سیشل تایید اولین مورد از coronavirus

سیشل یک مقصد توریستی محبوب را مسدود کرده است کشتی های کروز و مسافران که از کره جنوبی و ایران و چین و ایتالیا

منتشر شده 11:00 PM, مارس 15 سال 2020

به روز شده در 11:02 PM, مارس 15 سال 2020

ویکتوریا سیشل – سیشل خود را تایید کرده است دو مورد اول از کروناویروس که در حال حاضر آمار 25 کشور در آفریقا تا حد زیادی در امان توسط pandemic تا همین اواخر.

عمومی کمیسیون بهداشت و درمان جود Gedeon اعلام کرد اواخر روز شنبه 14 مارس که دو شهروند از بازگشت از ایتالیا در تاریخ 11 مارس تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“همانطور که ما یاد گرفتیم این دو نفر شده بود در تماس با فرد بیمار ما تصمیم به انجام این آزمون صبح و نتایج مثبت بود,” او گفت:.

“ما در حال حاضر در محل قرار داده و این روند به ردیابی تمام افرادی که در تماس با بیماران, اما به عنوان آنها در مراحل اولیه خطر گسترش ضعیف است.”

این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر کشورهای آفریقایی در روزهای اخیر با رواندا, جمهوری آفریقای مرکزی گینه استوایی و موریتانی همه خود را اعلام اولین موارد در روز شنبه.

شرق آفریقا هاب اتیوپی و کنیا نیز ثبت عفونت.

در کشور جزیره سیشل به طور معمول خالی سوپر مارکت ها بودند محاصره با دست پاچه خریداران در روز یکشنبه. نایروبی نیز دیده می شود وحشت-خرید.

سیشل – یک مقصد توریستی محبوب – را مسدود کرده است کشتی های کروز و مسافران که از کره جنوبی و ایران و چین و ایتالیا است.

رواندا تعطیل مدارس و کلیساها برای دو هفته و ممنوع کنسرت ها و گردهمایی های زیادی. کنیا به حالت تعلیق در کنفرانس های بین المللی و ممنوع عمده مجامع عمومی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im