شارون Cuneta نوبت عاطفی به عنوان او در مورد ABS-CBN کارکنان خدمه رفاه

HOME. Sharon Cuneta says ABS-CBN has been her her home for 30 years and broke her heart after the announcement it was signing off. File photo by Dion Besa/Rappler

صفحه اصلی. شارون Cuneta می گوید: ABS-CBN شده است و او خانه خود را برای 30 سال و شکست قلب او پس از اعلام آن امضای کردن. فایل عکس توسط Dion Besa/Rappler

مانیل فیلیپین – شارون Cuneta تبدیل عاطفی در سهشنبه, مه 5 پس از ABS-CBN امضا کردن از امواج رادیو و تلویزیون به دلیل منظور از کمیسیون ملی ارتباطات (NTC).

در یک Instagram Live Cuneta کشور “Megastar” گفت: “قلب [بود] breaking.”

سی سال ako na sa ABS-CBN. این خانه من. وجود ده ها هزار نفر از کارکنان که در حال رفتن به از دست دادن شغل خود و من نمی توانم در آن است.”

بازیگر و خواننده گفت: NTC حرکت در آمد که در بدترین زمان با توجه به کروناویروس همه گیر و شبکه تلاش برای کمک به کسانی که تحت تاثیر آن است.

او همچنین ابراز نگرانی برای کارکنان و خدمه که در مشاغل در معرض خطر هستند باید ABS-CBN باقی می ماند off-درجه برای مدت طولانی.

Tapos ‘یونگ کارکنان نمین mismo در خدمه sila ‘یونگ mawawalan ng trabaho. آکو خوب lang… خوب ako na, pero sila? Ang sakit,” او گفت:. (و کارکنان و خدمه آنها از دست دادن شغل خود. من قصد دارم به خوب اما چگونه در مورد آنها ؟ آن لطمه می زند.)

Cuneta که در حال آماده سازی برای یک مادر بعد از کنسرت روز یکشنبه, مه 10 گفت: داشتن کارکنان خود را در اطراف یک اضافه شده علت شکستگی.

یک روز بعد در تاریخ 6 مه Cuneta در زمان یک ضربه تند وشدید زدن در خانه سخنران الان پیتر کیتنو.

چه جالب. آن ABS-CBN کمک کرد که خود را پدر مرحوم دیابت رنه کیتنو برای به دست آوردن در فراز و نشیب در محبوبیت و رأی بالا انتخاب شود,” او گفت:, به اشتراک گذاری یک تصویر از Buhay نماینده Lito Atienza نقل قول سنجاق سرزنش در کیتنو بیش ABS-CBN فقدان یک حق رای دادن جدید. (بخوانید: ‘Pagkukulang نیا ito sa بیان’: قانونگذاران سرزنش کیتنو برای ABS-CBN shutdown)

در ماه ژانویه Cuneta گفت که او امیدوار جمهور رودریگو Duterte خواهد تجدید نظر در موضع خود در این شبکه سپس در انتظار حق رای تجدید.

در روز پنج شنبه, مه 7 ABS-CBN رفت به دیوان عالی کشور به درخواست سفارش ضابط موقت (TRO) در برابر تمسخر سفارش. در فیلیپین, پخش, شرکت ها باید برای به دست آوردن حق رای دادن از کنگره تحت جمهوری قانون شماره 3846. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de