دهلی نو: دیوان عالی کشور منصوب شده مخاطبان در روز چهارشنبه در بازدید از شاهین باغ به آغاز مذاکرات با معترضان خواست که بالا دادگاه تایید حق خود را به اعتراض اما باید آن را تحت تاثیر قرار دهد و حقوق دیگر شهروندان است.

طرفداران سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran و همچنین مقام اداری سابق Wajahat حبیب الله رفت و به شاهین باغ به صحبت می کنند به مردم و تلاش برای پیدا کردن یک راه برای پایان دادن به اعتراض. مذاکرات با معترضان ادامه خواهد داد و در روز پنج شنبه.

“دیوان عالی کشور به تایید حق خود را به اعتراض. اما پس از آن دیگر شهروندان نیز باید حقوق خود را و آن را نیز باید حفظ شود” Ramachandran گفت: جمعیت مونتاژ در اعتراض سایت. “ما می خواهیم با هم پیدا کردن یک راه حل برای این مشکل است. ما گوش دادن به هر کس او گفت:” در هندی.

Hegde توضیح داد: دیوان عالی کشور به منظور معترضان. این ترجمه به زبان هندی توسط Ramachandran. معترضان شده اند در یک تحصن در برابر تابعیت جدید قانون از دسامبر 16. بسیاری از معترضان گفت که آنها را روشن اعتراض سایت تنها پس از کا NRC و NPR برداشته شد.

در پاسخ به نگرانی های مطرح شده توسط اعتراض زنان Ramachandran گفت که تمام نقاط خواهد بود را به جلو قبل از SC.

“اما من می خواهم به یک چیز می گویند. یک کشور است که دختران مانند شما هرگز نمی توانید در صورت هر گونه تهدید,” او اضافه شده است.

نشستن در آن در جریان بوده است از دسامبر 16, را مسدود کرده است بحرانی شریانی جاده اتصال دهلی نو و Noida باعث دردسر برای مسافران و کودکان است.

زنان و تلاش برای توضیح نقطه نظر خود را به مخاطبان. یک زن خراب شد در حالی که صحبت کردن به واسطه. او گفت: آنها در اعتراض به ذخیره اساسی اما مردم تنها ناراحتی از مسافران است که باید این گزینه در نظر گرفتن بسیاری از جاده های دیگر. “آیا ما در مواجهه با ناراحتی اینجا نشسته در شب های سرد بدون غذا مصرف فرزندان ما به اعتراض. ما خودمان پس مشکل چه مشکل ما باعث به شهروندان؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im