دهلی نو: دیوان عالی کشور روز دوشنبه گفت: مردم حق دارند اعتراض اما نه بلوک اماکن عمومی باعث ناراحتی دیگران آن را به عنوان خواسته ارشد وکلا سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran به صحبت کردن با ضد کا و ضد NRC معترضان در شاهین باغ و متقاعد کردن آنها برای تغییر به یک جایگزین گیرد.

گفتن معترضان در شاهین باغ نیست برای جلوگیری از جاده های عمومی, یک نیمکت از قضات سانجی کیشان کال و K. M. یوسف پرسید: وکیل-general طوس-har مهتا به پیشنهاد متناوب مکان های که در آن معترضان می تواند تغییر.

پیدا کردن این پیشنهاد توسط دادگاه نرم صدایی آقای مهتا گفت که باید دیده نمی شود که اگر دولت “زانو” قبل از آنها و گفت: دولت مایل نیست به تشدید وضعیت — یک اشاره از اخراج اجباری از معترضان که در 65 روز از تحصن در اعتراض. در ابتدا دادگاه روشن ساخته است آن را نمی شد در برابر این اعتراض که در آن گفت: اين درست اما این نباید منجر به مسدود کردن مکان های عمومی و جاده ها.

“حق اعتراض است به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان در دموکراسی به خصوص در هند. این یک حق اساسی موضوع تنها به نظم عمومی و امنیت کشور” گفت: عدالت یوسف.

انگلستان اعتراض است به جای اعتراض
و اشاره کرد که شاهین باغ تحصن در اعتراض قرار بود هر چند تعداد زیادی از دادخواست به چالش کشیدن قانون اساسی اعتبار تابعیت متمم قانون 2019 شد انتظار قبل از دادگاه عدالت کال گفت: “ما می گویند به دلیل آن است که انتظار در SC… مردم اصلا حق اعتراض. سوال این است — که در آن برای اعتراض ؟ باید آن را در یک محل عمومی و یا در جاده ها است.”

دادگاه گفت که از آن می ترسید که این شهر خواهد بود در هرج و مرج مطلق اگر دیگران بیش از حد با اصل نارضایتی را یک برگ از شاهین باغ اعتراض و شروع به مسدود کردن جاده ها و دیگر اماکن عمومی. گفتن معترضان که “استدلال باید غالب” عدالت کال روشن ساخته است که اگر تلاش های ساخته شده توسط آنها موفق نمی شود, سپس آن را می شود بیش از به دولت.

درخواست مشاور ارشد سانجی Hegde و Sadhana Ramachandran شناخته شده میانجی سعی کنید به صحبت کردن با رهبری شاهین باغ تظاهرات و آنها را به دیدن “دلیل” دادگاه ثابت مارس 24 به تاریخ بعد از شنیدن.

دادگاه مبادرت به صحبت کردن به مردم و ترغیب آنها به دلیل یک پیشنهاد از یک وکیل که آن را بعد از ظهور ظاهر شد برای Chandrashekhar آزاد به Bhim فرمانده ارتش. وکیل-به طور کلی آقای مهتا گفت: آقای آزاد که خودش باعث این مشکل نمی تواند در شمارش به عنوان یک میانجی. سپس وکیل ظاهر می شود برای آقای آزاد اسلامی پیشنهاد کرد نام شناخته شده بوروکرات و اولین مرکزی کمیساریای اطلاعات Wajahat حبیب الله.

دادگاه گفت: در این جلسه از دو دادخواست — one by Amit Sahni و دیگری توسط BJP را Nand Kishore Garg — به دنبال دستورالعمل برای حذف معترضان نشسته در dharna پس از 15 دسامبر 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im