شیل پیشگام چساپیک در نظر تشکیل پرونده ورشکستگی و پس از تار و مار روغن

چساپیک انرژی پارسیان گفت: در روز دوشنبه آن را قادر به دسترسی به تامین مالی شد و با توجه به ورشکستگی دادگاه تجدید ساختار آن بیش از 9 میلیارد دلار بدهی اگر قیمت نفت نمی بازیابی از سقوط شدید ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر.

این اطلاعیه به شرح زیر ماه گذشته بیانیه پیشگام گاز شیل تولید کننده است که آن را در مذاکرات به خط ورشکستگی تامین مالی شد و در مذاکرات برای یک وام برای اجرای عملیات خود از طریق دادگاه.

شرکت براده نشان داد و آن را به حال یک ترکیب بدهی بیش از 1 میلیارد دلار از بدهی های سررسید و هزینه های بهره که 250 میلیون دلار در یادداشت ارشد بودند با توجه به این سال است.

این دومین رفتن نگرانی هشدار توسط شهر اوکلاهما-بر اساس شرکت از نوامبر. آن گفت: این سه ماهه را بررسی ارزش آن بکر و دست نخورده نفت و گاز است که به احتمال زیاد برای نشان دادن کاهش به دلیل مضطرب و مالی و کاهش توانایی خود را به قرض گرفتن در برابر آن دارایی.

چساپیک در هفته گذشته گفت: این امر پیش پرداخت 25 میلیون دلار در انگیزه برای مدیران ارشد. همسالان Whiting نفت پارسیان و الماس حفاری دریایی شرکت نیز به جوایز نقدی به مدیریت ارشد فقط روز قبل از تشکیل پرونده فصل 11 حفاظت در ماه گذشته.

این شرکت گفت: ضرر خالص خود را در دسترس به سهامداران افزایش به $8.3 میلیارد دلار یا $852.97 هر سهم از رقم 44 میلیون و یا $6.37 با توجه به $8.5 میلیارد دلار از دارایی اختلالات.

تشکیل پرونده ورشکستگی خواهد کلاه طولانی برگشت از بخت و اقبال برای Chesapeake یک شرکت کمک کرد که انقلابی در صنعت انرژی از طریق بی امان استخراج بکر و دست نخورده نفت و گاز از شیل سنگ تشکل های محیط زیست بحث روش است که شناخته شده به عنوان fracking.

این شرکت در تلاش بود به محوری از گاز طبیعی به تاکید بیشتر بر روی روغن هنگامی که یک عربستان-انرژی روسیه جنگ قیمت در اوایل سال جاری طرح میتوانست برنامه خود را و گسترده تر نفت خام در بازار.

آن رسیدگی شد یکی دیگر از ضربه توسط CCP شیوع ویروس که ناشی از تقاضای انرژی به خرد شدن توسط بستن swaths بزرگ اقتصاد جهانی است.

آمریکا قیمت نفت سقوط کرده در اطراف 60 درصد تا کنون در این سال و در مارس منفی شد برای اولین بار در تاریخ.

Chesapeake که تا به حال در مورد 2,300 کارکنان در پایان سال 2019 گفت: آن را گذاشته حدود 13 درصد از نیروی کار خود را در ماه آوریل است. گذشته از آن فسخ قرارداد از اکثریت کارکنان که پیوست از طریق آن 4 میلیارد دلار کسب تگزاس تولید کننده نفت WildHorse در سال 2018 است.

Chesapeake همچنین تصویب یک ضد تصاحب طرح در ماه گذشته برای جلوگیری از دشمن خریدار از دستیابی این شرکت به چنگ مالیاتی آن-ضرر و زیان است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به کسر از سود در آینده.

این شرکت گفت: آن را به حال تعطیل در چاه و تاخیر در تولید مقادیر تجاری برای فروش در برخی از مناطق که خود را کاهش پیش بینی تولید نفت در حدود 50 درصد و 37 درصد در ماه مه و ژوئن.

سهام این شرکت به پایین در حدود 8 درصد در معاملات بعد از ظهر.

توسط شارق خان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de