انتقال ویروس تعداد روش سوخت افزایش بی اعتمادی در چینی داده

متضاد شماره جدید کروناویروس موارد گزارش شده توسط دو چینی مقامات منطقه ای در فوریه. 20 درو سردرگمی و مطرح کرده اند سوال بیشتر در مورد قابلیت اطمینان از داده ها بر روی شیوع بیماری از رژیم چین.

با توجه به ملی چین کمیسیون بهداشت, ویروس, کانون شهر ووهان در استان هوبئی استان ثبت 615 جدید موارد تایید شده در روز پنج شنبه—صدها نفر بیش از کل موارد اضافی و تقویم اقتصادی استان خود را که گزارش تنها 349 موارد است.

چینی بهداشتی گفته مقامات بالاتر ووهان اعداد حاصل از تغییر در راه آنها رسما تعداد عفونت مطابق با دستورالعمل جدید که آمد به اثر یک روز پیش از آن. این دومین تغییر به رسمی تعداد روش برای هوبئی استان ظرف یک ماه.

مقامات نمی دهد یک توضیح برای تغییر.

سردرگمی از تغییر گزارش معیار اتحاد به اضافه یک در حال رشد حس بی اعتمادی در اطلاعات منتشر شده توسط این رژیم در این بیماری است. جریان آزاد اطلاعات در چین محدود شده تنگ سانسور بر رسانه ها و بحث آنلاین از شدت شیوع. در ضمن رسمی عفونت اعداد را underreported در مقیاس واقعی از شیوع چرا که بسیاری از بیماران مشکوک به این بیماری شده اند قادر به دریافت یک تشخیص رسمی.

تغییر استانداردهای

به عنوان یک نتیجه از قبلی تغییر در تعداد روش برای بیش از یک هفته هوبئی مقامات بوده و گزارش بیمارانی که سی تی اسکن نشان داد عفونت ریه شناخته شده به عنوان “بالینی بیماران تشخیص داده شده”—به عنوان موارد تایید شده. قبل از آن تنها کسانی که آزمایش مثبت از طریق رسمی کیت تشخیصی شناخته شده به عنوان نوکلئیک اسید تست تحت درمان قرار گرفتند که موارد تایید شده.

زمانی که روش شد را به عمل قرار داده در فوریه. 12 جدید موارد در هوبئی افزایش یافت و نزدیک به ده برابر به تقریبا 15000 با بیش از 13,000 از کسانی که از نظر بالینی موارد تشخیص داده شده.

دستورالعمل جدید منتشر شده در Feb. 19 ششم پس از coronavirus بیماری را در چین توصیه استان شامل تنها دو عدد در مورد تعداد دفعات مشاهده شده: موارد مشکوک و تایید موارد سازگار با دیگر استان ها و کشورها گزارش شده آن است.

این تغییر منجر به افت شدید در روزانه شمارش بود که یک پنجم از 1,693 موارد گزارش یک روز پیش از آن.

ملی کمیسیون بهداشت گفت: هوبئی رقم 349 موارد در هوبئی بود که نتیجه آن گرفتن 279 بالینی بیماران تشخیص داده شده از شمارش به عنوان آنها بعد از آزمایش منفی در نوکلئیک اسید تست.

غیر قابل اعتماد شماره

ویلیام Schaffner, یک استاد در این بخش از بیماری های عفونی در دانشگاه دانشکده پزشکی و مدیر پزشکی در بنیاد ملی برای بیماری های عفونی گفت: سوئیچینگ مورد تعداد استانداردهای دشوار ساخته اند آن را برای بیگانگان سنج مسیر از وقوع.

“اگر شما در حال تغییر نحوه شمارش اعداد در طول زمان قابل اعتماد نیست,” او گفت: بار عصر.

“این همه از ما که نگاهی به این اعداد خاراندن سر ما—ما نمی تواند بگوید که آیا انتقال ویروس شده است کاهش می یابد به دلیل قرنطینه” Schaffner گفت. “ما نمی توانیم بگویم چون آنها در حفظ شمارش موارد در یک راه متفاوت است.”

کلید گفت: ثبات است. اگر یک تغییر لازم است یکی باید توضیح دلایل واضح و “استیک با یکی از جدید در طول زمان است.”

“شما آن را تغییر ندهید دو بار در هفته, چرا که فقط گیج کننده است. باید آن را گیج کننده به افرادی که در حال انجام آن را به عنوان به خوبی به عنوان هر کس دیگری” Schaffner گفت.

عدم شفافیت در مورد تعریف و جریان اطلاعات را ایجاد چالش برای اپيدميولوژيستها در تلاش برای ارزیابی شیوع.

Schaffner گفت: تغییر تعاریف “باعث می شود شما اول از همه اشتباه می کند و شما مشکوک: چرا با وجود این همه سردرگمی?”

شیوع این بیماری شده است با توجه به آمار رسمی منجر به ده ها هزار نفر از عفونت در چین و همچنین بیش از 2 ، 000 مرگ و میر در چین است. وجود دارد حداقل 1,073 موارد خارج از چین با 621 از الماس شاهزاده خانم کروز قرنطینه کردن, ژاپنی, ساحل.

حداقل 29 شهروندان خارجی تشخیص داده شده اند با کروناویروس در چین است. دو نفر از آنها با یک شهروند آمریکایی و یک ژاپنی, ملی, درگذشت, این بیماری با توجه به کشور وزارت امور خارجه.

دنبال اوا در توییتر: @EvaSailEast

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im