واشنگتن دی سی Metropolitan Police Department (MPD) دیگر بررسی تارا Reade را تجاوز جنسی شکایت علیه جو بایدن معاون سخنگوی آژانس گفت: واشنگتن آزما.

“این یک مورد غیر فعال است و هیچ جزئیات بیشتر به ارائه” یک سخنگوی پلیس گفت: آوریل 29, ارائه هیچ نظر بیشتر.

Reade سابق بایدن کارمند ثبت گزارش در 9 آوریل سال 2020 با پلیس که در آن او گفت که او یک قربانی تجاوز جنسی اما نام بایدن. دادگاه پرونده اظهار داشت: “موضوع-1 فاش کرد که او قربانی یک تجاوز جنسی است که متعهد شد با موضوع-2 در سال 1993.”

او به آسوشیتدپرس گفت که معاون سابق رئیس جمهور و presumptive 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد تحت فشار قرار دادند و او را در برابر یک دیوار در زیرزمین یک ساختمان اداری در کاپیتول هیل در سال 1993 قبل از نظر جنسی آزار او. در زمان حادثه Reade مشغول به کار بود به صورت بایدن در حالی که او یک سناتور ایالات متحده به نمایندگی از دلاور خود دولت است.

“او زمزمه به من و تلاش برای بوسه من در همان زمان او گفت:” آیا شما می خواهید به جایی بروید دیگری؟”” او گفت:. “من به یاد داشته باشید که مایل به می گویند اما من نمی دانم اگر من گفت: آن را با صدای بلند و یا اگر من فقط به فکر آن است. من نوع منجمد تا” او گفت:, و اضافه کرد که او کشیده دور بایدن به نظر می رسد شوکه کرد و به او گفت: “بیا من شنیده ام شما دوست من.”

چهار نفر که در حال حاضر رو به جلو برای اثبات برخی از جزئیات در مورد Reade ادعا می کند اگر چه هیچ کدام می گویند و آنها ناظر بودند به آن. برادر سابق و یکی از دوستان که خواسته ناشناس باقی می ماند برای ترس از عذاب گفت: آنها شنیده Reade توصیف اتهام علیه رئیس او پس از اتهام حادثه است.

همکار سابق لورن سانچز که مشغول به کار با Reade بین سال 1994 و 1996 برای یک سناتور ایالت نیز گفت: Reade به او گفت در مورد اینکه از نظر جنسی مورد آزار و اذیت توسط “او رئیس سابق در حالی که او در سی و به عنوان یک نتیجه از او ابراز نگرانی خود را به سرپرستان او اجازه رفتن از کار اخراج شدند.” اما سانچز گفت: او نمی به یاد داشته باشید اگر Reade به طور خاص به نام بایدن.

در زمان Reade گزارش پرونده یک Metropolitan Police Department, سخنگوی, گفت واشنگتن آزما “این است که فعال در حال انجام تحقیقات است و هیچ جزئیات بیشتر برای ارائه در این زمان است.”

“موارد هستند که به کار گرفته شده توسط اداره پلیس شهری را تجاوز جنسی واحد از طریق چند نظر قبل از اختصاص یک منش. این مورد در حال پیشرفت از طریق فرایند بررسی” آنها اضافه شده است.

Reade, 56, گفت واشنگتن آزما شنبه که او تا به حال ثبت این گزارش با توجه به نگرانی های خود ایمنی و انتظار داشتند که آن را نمی خواهد منجر به اتهامات جنایی اما نگهداری می شود که او ادعا درست است.

“من ساخته شده یک گزارش پلیس دانستن من در خارج از قانون اساسنامه محدودیت” Reade گفت. “من این را برای ایمنی و همچنین برای نشان دادن من به همکاری با اجرای قانون از هر گونه تحقیق و رفتن به جلو و یا در آینده و تحت سوگند اگر من نیاز به در مورد آنچه اتفاق افتاده است.”

Reade یکی از چندین زنانی که جلو آمد در اوایل سال 2019 به متهم بایدن از نامناسب, لمس کردن, بغل کردن یا بوسیدن. در مارس سال گذشته بایدن در مجموع خطاب اتهامات از هفت زن در یک پست توییتر که در آن او متعهد به “بیشتر احترام مردم فضای شخصی.”

“هنجارهای اجتماعی در حال تغییر است. من درک می کنم که من شنیده ام چه این زنان می گویند. سیاست برای من همواره در مورد ساخت اتصالات, اما من خواهد بود بیشتر آگاه در مورد احترام به فضای شخصی در آینده است. که مسئولیت من است و من دیدار خواهد کرد آن را,” او نوشت.

اما بایدن به سکوت در Reade را ادعا می کند و هیچ کس در رسانه ها خواسته است از او سوال مستقیم در مورد او اگر چه در مبارزات انتخاباتی خود را قاطعانه رد اتهامات او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im