ Chouhan و سوندار بای در روستای Jait در سهر منطقه Chouhan این سفر طولانی در زندگی عمومی آغاز شد و با Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) هنگامی که او فقط 13 سال است.

Chouhan افزایش از طریق صفوف در بی جی پی و تبدیل به یکی از نیرومند رهبران دولت از زعفران ،

در طول دهه های طولانی فعالیت سیاسی او در خدمت حزب متفاوت پست ها و همچنین به عنوان یک MLA MP و در نهایت وزیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im