کلانتر دفتر: مقامات نکرده به این نتیجه رسیدند که آیا اوباما DHS Whistleblower مرگ شد خودکشی

یک کلانتر در کالیفرنیا گفت مقامات هنوز به این نتیجه رسیدند که آیا مرگ یک سابق وزارت امنیت داخلی whistleblower بود خودکشی.

این Amador County Sheriff دفتر گفت: بیش از آخر هفته که فیلیپ هانی, 66 مرده پیدا شد در فوریه. 21. نمایندگان گفت که هانی “به نظر می رسد که دچار یک خود وارد زخم گلوله” این دفتر در بیانیه ای گفت.

“یک اسلحه گرم قرار گرفته بود به هانی و وسیله نقلیه خود را. این تحقیقات فعال است و در حال انجام” دفتر اضافه شده است.

در یک بیانیه جدید دفتر گفت که گمراه کننده گزارش می دهد که مقامات مشخص بود هانی مرگ بود خود تحمیل.

“متاسفانه وجود دارد اطلاعات غلط بلافاصله قرار داده که ما تعیین کرده اند که آقای هانی مرگ به خودکشی. این مورد است” این دفتر در بیانیه ای گفت.

“ما در حال حاضر در آغاز مرحله از بررسی و هر گونه تصمیم نهایی به عنوان علت و شیوه ای از آقای هانی مرگ خواهد بود بسیار نارس و نامناسب است. هیچ تعيين خواهد شد تا زمانی که همه شواهد و مدارک است که به بررسی و تحليل قرار گرفت.”

هانی گفته مقامات مرده پیدا شد در یک پارک و سوار کاري منطقه درست در کنار بزرگراه دولت 16 در نزدیکی بزرگراه دولت 124. این محل که در آن او در بر داشت که کمتر از سه مایل از جایی که او زندگی می کرد.

پزشکی قانونی کالبد شکافی بدن برنامه ریزی شده است با Sacramento County, دفتر پزشکی قانونی. علاوه بر این, کلانتر, تماس FBI “برای کمک به تجزیه و تحلیل اسناد و سوابق تلفن و یک لپ تاپ که بهبود از صحنه و آقای هانی را RV” این دفتر در بیانیه ای گفت:. اف بی آی نیز خواسته می شود برای کمک به روند هانی خودرو, تفنگ خود را و خود را RV.

Epoch Times Photo
فیلیپ هانی شهادت در طول یک سال 2016 کنگره شنوایی در واشنگتن در یک فایل عکس. (کمیته قضایی مجلس سنا)

به عنوان بخشی از کار در این مورد اظهارنظر محققان محله و مصاحبه هانی همسایگان. آنها نیز برای بررسی نظارت تصویری همراه کلید مناطق اطراف پارک RV و صحنه جرم.

“محققان در ادامه به دنبال با تعداد قریب به اتفاق افرادی که در حال تماس با دفتر ما از سراسر ایالات متحده و درخواست برای اطلاعات دقیق در مورد ما تحقیق” دفتر اعلام کرد.

هانی بود یک منتقد صریح از رئیس جمهور باراک اوباما و ادعا شده که دولت تعطیل نظارت برنامه است که می تواند مانع 2015 اسلامی حمله تروریستی در سن برناردینو ،

هانی شهادت به کمیته قضایی مجلس سنا در سال 2016 (پی دی اف) گفتن نمایندگان مجلس که سوابق بالقوه تروریست ها حذف شد در آنچه که او به عنوان تصفیه. در Department of Homeland Security, هانی کار بود برای شناسایی افراد با ترور لینک کلیک کنید. سید Farook یکی از عاملان سن برناردینو قتل عام می تواند متوقف شده است از ورود به ایالات متحده, هانی گفت: در طول یک ظاهر در فاکس نیوز را “Hannity” در سال 2016.

“یا سید Farook شده اند قرار داده و در یک ‘پرواز ممنوع’ لیست و مجاز به سفر و یا در انتظار نامزد شده اند که ویزا به دلیل وابستگی به یک سازمان با محتمل روابط تروریسم” هانی گفت.

“که حداقل دو روش مختلف ما می تواند متوقف شده است.”

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im